V pradávnej bitke medzi mačkami a psami zašla jedna z mačiek príliš ďaleko. Kitty Galore, bývalá agentka mačacej špiónskej organizácie, sa dala na zlú cestu a vymyslela diabolský plán, ktorým si chce podmaniť nielen psích nepriateľov, ale aj svojich bývalých mačacích kamarátov. (TV Markíza)

Chrustyn

Hloupé ale chvílemi zábavné pokračování hloupého filmu, který je primárně určen pro mladší část publika. Dětská část se určitě výborně pobaví a některé části jim přijdou i dost napínavé ale pro ostatní film nabízí příliš málo a parodování "Jamese Bonda" a "Mission:Impossible", (o "Mlčení jehňátek" se raději nevyjadřuji) které děti nepochopí, určitě rodiče nepřesvědčí o tom aby se na film se svými ratolestmi podívali. Ale závadné to určitě není. ()

moviefilm

Z dôb, kedy by som z tohto filmu bol nadšený som už vyrástol a nevedel som sa vyhnúť nudným chvíľam a to aj napriek videniu v 3D, ktoré sa tu zdá maximálne nevyužité a chudobné. Ale deti to bavilo, takže svoj účel to splnilo. Len sa tak pýtam, prečo dokáže Pixar vytvoriť film, ktorý by bol rovnako pôsobivý aj pre deti aj pre dospelých? ()

Malarkey

První Jako kočky a psi jsem viděl a líbili se mi za čtyři hvězdy. Stejně tomu tak je u jejich pokračování, které se nese v naprosto stejným duchu. Ale pokud máte rádi zvířata a máte chuť se odreagovat, odpočinout a příjemně pobavit, tak proč ne. Narážky na hromadu Hollywoodských borců si vždycky zaslouží pozornost. A když je to natočené mile, tak není co řešit. ()

lennyd

Pradávnou válku mezi kočky a psy naruší společný nepřítel - bývalá agentka kočičí tajné organizace, Kitty Galore. Ta se rozhodla, že ovládne svět pomocí odpuzovače psů, který přes satelit vyšle signál do všech lidských zařízení. Po jejích stopách se vydává bývalý policejní pes Diggs, psí tajný agent Butch, kočičí agentka Catherine a holubí bonzák - a jen společně mohou prohnanou Kitty zastavit ... Zvířecí komedie jsou většinou kapku infantilní, ale také většinou docela zábavné. Jen se to nesmí přepísknout, pak už jsou víc trapné než zábavné. A pokračování Koček a psů balancuje na této tenké hranici, ale povětšinou se pohybuje ve sférách trapnosti (od srdce jsem se zasmál asi jen jednou nebo dvakrát). A i kdyby skoro celý film docela šel, trapný závěr s kolotočem všemu nasadil korunu. Mno nic, třeba příště to bude lepší.. ()

Petulka88

Už když jsem slyšel o plánovaném pokračovaní filmu Jako kočky a psi, očekával jsem těžkotonážní průser. Překvapivě se nic podobného nekonalo. Jasně, neuvidíte tady nic co by tady už nebylo dřív. Ale akční scény mají docela švih, triky jsou taky obstojné a má to přiměřenou stopáž. Ne, že bych se u filmu smál, ale děcka se určitě pobaví. Jen škoda postavy debilního kouzelníka, to je opravdu trapas. Jinak ale docela milé překvapení. ()

• Chris O'Donnell (Shane) a Sean Hayes (Mr. Tinkles) sa obaja narodili 26.6.1970. (Niles)
  • Některé postavy tu jsou ještě z prvního dílu Jako kočky a psi (2001). Jsou to Butch (učitel Loua, později Dixe), Lou (agent začátečník, později velitel psí rozjetky), Zvoneček (padouch), Peek (pes přes techniku), Sam (rádoby profi agent v terénu) a Calico (pomocník Zvonečka, později Kitty). (LindaKola)