Šest tisíc let čekal Ivan Sliz na vysvobození ze speciálně uzamčené komnaty. Nyní, když je opět na svobodě, spřádá plán na ovládnutí celého světa, ale v cestě mu stojí šestice mladých lidí, kteří se díky vesmírné síle mění ve Strážce vesmíru - odhodlané bojovníky dobra. Snímek vznikl na základě úspěšného seriálu. (oficiálny text distribútora)

chrispe

Njn, Ivan Sliz :)) hodnotím stejně jako seriál. Jedna za nostalgii... druhá za to, že to v té době na děti vážně fungovalo (těžko říct, jestli by se to líbilo i těm dnešním). ()

Grimlok

Seriál očividně nesl prachy slušně a tak se rozhodlo, že se na tom vydělá ještě víc. A asi se i povedlo, sice je to kravina. Ale jedna hvězda za Zordy, protože já prostě cokoliv velkýho mechanickýho kovovýho žeru. ()

Sign

Jako malej jsem z toho byl úplně hotovej, pamatuju si když jsem to vyděl poprvé, hned po skončení jsem si začal stavět z chevy roboty :-D ()

Bukiet odpad!

Áááách! Původní seriál patří k těm, které si vždy rád vychutnám. Kdykoliv nechtěně natrefím v TV na Strážce vesmíru, vždy fascinovaně hledím na celý díl až do konce, zhypnotizován blbostí děje jako králík hladovou kobrou. Ale tohle veledílo trvá pětkrát déle než jeden díl seriálu a i jako hloupý králík bych musel nakopat pitomé kobře, která by mne tak dlouho hypnotizovala. Zas tak velký masochista nejsem. ()

Dantte..

Tohle jsem s bráchou strašně žral. Na tomto jsme vyrostly. Bohužel teď už je to úsměvné. Davám dvě hvězdy, v mládí mě tenhle film utvářel :-D. ()

Radim1.

Hodnotím to kladně z větší části kvůli dětství. Jinak tento filmse mi nelíbil tak jako seriál, ale i tak se mi líbil :), ach ta nostalgie.. ()

Godhaj

,,Víš, co to je bejt 6000 let ve schnilým vejci? Strašná nuda!" Power rangers jsou pro mě stále kultovním zážitkem z dob mého dětství. Leč objektivně je tenhle film totální průšvih. Počítačová animace záporáků je opravdu nechutná (nechápu proč nepoužili loutky jako v seriálu - vypadalo to mnohem lépe). Strážci jsou jako obvykle na 100% kladní, takže nejenže zachraňují celý svět, ale stihnou u toho ještě pár charitativních akcí a také se skamarádí s malým američánkem. V tomhle jsou strážci definitivně slizštější než samotný Ivan Sliz. Jeho postava aspoň trochu přispívá k větší koukatelnosti díky jeho neskutečným hláškám, díky nimž jsem se u tohoto filmu aspoň malilinko bavil. ()

Clark_Kent

Z Power Rangers jsem si tenkrát v kině prděl krásně do gatí. Byla to opravdu lahoda, musí podotknout. Fakt jsem to miloval, mělo to svoje kouzlo. Ty barvy a zvířata v každém znamení rangera. ()

creativek odpad!

Po delší době jsem si na tenhle film našel znovu volnou chvíli,když už jsem u toho jako malý proseděl tolik času s otevřenou pusou a touhou být taky Power Ranger. Jediné co k tomu mužu napsat je: dětem do 10 let přistupné. Trikově slabé, dějově plné slizu, trapné. Morfovat už rozhodně nikdy nechci... ()