Flynne Fisher žijící na malém městě, bez velkých vyhlídek, je geniální hráčkou moderních videoher. Vykonává nudnou práci, aby uživila svého bratra veterána a nemocnou matku. Když ji bratr požádá o pomoc při hraní nové hry, takzvané simulace, stane se Flynne svědkem něčeho, co vidět neměla, což její rodinu přivede do reálného nebezpečí. (Prime Video)

Anderton

Mňa pilot s názvom Pilot nezaujal predovšetkým svojim priemerným vizuálom a pozerám, že som vo výraznej menšine. Naopak príbeh je od začiatku chytľavý a keďže vieme, adaptáciu diela akého spisovateľa pozeráme, tak zhruba vieme, čo všetko možné a nemožné očakávať v budúcnosti. Pobyt vo virtuálnej realite mohol byť spracovaný proste viac cool, ale tu možno očakávať časom zlepšenie, to keď budeme tento svet podrobnejšie spoznávať. ()

Sebule

Tak tohle je velké překvapení. Neměl jsem tušení, co to je za seriál, tak jsem si to pro srandu pustil... Tempo je od začátku do konce, hlavní hrdinka je stydlivá, ale velice sympatická, to platí i pro jejího bráchu. Má to podle mě výborné scifi prvky, není to nějak překombinované, hudba je taky skvělá. ()

Jilda15

Tenhle seroš jsem objevil stejnou náhodou jako Mr. Robota a vypadá to, že je stejně kvalitní! Zatím je jako směsice Black Mirror, Minority Report, Náhradníci a Half Life dohromady. Chloe Moretz to hraje parádně, žádné vážné přešlapy jsem zatím nedetekoval, kromě jednoho vysvětlování očividného (proč jsou VR avataři roboti). Scéna s výměnou oka bez narkozy byla silná!! Něco takového jsem už dlouho neviděl ()

castor

Seriálová produkce, respektive streamovací služby hrnou tolik obsahu, že by člověk nechodil ani spát. Takže je to opravdu o „pečlivém“ vybírání si. Předně: na Chloë Grace Moretz se zatraceně dobře dívá. Hraje dívku Flynne, která se stará o nemocnou matku, jejíž zdraví se zhoršuje a účty přibývají. Spolu s bratrem Burtonem se tak mimo jiné střídají při hraní takzvaných sims, kde za úplatu pomáhají hráčům v nejrůznějších hrách přejít těžké levely. Teď ovšem usedla k jedné ultrarealistické simulaci Easy Ice. Sedí na horkém křesle, cítí všechno, celé své tělo, připadá si, že na místě doopravdy je. A divák se mezitím orientuje mezi časovými liniemi a nadpozemskými tajemstvími. Ač téma nevyhledávám, tady mi virtuální realita či cestování časem (zatím) nevadí. A nutno podotknout, že to má skvělý vizuál. ()

Skeksis

Zájdem si do virtuálnej reality, vyžeriem celú chladničku a nepriberiem. To by bolo supercool. Lenže v reálnom svete by som všetko vyzvracala rovnako ako tieto pridrbané pomätenosti typu Westworld, Inception a celí Nolanovci. Menenie minulosti prostredníctvom budúcnosti tu už stokrát bolo vo filmoch a seriáloch, čiže nič originálne, navyše otravné a hlúpe. Možno mám k tejto téme zásadný postoj, ale nemôžem si pomôcť, ak niekto ešte raz príde s témou virtuálnej pičoviny, tak ho osobne prídem zabiť. ()