Luther: Pád z nebes

• Veľká Británia Luther: The Fallen Sun (viac)

Geniální londýnský detektiv John Luther padl až na úplné dno. Nevyřešený případ mu ale nedá spát, a tak uprchne z vězení, aby dopadl sadistického sériového vraha. (Netflix)

Hexx

Ale tohle jóó! Prakticky nemám co vytknout, bylo to napínavé, poutavé, žádná hluchá místa i přes délku více jak dvě hodiny. Idris Elba podal klasicky velmi dobrý výkon, mnohem lépe však na tom byl Glum (vždy již mástra Serkise budu vnímat jako Gluma), který se s rolí padoucha velmi dobře vžil a byl nekompromisní. Téměř čtyři hvězdy. ()

Jimmy73 odpad!

No to snad nemohou ani myslet vážně natočit takovou neskutečnou blbost....scénář úplně mimo a ten postup policie, no to normální hlavou snad ani nejde vymyslet, pardon, jak jsem mohl vidět, tak vlastně jde . No a že matka nepozná vlastni dceru a splete si ji s děvčetem o 50 kg hubenějším snad ani nezasluhuje komentář. Naprostý odpad. ()

karyon odpad!

No ty blaho. Vetsi slataninu jsem uz dlouho nevidel. Scenar tak preplacanej a nesmyslne napsanej, ze to postrádá sebemensi logicky chování postav. Policajt a policajtka tak slabi a nemotorni, ze je prepere starej senilni deda. Katastrofa. Naprostá ztrata casu meho života. ()

K1K0

Čo ja viem je to nápadité neviem či to nadväzuje na iný predošlý film alebo serial, čiže nemozem porovnať, pre mňa je to premiéra ktorá nie je zas až tak od veci, temný dej z toho robí príjemnú atmosféru mam rad detektívky, no neviem moc ma to nenadchlo nie je to zle len mi tomu niečo chyba. ()