I malé deti vedia, že pes je najlepší priateľ človeka... Málokto však vie, že mačky by to strašne rady zmenili! Vlastne by chceli zájsť ešte o čosi ďalej a s ľuďmi sa nielen spriateliť, ale si ich aj podrobiť a vládnuť im! Ale pekne po poriadku... K vyhroteniu odvekých sporov medzi mačkami a psami došlo z jedného jediného dôvodu – ľudský profesor Brody (Jeff Goldblum) je totiž už len krôčik od prevratného objavu prípravku, vďaka ktorému by sa už žiaden človek na svete nemusel obávať alergie na psie chlpy! Je pochopiteľné, že psy sú preto odhodlaní jeho experiment chrániť aj za cenu vlastných životov. Mačky zase plánujú podniknúť hocičo, len aby mu zabránili uspieť a - och áno, popritom plánujú prevziať nadvládu nad celým svetom! Šéfuje im nebezpečne bystrý kocúr Pán Tinkles, ktorému sa po nečakanom odchode ostrieľaného psieho agenta do dôchodku odvážne postaví viac-menej náhodný náhradník - neskúsené šteniatko Lou! (TV Markíza)

Gemini

Ano, animace nic moc, příběh dostatečně dementní, aby odradil kohokoliv od reprízy na hodně dlouho a pár zcela šílených zvířecích vychytávek. Jenže pak začne hlodat ten červík "ale hele, ten ruskej kocour..." a tak podobně a nakonec neodoláte:) Jenže tenhle interval je opravdu, opravdu dlouhý a nebýt někoho mladšího, kdo to ještě neviděl, nejspíš bych odolal;) ()

Tom Hardy

Škoda, že tvůrci zvolili kompromis, aby film co nejvíce vyhovoval i mladším divákům a neudělali raději další shrekovskej dospěláckej animák. Občas to má šťávu, ale občas je to k uzoufání... ()

Tosim

Nebýt toho nápadu, zpracování a hlavně některých vybroušených slovních vtípků, byl by tento snímek jen obyčejným rodinným filmem, dá-li se to tak říct, bez špetky pořádné fantazie. ()

Radyo

Čekal jsem humor, bylo ho málo. Čekal jsem nápaditost, bylo jí málo. Čekal jsem triky, bylo jich málo. Čekal jsem film, ale byl to odvar. ()

T2

Rozpočet $60miliónovTržby USA $93,385,515Tržby Celosvetovo $200,687,492║ no otras, to ako pokračovanie z 2010 tohto čuda, ma oproti tomuto fakt aj nejakú úroveň ()

gouryella

Rada triku je hodne nepovedenych, ale to mi nezabranilo v tom, abych se vetsinu filmu slusne nebavil u teto velmi povedene komedie, kde pocitacove delani psi a kocky jasne prehravaji sve lidske kolegy. ()

woody

Na to že je hodně triků nepodařených a pár zvířat vypadá fakt jako vycpaná jsem se slučně po dětsku pobavil a scéna Ruská koška,dobrá koška byla výborná(i když ne trikově). ()

Anthony

Film je, zdá se, určen spíše pro mladší publikum - tj. přes svou originalitu mě moc nezaujal. Živí herci nedostali příliš prostoru (Perkinsová mi přímo vadila) a počítačová zvířata v soubojích byla docela nevěrohodná - možná to tak ale v rámci nadsázky mělo být. Potěšila elfmanovská hudba Johna Debneyho. Nejvíce jsem se pobavil u ruského agenta - především pro báječný dabing (podobný efekt měl Lev Andropov v Armageddonu). ()

Dever

Soundtrack John Debney: 1. Main Titles - John Debney ,2. Neighborhood ,3. Lou the Dreamer ,4. Meet Mr. Tinkles/The Formula ,5. Kung-Fu Kats ,6. Meet the Team ,7. Russian! ,8. Team Theme/Montage/The Discovery ,9. Tinkles Plots/Limo Ride/Flocking Factory ,10. Blasting to Headquarters ,11. Lou Saves the Day ,12. Lou's Alive! ,13. Dress-Up Time for Tinkles , ()

B!shop

Docela zabavna blbost, ktera schema vicemene obslehla ze Small soldiers, akorat misto vojaku a potvor tu mame kocky a psy. Dej docela svizne odsejpa, Jeff Goldblum prijemne saskuje a obcas se povede naka zabavna hlaska nebo scena. Zvirata "hrajou" docela solidne, akorat kdyz jsou nahrazeny trikama, tak to bohuzel docela bije do oci. A o nic vic tu vlastne nejde, proste infantilni zabava, ktera ale dokaze pobavit. ()

Oskar

Že psi řídí veškeré naše jednání, je snad jasné. Napadlo vás třeba někdy, proč se říká "psí počasí"? Pejskaři vědí. Když je hezky, sucho a jaro, člověk by byl ochoten i tak trochu vířit a skotačit, pes kráčí disciplinovaně a rozvážně jako anglický buldok, i když je to německý boxer. A když je mokro a blátivo, pokládá za stavovskou čest vycachtat se v každé louži, zběsile vířit a skotačit jako francouzský pudl a ne německý boxer. Takže základní myšlenka je vlastně podepřena realitou. :-) O zákeřnosti koček snad taky nikdo nepochybuje a bondovská stylizace film příjemně odlehčuje a řadí ho mezi ty nápaditější produkty žánru rodinné komedie. 60 % ()

movie

Velmi infantilní zábava, které jsem skoro téměř podlehl!Škoda, že celý snímek není tak zábavný jako prvních 40 minut (scéna s "rusem" nebo "ninja kočky")! ()

Hal_Moore

Pěkná pohádka, jen co je pravda. Nenudil jsem se ani chvíli. Tři hvězdy musím dát za perfektního čínského naháče. Podobného mám aji já... Jinak film je klasickej průměr s mluvícími zvířaty. Nejlepší ze všeho? Scény se soudruhem kocourem. ()