Zatiaľ čo Fáberová chce mať prípad čo najrýchlejšie z krku, Dítě sa nikam neponáhľa. Kauza zo zákulisia dostihov mu totiž umožní venovať sa stávkarskej vášni aj v pracovnej dobe. (RTVS)

Winster

Predchozi dil byl o sportu (teda o americkem fotbalu) a tenhle je o konickach...proč, to si spsi puste dobrou vodu. Libi se mi hudba...takova do detektivky jako je temnej kraj apod. Teb jaravan je dost podobnej tomu co meli v cirkusu bukowsky...inak Se divim ze jak se lacina vali v karavanu v jezdeckym veste v botech a podobne ze nema jeste jezdeckou capku. Lacina ma pro jistotu pres dva roky starou bundu :D Kulka je asi neco jako vypadni ... ()

honajz

Na doporučení kamaráda, že se kvalita zvedla, jsme dali se ženou ještě jeden díl. Ale teda nic moc. Šoposká je hezká holka, o tom žádná, ačkoliv už se nesvléká jako za mlada full frontal, ale mluvit neumí, šumluje si něco pod vousy, že jí rozumět není, Krobot občas taky na rétoriku moc nehledí. Postavy se v ději tak nějak poflakují, až se to tak nějak uzavře, přičemž nějaká zbraň někoho začne zajímat skoro před koncem dílu. Ale tak aspoň Chuchle a hra na Dicka Francise, proč ne? ()

Necrotongue

No jo, už to tak vypadá, že si tvůrci definitivně našli svůj standard. A našli ho na můj vkus až příliš nízko. Případ sám o sobě nestál za mnoho; byla to taková fúze mezi Dickem Francisem a epizodou Střela z první řady Dobrodružství kriminalistiky (byl to ten díl, v němž Hana Maciuchová sejmula Petra Čepka), která se příliš nepovedla. Kpt. Fáberová na mě působí krajně nepříjemným dojmem, když ale zvýší kadenci a hlasitost, stává se pro mě otravnou jako pověstná osina mezi půlkami. Ještě, že se tam culil Jiří Dvořák. / Poučení: Jdi do syndikátu, alespoň na to nebudeš sám. ()

otík

Tentokrát případ z dostihového prostředí. Pachatel je divákovi znám celkem brzo, chybí napětí, je to spíše hra s myší. Průměr s výtečným závěrem v podobě pozvání do Syndikátu koně. Krobot perlí. ()

ArthasKarfa

Koňácký díl, jako marginálie v ostaních dílech to nevadí, ale tady mě to moc nenadchlo. Lepší jsou temné vraždy a studená Praha, než vyběhané sportoviště a dostihy a sázky. Navíc v tomhle díle měla Fáberová opravdu jen málo prostoru. ()

mira007

"Tak co vlastně chcete?" finální hláška z Bony a klid (1987) veksláka v podání skladatele a dostihového činovníka Miloslava Halíka, který se od té doby mihne jen ve filmech a seriálech, kde se něco řeší s koníkama, přesně jako v tomto díle, kde si střihnul roli licitátora. Tak to byla jediná zajímavost, jinak mi případ prastaré vraždy muže na koni přišel díky hereckým výkonům padouchů jako laciná jihoamerická parodie. ()

Chudobka

Dívat se na otrávený obličej Mariky Šoposké je pro mě vyčerpávající. Očekávala jsem časem nějakou změnu v jejím nevysvětlitelném chování, ale bohužel zatím nepřišla. Jan Pachl s tím nijak nespěchá. Nebýt pana Krobota, už bych to odpískala. ()

subic

A jsme u koní a kpt. Fáberová si nakonec jednoho taky koupí a stává se členem syndikátu. 49letá Jitka Schneiderová si tu zahrála takovou veselou paničku německého majitele jezdecké stáje nebo klubu, která se ho rozhodne zabít. A proč oktopus? Oto totiž to tělo mrtvého pořád nějakou chybou leží na pitevně v mrazáku už 2 roky. ()

STORM70

Seriál mě začíná nečekaně bavit. Je výborně natočený. Trochu horší zvuk, ale hlavní co mě vadí jsou naprosto nesmyslné náhody řešící případy.  V tomto díle například nalezení fotek v oblečení mrtvého, které si nikdo za dva roky nevyzvedl. 6/10 ()