Cunk on Earth

Války světů? (E05)

(epizóda)
  • Veľká Británia War(s) of the World(s)?
Veľká Británia, 2022, 29 min

Réžia:

Christian Watt

Scenár:

Jason Hazeley

Diane Morgan (sprievodca)

Studená válka je v plném proudu a lidi se konečně dostali na Měsíc, kde to ale nestojí za nic. Budoucnost je možná nejistá, ale rozhodně se odehraje tady na planetě Zemi. (Netflix)

Necrotongue

Já si nemůžu pomoct, ale čtvrtá i pátá epizoda této minisérie pro mě měly jakousi přidanou hodnotu, protože jsem šel do této záležitosti kvůli humorům, ale tady na mě tvůrci vyrukovali i s nepříjemně mrazivými fakty, která sice znám, ale tady mě řádně propleskla, jelikož jsem s nimi nepočítal. Závěrečný díl nepostrádal očekávané humory, pro mě ale vyzněl spíše jako kritika současné společnosti. Ta by si ostatně zasloužila kritiku podstatně ostřejší, o tu by se ale musel postarat jinak zaměřený projekt. Já jsem byl tedy opět velmi spokojen. / Poučení: Myslím, že má člověk hledat humor úplně ve všem; nejsem ani proti vtipům vycházejícím z těch největších lidských tragédií, protože když si z něčeho uděláš srandu, lépe se s tím srovnáš. Problém bych měl jedině s tím, kdo mi ten vtip interpretuje. Od vymaštěnce s vytetovanou svastikou určitě nebudu poslouchat fór o holokaustu. Od někoho takového bych ostatně nerad slyšel i: "Dobrý den." ()