Cunk on Earth

Na počátku bylo... co? (E01)

(epizóda)
  • Veľká Británia In the Beginnings
Veľká Británia, 2022, 29 min

Lidi vylezou z jeskyní, začnou trochu používat mozek a brzy vymyslí zemědělství nebo třeba postaví Velkou čínskou zeď. Bohužel přitom ale zapomněli na střechu. (Netflix)

Jenda

Čekal jsem, že mi bude při sledování trapně, ale je to kupodivu docela snesitelné. Ale není ani tak zábava, co tam Diane Morgan plácá, ale to, jak to berou ti odborníci. Uvidíme dál... ()

Necrotongue

Philomena Cunk v podání Diane Morgan je pro mě skvělou postavou, protože dokonale vystihuje úroveň vzdělání velké části dnešních youtuberů a jiných influencerů. No dobře, já vím, že je Philomena přece jen chytřejší, protože ví, že je Řecko v Evropě a že se mezi ním a Egyptem vlní moře. Ke sledování této minisérie je nutná alespoň průměrná inteligence, aby divák dokázal rozlišit fakta a humory. Pokud tuto podmínku splňujete, mohli byste se slušně pobavit nad 2D komiksem "Lidé proti kravám", ale já jsem se kromě zábavy i něco nového dozvěděl. Už tedy vím, že pokud ke mně přijde provést nějakou opravu například instalatér, který se bude vyznačovat srostlým obočím, nepodlehnu panice, protože nemusí být vůbec hloupý a může mít opravdu šikovné horní nohy. Teď už také vím, že se staří Egypťané chovali k lidem bez domova přímo otřesně, že si nemám stavět dům pod naštvaným kopcem a konečně jsem dokonale pochopil princip, na němž funguje kolo. / Poučení: Chceš mít vždy pravdu? Buď vždy sebejistý a přesvědčivý. ()

peetrejr

Suchý humor Britov tu nie je moc prítomný (to som isteže netušil, že ostatné časti budú britsky "zábavné"). Celkom na mňa Cunk on Earth pôsobí veľmi oddychovo.  Dĺžkou epizód je to teda neúnavný oddych pre celú rodinu. Som veľmi rád, že Netfix podnúka okrem hlúpostí, aj niečo vtipné a zároveň edukatívne. ()

VojtaMarek00

výborný. fakt výborný. většinou bez nadsázky třeskutě dobrý humor charlieho brookera a jako vždy brilantní diane morgan fungují v dokonalé symbióze. celý to téměř neztrácí drive, fakt strašně dobrý. ()

Krnac

Niekomu možno príde ako podarená satira ale veľa viet pôsobí proste debilne, ako vtip bez pointy alebo slová naivného dieťaťa ktoré sa snaží presviedčať o svojej pravde čo je vporiadku v momente keď sú tieto otázky kladené odborníkom ale nie až tak keď je moderátorka v zábere sama. ()