Osamelá čašníčka Molly stretne muža svojich snov. Príťažlivý a nepredvídateľný klenotník Gus by konečne mohol byť jej Princom na bielom koni. Čím lepšie Molly spoznáva Gusa, tým väčšmi ju zaujíma a priťahuje. Je však priveľmi záhadný a väčšinu času roztržitý. Čo v skutočnosti Gus pred Molly skrýva? Čo sa skrýva za jeho maskou, ktorú večne nosí? Pravda je v skutočnosti taká, že Gus trpí mozgovou aneuryzmou. Jeho krátkodobá pamäť nefunguje, a preto sa každý deň budí do toho istého dňa. Každý deň je preňho novým dobrodružstvom, výzvou a šancou začať odznova. Keď sa deň čo deň vyberá do kaviarne, v ktorej Molly pracuje, márne sa snaží spomenúť si, kto vlastne je tá sympatická čašníčka. Napriek tomu, že si ju nepamätá, sa do nej každý deň zamiluje znova a znova. (TV JOJ)

Lucjen

Oveľa lepšia verzia "50x a stále po prvý raz". Bledel a Levimu to strašne pristane a oproti predchodcovi je tento kúsok vážnejší, to mu pridáva na kvalite. Keby to malo jasnejší koniec, napálim 5* bez premýšľania. Takto to bola strašne sympatická no trochu smutná dráma, romantika tu bola naozaj úžasná. ()

Brinkley

Remember Sunday ve mně navodilo natolik příjemně melancholické pocity, že kolísám mezi třemi a čtyřmi hvězdami. A to se v podstatě jedná o malý, nedůležitý TV snímeček, jenž táhne především na divákovy sympatie k té či oné seriálové hvězdičce. Nečekala jsem předem vůbec nic a dostalo se mi milého překvapení, např. v podobě nerozjuchaného konce. Když si vzpomenu na tématicky obdobnou sandlerovinu 50 First Dates, tak nakonec čtvrtou hvězdou toto televizní neambiciózní snažení podpořím. ()

JohnCZ

Dvojka Alexis Bledel a Zachary Levi byla jasným podnětem pustit si tenhle film a rozhodně není čeho litovat. Příjemně vtipné chvilky střídaly ty vážnější. Zatímco 50 First Dates byla spíše komedie, Remember Sunday hraje spíše na dramatickou strunu. Na televizní poměry je to moc pěkně napsané a výborně zahrané, Alexis je snad ještě roztomilejší než kdy dříve a Zachary je pořád ten stejnej sympaťák. Snad jen ten konec byl takový až moc narychlo a vyšuměl lehce do ztracena. ()

terunka003

Stále nové, romantické, vtipné, zajímavé, poutavé, nenásilné, pozitivní. Takových filmů tu už bylo, ale pokaždé je to jiné. Každé ráno začíná vlastně nový den, kdy se můžete usmívat na cizince, pokaždé se dozvědět, že se váš nejlepší přítel rozvedl, že se vás malý kamarád snaží obrat o peníze a každý den se zamilováváte do svého partnera. Postavy milé, herci samozřejmě také, milý příběh, který končí jak jinak než happyendem. Proč se v té záplavě krve, únosů, vražd apod. nepodívat na něco opravdu pohodového? ..jo, jde na mě jaro.. ()

xtraper

Ten film skutečně popisuje co se nám každému může stát a ani ne třba v takovm měřítku. Samozřejmě to skončí hapyendem, proto jsem tomu sbral 1*. Líbilo se mi, jak na něho byli jeo nejbližší hodní a dokonce ho nikdo ani finančně nezneužl :-) Nejpravdicvější větou bylo vyjdření jeho bývlé přtelkyně, vždyť on by si nepamtoval naše děti !!!! ()