Upíri

• Česko Upíři (viac)

Parta Jacka Crowa (James Woods) pracuje jako zvláštní komando na vyhledávání a likvidaci upírů. Po úspěšném zničení jednoho z upířích hnízd se však na oslavu v malém motelu dostaví nezvaný host v podobě vůdce upírů, který vyvraždí většina Crowova týmu. Přežijí pouze Jackův kamarád Montoya (Daniel Baldwin) a Katrina (Sheryl Lee), kterou ale vůdce kousnul do nohy a ona se postupně mění v upíra. Odpověď na obrovskou výdrž a rychlost vůdce upírů dostane Jack na setkání s biskupem, který mu řekne, že se jedná o Jana Valka (Thomas Ian Griffith), kterého církev téměř upálila před několika stoletími. On však přežil a vrátil se jako upír. Jack musí začat rychle jednat, protože Valek chystá vlastní plán, který mu má dopomoci k tomu, aby se mohl pohybovat i ve dne. Dostane k tomu neobvyklého spolupracovníka, kněze Adama Guiteaua (Tim Guinee), ke kterému Jack chová značnou nedůvěru a dává ji chvílemi dost najevo. (Isherwood)

mrclTV

Celkom príjemné Béčko, ako už raz niekto povedal - not great, not terrible. Síce tento žáner nie je veľmi môjmu srdcu blízky, ale keď Vám raz odporučí film Krasko666, tak si ho skôr či neskôr pozriete. ()

JohnKEANE

James Wood sa ako lovec upírov vydaril.Z niektorých jeho hlášok som išiel do kolien.Horšie to už bolo s Thomasom Ian Griffithom,ktorý ako vodca upírov postrádal akúkolvek charizmu a presvedčivost a bol mi skôr k smiechu.Aj napriek tomu celkom vydarení upírsky horor. ()

E.T.Martin

Johna Carpentera mám opravdu rád, kromě jeho klasických filmů, se mi dokonce líbí i některé jeho mnohdy haněné novější kousky, tohle je ale opravdu šlápnutí vedle. Máme tady partičku rádobydrsňáků, kteří jsou celí žhaví do vraždění upírů. Až na to, že narazí na krvesáče, který je prostě nad jejich možnosti. Naši upírobijci jsou zmasakrováni a jejich vůdce vyráží na cestu pomsty... Zní to sice dobře, ale to, co z toho vzniklo, je opravdu nudná blbost. Sorry, Johne... ()

xander

čistokrvné béčko ktoré nieje ani tak strašidelné ako zábavné. Hlavne prvá polhodina má dobré tempo ale potom sa film spomalí až do záveru, ktorý nedosahuje zábavnosti prvej polhodiny. Naštastie je tu skvelý James Woods. jeho protivník Thomas Ian Griffithnieje príliš zaujímavý. Začiatok vypadá lepšie ako celko, ale hororový fanúšik by sa príliš nudiť nemusel. ()

Filatov

Od Carpentera docela zklamání. Čekal jsem více i v oblasti hudebního doprovodu, ale jeho památný tajuplný tón z filmu Halloween vystřídaly nabušené rádoby drsňácké kytary pro rádoby velké a drsné kluky, kterými mimojiné i naši hrdinové - zabijáci upírů měli být. Nezastírám, že způsob lovu upírů se mi docela líbil, i když bych možná čekal také něco tajemnější, ale ani toto nebylo špatné. Největším plusem filmu bude asi ona česká stopa ve filmu, když zjistíte, že upír kníže je vlastně Čech Válek ze 14. století. ()

doginko

Lepšie ako Village of the damned ale aj tak šedý priemer.Prvá akcia celkom fajn,neskor film začne nudiť..Aspon že na hot Sheryl Lee sa dá pozerať. ()

Fujin

Upirsky filmovy vitamin B. Hlasky J. Woodse padaji ze vsech moznych uhlu nekdy slusne ostre nekdy uhel zustane tupy. Jako lidr party upirobijcu mi Woods urcite pasuje. Bohuzel upirci jsou trosku zvlastni, z upirskeho knizete za cely film vypadne jen 17x "Jacku", dej je mirne vysuseny a nic pametirytneho se tu nekona. Ovsem v usich mi zustava ustredni rockovy song "Slayers", pecka. ()

heroin88

Najlepšie upírske béčko ,ktoré som donekonečna pozeral ešte na klasickom videu.Hudba je celkom drsná, masky na úrovni a je to skvelá krvavá zabava. Dvojka aTrojka už sú odpad. ()