Zdravotní stav Flynne se zhoršuje. Wilf navštěvuje Flynne v Clantonu a prohluje jejich vztah. Flynne se dozvídá pravdu o své budoucnosti. (Prime Video)

Anderton

Ide sa v schéme predchádzajúceho dielu, kedy sledujeme dlhé dialógy medzi dvoma postavami, pričom by šli bez problémov skrátiť a ísť rýchlejšie k veci, to jest k posledným top minútam epizódy. Dozvieme sa v nich konečne dosť dôležitých vecí a vyzerajú celkom luxusne. Konečne sa začali niektoré postavy zaujímať aj o pôvod čelenky, že to doteraz príliš nikto neriešil, bolo totiž celkom zarážajúce. ()

Martrix

Pro scifíky odkojené knihami, jde o mimořádnou věc. Zatím se daří i ve čtvrté epizodě udržet vysokou úroveň. Přestože je CGI občas nic moc, vůbec mi to nevadí, protože tady je hlavní příběh. Postavy jsou skvělé napsané i zahrané, není problém jim fandit. Vcelku se pohneme z místa, navíc se dozvíme, co způsobilo Jackpot. Ale i kdyby ne...baví mě, že je to dospělé a tvůrci si zakládají na detailech. ()

kenkaku

Je celkem smutné vidět, jak se seriál začíná opájet vlastním vizuálem. Když jsem viděl střih na Londýn po apokalypse, byl jsem nadšený = dozvím se něco o to co se stalo. Dozvěděl jsem se kulový. Prostě kluk a holka na ulici. Informační hodnota nula, zajímavost nula… A tak je to bohužel celou epizodu. Jedna vizuálně atraktivní epizoda za druhou, která ale obsahově nic podstatného neříká. Děj se najednou plácá v životě postav a ze seriálu se stala tuctová soap opera (“domácí video”, taneční vložka, proč? atd). Před podprůměrem epizodu zachránilo posledních pár minut. Jestli se děj nevzpamatuje, hodnocení půjde domů. ()

Necrotongue

Čtvrtý díl byl krajně "optimistickou" epizodou, která sice postrádala dřívější akčnost, zato ale přinesla nejednu jasnou odpověď na otázky, které se mi za zatím zhlédnutou část první sezóny nahromadily ve výplni lebky. Na hodnocení sice mírně uberu, protože předchozí díl byl přece jen komplexnější, v žádném případě si ale nebudu stěžovat na nějakou dějovou nedostatečnost, ani nemůžu brát to, co jsem viděl, jako jakousi bezduchou vatu, protože mám pocit, že jsem dostal podstatné, zajímavé informace a navíc jsem se zcela jistě bavil. Naprosto jsem chápal Connerovo nadšení; mě se podobné stavy zmocňují i u běžných videoher, v nichž já, kripl, mohu zase skákat přes kaluže, šplhat po skalách či budovách a dokonce opět plavat (!!!). Jasně, na druhé straně vah je to, že se hráč vedle těchto činností dopouští genocidy na všech přítomných živočišných druzích (humanoidy nevyjímaje), ale jak praví přísloví: "Když se kácí les...". / Poučení: Ani děda Drchlík nechtěl znát přesné datum a čas. 4*+ ()

warrenur

Vyborna epizoda. Celkom napadito, ale zaroven nie uletene, ponuknute prepracovane vysvetlenie apokalypsy. Tiez bolo zazitkom sledovat "retoricke cvicenie", ci skor za usmevy skryte vyhrazky medzi rusakom a ciernou "smrtonoskou". Slusne. Tentokrat vynechali liniu v pritomnosti so "dohladom" surodencov. 85% Slabsie pathviezdie. ()