Mladá žena z malého appalačském městečka uniká z každodenní rutiny hraním nejmodernějších videoher. Je tak dobrou hráčkou, že dostala nový herní systém k otestování... ale zde na ni čeká překvapení. Simulace dává průchod jejím touhám po poslání, romanci a luxusu v něčem, co se zdá být jen hrou... ale co zároveň ji i její rodinu vystavuje reálnému nebezpečí. (Prime Video)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (2)

Médium (2022)

Vše začíná v roce 2032. Je to dost nesoudržné s dlouhým budováním seriálobvého světa. Děj se odehrává v budoucnosti a má témata problémů dneška ztrátu soukromí, identita, osobní zodpovědnost apod. Nevíme, jestli se z postavy nevyklube robot. Hlavní postavou je blondánka žijící s bratrem a mariňákem na venkově v Americe blondýnka. Maká od nevidím po nevidím, aby měla na léky pro smrtelně nemocnou matku. Za peníze zaskakuje za bohaté hráče hraní videoher a vylepšuje jim skóre. Je vyslána na mise, kde zažije souboje, svádění, únos. Příkazy jsou ji udělovány v její hlavě. Domnívám se, že se jedná o věrnou simulaci skutečnosti, při níž zažívá skutečnou bolest. Její mysl se ocitá v budoucnosti, v jiné zemi a cizím těle. Tam je zatažena do spiknutí přes kontinenty a časové dimenze. Vadou je rozkošatělost podzápletek, nepřilnul jsem k postavám. Ploše působí i vztah k bratrovi a umírající matce hlavní hrdinky. ()

Pilot (2022) (E01)

Podstatnou část stopáže zabírá budování fikčního světa a tempo se dost procházkově vleče. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD