Ako krtko k nohaviciam prišiel

• Československo Ako prišiel krtko k nohavičkám (viac)

Krtek si chce udělat kalhotky, a tak poprosí ostatní zvířátka, aby mu pomohla. Ruku k dílu přiloží mravenci, čáp, ba dokonce i rak. Když je hotovo, začne se krtek obdivovat ve svém zrcadle a je se sebou spokojen. (skinny9)

Tohle je snad jeden z prvních příběhů, hromada zvířátek, neuvěřitelná spolupráce a na krtčí hlavu super plán a...hele, máme kalhotky! ()

Sintiroma

Velmi poučné a pěkně zpracované.Krásná pohádka s krásnými zvířátky,ti mravenečkové my tam vadily,to už mi tak přirozené nepřipadlo ale zase hodně naučné. ()

Aidina

Krtka se nikdy nevzdám!!!! Máme doma toho největšího plyšáka, stojí za dveřmi (jinde není místo), takže občas se ho v noci leknu, ale kdyby tam nebyl, tak už by to nebylo ono. Krtek už k nám patří, je nesmrtelný (tedy tlapky jsem mu už musela opravovat...). ()

Libb

výborný díl, hned napoprvé :-) Škoda jen kvality, to poblikávání mě mrzí... Jinak až ve filmu jsem pochopil jak je to s česáním lnu a soukáním. Z knížky jsem to nedal :-) ()

Orbosh

Krtka mám opravdu rád. Jen ten první původní je na mne moc edukativní a míň zábavný. A možná kapánek ukecaný. Tak si říkám, že v dnešní době někoho nenapadlo udělat mírně lechtivou parodii se stejným názvem. ()

Tumbik

Zaručeně nejlepší díl krtečka (jak už psali jiní, je škoda že tady ještě nebyl tak roztomilý), je to můj nejoblíbenější díl, když jsem byl ve školce a v první třídě, tak jsem byl fanatik do tohoto seriálu! :) ()

pavelpetr

Legenda, kult, tradiční česká věc, všichni ho milujeme, všichni jsme na něm vyrostli a naše děti vyrostou ... asi další komentář netřeba. ()