I malé deti vedia, že pes je najlepší priateľ človeka... Málokto však vie, že mačky by to strašne rady zmenili! Vlastne by chceli zájsť ešte o čosi ďalej a s ľuďmi sa nielen spriateliť, ale si ich aj podrobiť a vládnuť im! Ale pekne po poriadku... K vyhroteniu odvekých sporov medzi mačkami a psami došlo z jedného jediného dôvodu – ľudský profesor Brody (Jeff Goldblum) je totiž už len krôčik od prevratného objavu prípravku, vďaka ktorému by sa už žiaden človek na svete nemusel obávať alergie na psie chlpy! Je pochopiteľné, že psy sú preto odhodlaní jeho experiment chrániť aj za cenu vlastných životov. Mačky zase plánujú podniknúť hocičo, len aby mu zabránili uspieť a - och áno, popritom plánujú prevziať nadvládu nad celým svetom! Šéfuje im nebezpečne bystrý kocúr Pán Tinkles, ktorému sa po nečakanom odchode ostrieľaného psieho agenta do dôchodku odvážne postaví viac-menej náhodný náhradník - neskúsené šteniatko Lou! (TV Markíza)

Zodd

Jako milovník koček jsem nikdy nepochopil, proč musí být ony na té špatné straně, když se psi na to hodí mnohem více, prostě typický trope velkého valibuka. Vždyť v absolutních číslech žije v domácnostech víc koček než psů, nekecám. ()

klerik

Stupídna rodinná komédia, z ktorej by mali vystrihnúť ľudí. Čo sa týka chlpáčov - boli skvelí, akční a nebáli sa parodovať "ľudské" filmy... ()

LaciLC

Aj na bezmozgovú rodinnú "komédijku" to bolo dosť slabé. Film však mal pár vydarenejších miest, niekedy bol aj celkom svižný. Triky tiež stály za to, ale stále mám z toho veľmi nemastný-neslaný pocit. Raz sa to dá v pohode pozrieť.**a 1/2 ()

ARI50

Parádní VHS ještě záležitost která super pobaví a člověk se zasměje a psa do akce vybraného si oblíbí a tak je příběh hodně solidní a nemůžu než vynachválit. ()

argenson

Jako majitel kočky se musím ohradit proti ztvárnění kočičího plemene, které zde bylo pojato jako armáda zákeřných a nesympatických zrůdiček. I bez toho film za moc nestojí, infantilní nesmysl s minimální dávkou humoru. ()

Dale

Veľmi tendenčný film, kde všetci psi sú tí dobrí a mačky sú zloduchovia. Nakoľko som psíčkar, tak mi toto vadilo najmenej z celého filmu. Podstatne horšie to je s príbehom a humorom. Ale keďže to bolo zjavne točené pre cieľovú skupinu 4-8 rokov, tak neostáva nič iné, ako to akceptovať a nejako pretrpieť. ()

Kryton

Kočky mluví, psi mluví a já se nikterak moc nebavím. Celé to špionství mě nechalo chladným. Chybělo mi asi o 15 let míň. ()

mis-ko

Mačky ako úkladní zabijáci snažici sa ovládnuť svet, psi ako neohrození ochrancovia ľudských pánov a Jeff Goldblum ako roztržitý vedec sa nás snažia zabaviť. Podstatne lepšie to však ide kresleným Psom Agentom na Fox Kids. ()

themic

Vždycky to byla otrava, nikdy mě to moc bavilo. To už jsem radši koukal na Psi vyzvědače z Fox Kids, ty byly důvěryhodnější. 40% ()