Šest tisíc let čekal Ivan Sliz na vysvobození ze speciálně uzamčené komnaty. Nyní, když je opět na svobodě, spřádá plán na ovládnutí celého světa, ale v cestě mu stojí šestice mladých lidí, kteří se díky vesmírné síle mění ve Strážce vesmíru - odhodlané bojovníky dobra. Snímek vznikl na základě úspěšného seriálu. (oficiálny text distribútora)

Grimlok

Seriál očividně nesl prachy slušně a tak se rozhodlo, že se na tom vydělá ještě víc. A asi se i povedlo, sice je to kravina. Ale jedna hvězda za Zordy, protože já prostě cokoliv velkýho mechanickýho kovovýho žeru. ()

foundation

Ako môže film klesnúť pod úroveň seriálu ktorý je na absolútnom dne? Aj na túto otázku sa Vám bude snažiť čo možno najkonkrétnejšie odpovedať Paua Rendžŕŕs Muuvi. ()

chrispe

Njn, Ivan Sliz :)) hodnotím stejně jako seriál. Jedna za nostalgii... druhá za to, že to v té době na děti vážně fungovalo (těžko říct, jestli by se to líbilo i těm dnešním). ()

Sign

Jako malej jsem z toho byl úplně hotovej, pamatuju si když jsem to vyděl poprvé, hned po skončení jsem si začal stavět z chevy roboty :-D ()

Bukiet odpad!

Áááách! Původní seriál patří k těm, které si vždy rád vychutnám. Kdykoliv nechtěně natrefím v TV na Strážce vesmíru, vždy fascinovaně hledím na celý díl až do konce, zhypnotizován blbostí děje jako králík hladovou kobrou. Ale tohle veledílo trvá pětkrát déle než jeden díl seriálu a i jako hloupý králík bych musel nakopat pitomé kobře, která by mne tak dlouho hypnotizovala. Zas tak velký masochista nejsem. ()

Dantte..

Tohle jsem s bráchou strašně žral. Na tomto jsme vyrostly. Bohužel teď už je to úsměvné. Davám dvě hvězdy, v mládí mě tenhle film utvářel :-D. ()

Radim1.

Hodnotím to kladně z větší části kvůli dětství. Jinak tento filmse mi nelíbil tak jako seriál, ale i tak se mi líbil :), ach ta nostalgie.. ()

Godhaj

,,Víš, co to je bejt 6000 let ve schnilým vejci? Strašná nuda!" Power rangers jsou pro mě stále kultovním zážitkem z dob mého dětství. Leč objektivně je tenhle film totální průšvih. Počítačová animace záporáků je opravdu nechutná (nechápu proč nepoužili loutky jako v seriálu - vypadalo to mnohem lépe). Strážci jsou jako obvykle na 100% kladní, takže nejenže zachraňují celý svět, ale stihnou u toho ještě pár charitativních akcí a také se skamarádí s malým američánkem. V tomhle jsou strážci definitivně slizštější než samotný Ivan Sliz. Jeho postava aspoň trochu přispívá k větší koukatelnosti díky jeho neskutečným hláškám, díky nimž jsem se u tohoto filmu aspoň malilinko bavil. ()

Clark_Kent

Z Power Rangers jsem si tenkrát v kině prděl krásně do gatí. Byla to opravdu lahoda, musí podotknout. Fakt jsem to miloval, mělo to svoje kouzlo. Ty barvy a zvířata v každém znamení rangera. ()

creativek odpad!

Po delší době jsem si na tenhle film našel znovu volnou chvíli,když už jsem u toho jako malý proseděl tolik času s otevřenou pusou a touhou být taky Power Ranger. Jediné co k tomu mužu napsat je: dětem do 10 let přistupné. Trikově slabé, dějově plné slizu, trapné. Morfovat už rozhodně nikdy nechci... ()