Flynne a Wilf se společně snaží najít Aelitu. Burton podniká kroky k potlačení nové hrozby. (Prime Video)

kenkaku

Super vizuál pokračuje nicméně zjišťuji, že mě vůbec nezajímá pozadí (a zázemí) postav a pasáže jak se adoptivní černoušek vrtá ve své minulosti jsem spíš protrpěl (a pronudil). Jako kdyby seriál neměl jiná témata kterým se dá věnovat (nájemná vražda), nebo otázky na které je třeba odpovědět (proč populace prořídla, proč se děje s rukou co se děje, atd.). ()

Necrotongue

No jo, je to tak, kdybych tvrdil, že jsem se u třetí epizody nebavil, hanebně bych lhal. Tvůrci se totiž nespoléhají jen na kvalitní atmosféru, solidní napětí a propracovanou akční podívanou, protože si zjevně uvědomují, že by se divák mohl stát po větším počtu dílu vůči tomu všemu lehce imunním, a nechali proto celou tuto záležitost prosáknout jakýmsi tajemnem, které v člověku vyvolává spoustu otázek, jež zatím zůstávají z větší části bez odpovědí. No, a všechno to, co jsem teď popsal, tvoří pro mě dokonalý mix, který mě prostě nemůže nebavit. Pravda, všiml jsem si několika případů, kdy by jemně jinak řešená situace byla logičtější, ale na druhou stranu by zase ukončila seriál předčasně. A chci to? Nechci. / Poučení: Než sáhneš po penězích, uvědom si, kdo všechno už je držel v ruce před tebou. ()

Sebule

Určitě zajímavý díl, tempo ustálo a akce taky, což je škoda, protože to bylo dobře rozjeté.... Takový klasický díl, který je v každém seriálu, pohled do historie, trochu seznámení se záporákem, ale vlastně nic moc se tam neděje a příběh se nějak neposouvá. I když má díl hodinu, tak to pěkně ubíhá a taky je okolo všeho hrozně moc otazníků. Taky bych čekal nějakou větší ukázku světa budoucna... Přemýšlel jsem, jestli 3* nebo 4* ale u mě zatím nadšení neupadá a jsem hrozně zvědavej na další díly, takže dneska 4*. ()

Martrix

Stále se to daří, skloubit zajímavý příběh, sympatické postavy a atraktivní vizuál. Ale tentokrát je to míň Gibson a víc Hollywood. A taky trochu ukecanější, tím pádem míň dynamické...ale pořád dobré. Přestože Gibsonův svět nebývá v knihách tak špinavý a depresivní, jako v případě Dicka, tomutu seriálu by to slušelo. Podobně jako poslední řadě Westworldu. Na druhou stranu ...jsem vděčný, že se někdo tohoto námětu chopil a přišel se slušným scénářem. Nejsem si totiž jistý, že je cílovka milovníků chytrých sci-fi, dostatečně velká, aby se to studiím vyplatilo. Snad tvůrci dostanou prostor, odvyprávět to celé. ()

castor

Když úplně pominu příběh, vizuální uchopení a futuristické výjevy, tak hlavně nějaká snaha o zabrnkání si na emocionální strunu zatím vyznívá do prázdna. Celkově značně upovídaný díl s poměrně nezvládnutým tempem, částečně se věnující Wilfovi, který se šťourá ve své minulosti. A není sám, děj se najednou plácá v životě několika postav. Atraktivní vizuál zůstává, ovšem dynamika si šla odpočinout, protože tvůrci měli potřebu vysvětlovat, okecávat a větvit, rozuměj ještě víc se v tom motat. Chválíme sice futuristický Londýn, ale ve výsledku v něm prostě jen jedna, dvě, tři postavy kráčejí. Samotné finále dojem krapet zachraňuje. ()