Mačky a psy 3: Labky na to!

• USA Cats & Dogs 3: Paws Unite (viac)

Mačka Gwen a pes Roger, ktorí zachraňujú svet bez toho, aby to ľudia kedy zistili. Dlhoročný mier medzi psami a mačkami je však ohrozený, keď zlodušský papagáj zistí, ako manipulovať frekvencie, ktoré počujú práve len tieto dva živočíšne druhy. Podarí sa našim hrdinom poraziť zákerného operenca, alebo sa mu podarí krehké medzidruhové prímerie rozbiť? (Continental film)

Likan7

Upřímně vlastně příjemný překvapení. A klidně bych přemýšlel, jestli to není nejlepší díl série. Absolutně si to na nic nehraje, je to pitomý a plný jednoho klišé za druhým, ale je to takový i milý a příjemný. Vtipy fungují na té nejzákladnější bázi, ale fungují a často mě pobavily. Na nic si to nehraje a i když tomu dávám jen 2*, bylo to vlastně celkem fajn. Rozhodně jsem u toho trpěl méně než u druhého dílu. ()

BOURQUE odpad!

Film s kompozíciou a scenárom prezentujúci „lack of creativity“. Psi a mačky v pohode, ale ich zobrazenie („vyfigurovanie“) vo filme nefunguje. Slabý scenár a „rozprávka“ len pre najmladších (ale aj tu by som dal sakra veľký pozor). Zvolená koncepcia v danej forme by spíš bola lepšia pre žáner animovaný film. Za pozitívum je však možné spomenúť, že tvorcovia pripomenuli to, že „občas“ by sme fakt mali odložiť mobil... aby sa nám opäť otvoril „skutočný Svet so skutočnými ľuďmi“. Osobné hodnotenie: 45% (odpad!) ()

iXtr3m3

Oproti prvej dvojici filmov doslova drastický zošup dole. Dcérke sa to síce páčilo, ale tá ma len osem rokov, takže každé dobrodružstvo so psíkmi a mačičkami ju dostane, ale ja to hodnotím tesne nad televíznym odpadom. ()

oveckaoa

Bohužel z celé trilogie nejslabší část. Zatímco první a druhý díl měl zapamatovatelného záporáka/záporačku tady je kakadu co je takřka celý film na jednom místě a ovládá vše z jednoho místa. Chybí i nějaká výrazná a zapamatovatelná akce a ani vtipné to už není počet vtipů se dá spočítat na prstech jedné ruky. P.s. Tohle je první díl ze série kde nemá cameo Pan Zvoneček což je taky nesmírná škoda.40 procent ()

ondyGAMESTV

Jsem zklamán, že třetí díl na který jsme po úžasné dvojce čekali tak dlouho, je taková nevtipná chujovina téměř bez emocí, s až velkou vážností příběhu. Hrozné po příběhové a humorné stránce, stejně tak postavy, které nejsou moc sympatické a nechápu, proč se tvůrci vykašlali na skvělé původní postavy. Chválím jedině efekty, ty tu byli opravdu skvělé. Ale ani nejlepší efekty série nemůžou zachránit nejhorší příběh a humor 🐈🐕‍🦺 40% ()

• Snímek se natáčel v americkém Los Angeles a kanadském Vancouveru. (fiLLthe3DD)