Obyvatelé trezoru 4 se připravují na vyhoštění Lucy. Thaddeus se přidává k Bratrstvu. Norm proniká do trezoru 31 a Moldaver před válkou přesvědčí Howarda, aby nedůvěřoval své ženě. (mikki089)

kubas369

8/10. První epizoda, co končí pořádným napínákem. Jinak si zase logika bere dovolenou. Vlastně každou epizodou mám více a více otázek na fungování tohoto světa. Odpovědí bude ale málo. ()

Anderton

Od predposlednej epizódy prvej sezóny sci-fi seriálu som rozhodne očakával viac než len recyklát toho, čo sme videli doteraz a s ešte pomalším tempom. Akoby to celé bolo len o záverečnom závere. Že sa z istej postavy stal istým spôsobom Ghoul je možno vtipné, avšak v tomto štádiu, kedy by malo všetko gradovať, by som očakával väčšie odtrhnutie z reťaze. Najmä pri seriáli, ktorý sa celý čas tvári, že je utrhnutý z reťaze. Fanúšikovia predlohy ale môžu mať odlišný názor a je to úplne v poriadku. ()

kenkaku

Aktuálně 92%? no tak to fakt ne… už od začátku epizoda vrstvi jednu hovadinu druhou. Asi největší byla “vyhnanství” (jako testovací subjekty nikam nemohli a najednou můžou?), dále to vrácení jádra… tak snad víme, kde je to původní, ne? Dojdou pro původní a pak vrátím tohle… dále moula s rozdrcenou nohou, probíhá si jak laňka dny s “golfovým vakem” na zádech a stále naživu… manžel napíchne náramek a pak tu AKTIVNÍ štěnici zahodí do koše (už jen ta myšlenka ji vyhodit a ne zničit byla na facku). …proč se idiot vrací k Bratrstvu? Osobně mě potěšil Erick Estrada. Fajn epizodní rolička. Paradoxně nejzajímavější je (najednou) děj okolo Vault 33, kde se děj epizody odehrává nejméně. ()

whitey

Tenhle díl objektivně asi na 5* není, ale kdyby byly kvalitou všechny díly na téhle úrovni tak jsem více než happy! A vzhledem k tomu, že jsem 4* dal už i předchozím dílům, který mě do křesla nezavrtaly, tak nemůžu jinak. Je tu dost falloutského humoru, autoři dál těží z prvků falloutského univerza, už se tu ani tak nezlobím, jak pojali wasteland a wastlandery. ()