Kamera:
Ed MooreHudba:
Anne NikitinHrajú:
Idris Elba, Neil Maskell, Max Beesley, Kaisa Hammarlund, Zora Bishop, Kate Phillips, Jeremy Ang Jones, Aimée Kelly, Harry Michell, Holly Aird, Justin Salinger (viac)VOD (1)
Série(2) / Epizódy(8)
Obsahy(1)
Let KA29 počas sedemhodinovej cesty z Dubaja do Londýna unesú, a Sam Nelson – úspešný korporátny vyjednávač – sa pokúsi na záchranu cestujúcich využiť svoje profesionálne schopnosti. Vyplatí sa mu risk, alebo ho zničí? (Apple TV+)
Hrajú
Paul Hickey
Najlepšie seriály:
Father Ted (1995) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Three Girls (2017) (seriál)
Jack Parry-Jones
Najlepšie seriály:
The Crimson Field (2014) (seriál)
Da Vinciho démoni (2013) (seriál)
Unesený let (2023) (seriál)
Fatima Adoum
Najlepšie seriály:
Jack Ryan (2018) (seriál)
Unesený let (2023) (seriál)
Legendy (2014) (seriál)
Grant Burgin
Najlepšie seriály:
Gentleman Jack (2019) (seriál)
Unesený let (2023) (seriál)
Uver mi (2017) (seriál)
Sebastian Jessen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Unášaní búrkou (2017) (seriál)
Unesený let (2023) (seriál)
Gretchen Egolf
USA
Najlepšie seriály:
Pán času (2005) (seriál)
Nero Wolfe (2000) (seriál)
Klamári (2009) (seriál)
Richard Hope
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Endeavour (2012) (seriál)
The Lost Honour of Christopher Jefferies (2014) (seriál)
Broadchurch (2013) (seriál)
Julia Deakin
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
I'm Alan Partridge (1997) (seriál)
Scott and Bailey (2011) (seriál)
Velkovlak (1998) (seriál)
Bonnie Baddoo
Najlepšie seriály:
The Capture (2019) (seriál)
Unesený let (2023) (seriál)
Doctors (2000) (seriál)
James Burrows
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Všechny velké a malé bytosti (2020) (seriál)
Šťastné údolí (2014) (seriál)
Skins (2007) (seriál)
Marcus Garvey
Najlepšie seriály:
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Ajťáci (2006) (seriál)
Peep Show (2003) (seriál)
Liz Kingsman
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Parlament (2020) (seriál)
Unesený let (2023) (seriál)
Zcela smyšlená dobrodružství Dicka Turpina (2024) (seriál)
Waleed Elgadi
Sudán
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Unesený let (2023) (seriál)
Tyran (2014) (seriál)
Waj Ali
Najlepšie seriály:
Unesený let (2023) (seriál)
Carnival Row (2019) (seriál)
Tichý svedok (1996) (seriál)
Camilla Beeput
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Peep Show (2003) (seriál)
Top Boy (2011) (seriál)
Scott and Bailey (2011) (seriál)
Tom Bonington
Najlepšie seriály:
Unesený let (2023) (seriál)
Zloděj, jeho žena a kánoe (2022) (seriál)
Mladý Wallander (2020) (seriál)
Hattie Morahan
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
V čísle 9 (2014) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Z Lark Rise do Candlefordu (2008) (seriál)
Poppy Roe
Najlepšie seriály:
Unesený let (2023) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Spojka (2023) (seriál)
Alex MacQueen
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)
Ajťáci (2006) (seriál)
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Abhin Galeya
Najlepšie seriály:
Rím (2005) (seriál)
Prefíkaná banda (2004) (seriál)
Andor (2022) (seriál)