Cunk on Earth

Christian Watt

Scenár:

Jason Hazeley

Diane Morgan (sprievodca)

Lidstvo nejdřív vybuduje moderní svět a pak se ho snaží zničit. Dvacáté století se žene kupředu ve znamení rapidního rozvoje vědy i brutálních světových válek. (Netflix)

Necrotongue

Čtvrtá epizoda si u mě řekla o pátou pěticípou a nebylo to tím, že by tvůrci seriálu přišli s lepším humorem nebo s jeho větší koncentrací. Důvod byl přesně opačný. Několikrát v průběhu tohoto dílu mě humor na moment úplně přešel a docela mě zamrazilo. A finále epizody už nedokázala rozjasnit ani populární švédská kapela. Jo, jo, tohle za mě mělo přidanou hodnotu, takže jsem musel taky něco přidat. Ale humoru bylo dost a dost:-) Zjistil jsem, že jsem už od narození odpornou fetkou závislou na vysoce návykovém vzduchu, dozvěděl jsem se, že víra hory přenáší a udržuje letadla ve vzduchu, a pochopil jsem obrovský úspěch britských konstruktérů v případě jejich ponorky na jedno použití Titan 1 C. / Poučení: I ženy jsou lidmi. ()

kukkik odpad!

Tak konečně přišel čas tu sérii řádně okořenit pořádnou dávkou whiteshamingu. Fakt, že ty chudáky černošské otroky běloši z Afriky neunesli ale řádně si je koupili od tamních černošských vládců, by za normálních okolností výborně zapadal jako další část úderné satiry do konceptu tohoto pořadu.. jenže to by to nesměl produkovat Netflix, respektive dnešní západní kinematografie. Pokrytectví v2.0 ()