Cunk on Earth

Veľká Británia, 2022, 2 h 24 min (Minutáž: 28–29 min)

Vtipný fiktivní dokument o historii naší civilizace, ve kterém vám Philomena Cunk ukáže, jestli lidstvo za dlouhá staletí udělalo nějaký pokrok. (Netflix)

Recenzie používateľa kukkik k tomuto seriálu (2)

Cunk on Earth (2022)

Ze začátku, tedy zhruba první dvě epizody, je to ještě chvílemi legrace ale velice rychle se tenhle styl humoru vyčerpá, zvlášť když si uvědomím, že jde vlastně jen o takovou horší vykrádačku Ali G. Osobně mi připadá poněkud smutné, že i v takto satirickém a úmyslně komediálním pořadu stále pevně vládnou okovy politické korektnosti a woke agitky. Takže si uděláme legraci ze všech náboženství, kromě islámu, ze všech ras, kromě černochů a z heterosexuality. Zkrátka, nic úplně strašného ale.. meh. Další poněkud přehypovaný průměrný pořad, který nestojí ani za jedno zhlédnutí. 2/5 ()

Vzestup strojů (2022) (E04) odpad!

Tak konečně přišel čas tu sérii řádně okořenit pořádnou dávkou whiteshamingu. Fakt, že ty chudáky černošské otroky běloši z Afriky neunesli ale řádně si je koupili od tamních černošských vládců, by za normálních okolností výborně zapadal jako další část úderné satiry do konceptu tohoto pořadu.. jenže to by to nesměl produkovat Netflix, respektive dnešní západní kinematografie. Pokrytectví v2.0 ()