Cunk on Earth

Veľká Británia, 2022, 2 h 24 min (Minutáž: 28–29 min)

Vtipný fiktivní dokument o historii naší civilizace, ve kterém vám Philomena Cunk ukáže, jestli lidstvo za dlouhá staletí udělalo nějaký pokrok. (Netflix)

DavidS.

Dotazy optikou tříletého dítěte nebo idiota, které mají působit vtipně nebo provokativně, ale jsou v podstatě jen trapné... ()

klukluka

Tohle bylo moje první Cunk. První díl mi přivodil dlouhotrvající záchvat smíchu, ale žádnému dalšímu už se to bohužel nepovedlo. Těžko říct, jestli to bylo poklesem kvality, nebo opakováním téhož s mírnými obměnami..? Je to nicméně fajn a rád bych v tom i pokračoval, ale předchozí Cunks mi Netflix aktuálně nenabízí. ()

Mauric

Česká soda, the spirit of. Philomena Cunk je naprosto famózní a některé pasáže, jako je kvíz o Římanech a jejich vynálezech, mě rozbrečely. Až budu mít někdy splín, tohle si pustím znovu. ()

Ricky_CZ

Vcelku svěží start bohužel u druhé půlky opadá. Nejspíše ne nižší kvalitou, nýbrž opakováním "stejného vtipu". Celkově jde ale o nenáročně zábavný kousek hodný shlédnutí. ()

peetrejr

Cunk on Earth je veľmi podarený britsko "vtipný" dokumentárny seriál, alebo skôr miniséria. Prvá epizóda bola perfektná. Ostatné časti sa už potom držali línie danej prvou časťou. Takže tu bolo veľa sarkazmu, suchého humoru a občas trefných a niekdy aj vtipných poznámok. Niečo ste sa naučili, teda pokiaľ máte 10 rokov a neviete svetové dejiny. Milujem keď sa pýtala vedcov priblblé otázky, lebo tá ich reakcia... na nezaplatenie. V podstate sa mi to páčilo a pol hodinové epizódy boli veľmi čerstvým novým objavom Netflixu. ()

ink flo

Satirickej dokument o historii lidstva, u kterýho, když zapomenete, že je to Ali G rip-off, tak solidní kadence vtipů...(pak je ještě Cunk on Britain) ()

domirovec

Dokumentární satirický kousek, který rozhodně nebude pro každého, ale sakra, mně se to líbilo. Nějakou dobu jsem se k Filoméně a jejímu, řekněme, osobitému stylu prezentování historie naší civilizace nemohl dostat, ale hned jak jsem tak teď učinil, binge-watchnul jsem to a cítím se ihned mnohem chytřejší. Děkuji. 4/5 ()

salamandrr

Zasmál jsem se, po asi 30ti minutách to bylo stále stejné. druhý díl ještě slabší, třetí si pravděpodobně nepustím. Nechápu hype kolem tohoto díla ()

VeeDee

Ufff... je tady taky někdo, kdo to nedal? Vydrželi jsme to 7 minut. Ten rádoby vtip mi prostě přijde na sílu a ve výsledku je to spíš trapné. (Tedy, předpokládám, že seriál pokračuje dál pořád ve stejném duchu.) ()

BigBang

Hlavní protagonistku jsem viděl poprvé. Její persóna připomíná videa Jana Špačka. Akorát že měli rozpočet a renomé, takže trapné situace se odehrávají s profesory a u da Vinciho originálů apod. ()

kukkik

Ze začátku, tedy zhruba první dvě epizody, je to ještě chvílemi legrace ale velice rychle se tenhle styl humoru vyčerpá, zvlášť když si uvědomím, že jde vlastně jen o takovou horší vykrádačku Ali G. Osobně mi připadá poněkud smutné, že i v takto satirickém a úmyslně komediálním pořadu stále pevně vládnou okovy politické korektnosti a woke agitky. Takže si uděláme legraci ze všech náboženství, kromě islámu, ze všech ras, kromě černochů a z heterosexuality. Zkrátka, nic úplně strašného ale.. meh. Další poněkud přehypovaný průměrný pořad, který nestojí ani za jedno zhlédnutí. 2/5 ()