Náhodný odber DNA pomôže otvoriť dvanásť rokov starý prípad dievčaťa zrazeného vlakom. Stopy vedú na Žižkov k priekupníkom kradnutých vecí a tiež do jedného pražského rugby klubu. (RTVS)

Necrotongue

Teď už bych si sám před sebou třetí pěticípou fakt neobhájil. Případ sám o sobě by nebyl vůbec špatný, kdyby jeho provedení nebylo tolik tragické. I poručík Columbo by týmu Oktopus jistě jen tiše záviděl, jak svými "přesvědčivými" argumenty dokáže zlomit i sebezatvrzelejšího odživotňovače. Byla to pro mě opravdu mizérie, scénáristé navíc zkrátili kpt. Fáberové lunt (a to už se předtím povětšinou tvářila jakoby si sedla na ježka), do toho mizerná čeština (př. Eriky kamarádka)... No, celé se to holt ubírá nedobrým směrem. / Poučení: Nejlepší postavou je jasně Krvesaj. ()

Snorlax

Nejsem si zcela jistá, zda je horší nanicovatý scénář, nebo mdlá režie. Krimi potřebuje atmosféru, a tu Pachl prostě neumí. Dvořák má štěk, potěšila Andrlová, ale je smutné, že už v roli maminky (jak ten čas cválá!), líbil se mi Krvesaj a samozřejmě Krobot. Pachloviny opravdu nejsou pro mě. ()

Winster

Upocena stridacka ceske pivo brisni radoby ragby ligy, kdy se vysetruje v prostorach propocene filialky jednoho gambrinusoveho hriste. Marika uz trosku transormovala do Voříškové v docentovi (aneb kdyz jsme naštvana na celej svet a podle toho se i chovam jsem nejlepsi)! Obeti vam lito neni, nebo rozhodne ne tolik. nejhorsi dil serie. ()

subic

Ragbista zabil holku, ale byla to podle něj nešťastná náhoda, ale proč ji teda hodil do auta a pak ji táhl kus po mostě do železničního tunelu, aby jí dal ještě pro jistotu hlavu na koleje? Ta rozdrcená hlava totiž původně dost ztížila její identifikaci, protože jak identifikovat holku, kterou ani nikdo nehledá. ()

• V 50. minutě je možno vidět část Trojského mostu v Praze. (Winster)
  • Škaredou nebo popeleční středou si církev připomíná Jidášovu zradu, tedy škaredý skutek. (sator)