Tommy se vyrovnává s následky svých činů. Ash hledá pomoc u nepravděpodobného spojence. Cherise se snaží zabránit tomu, aby se ukradená data dostala do nesprávných rukou. Lowbeer oznámí Flynne, že nemůže zachránit Ellu. Wilf vypráví Flynne o své minulosti. Jasper udělá krok, Aelita odhalí svůj plán a Flynne riskuje život, aby zachránila svůj svět. (Prime Video)

Martrix

Závěrečná čtvrthodinka byla silná a nese i příslib zajímavého pokračování ve druhé řadě, ale to předtím? A ta nesmyslně dlouhá potitulková scéna? Tentokrát nadšením nesrším, poslední epizoda řady, je bohužel i nejslabší. Roztříštěná a podivně statická. Ale pořád to na slabé 4* stačí. Je to tak dobře rozjeté, že to jedna nevýraznější epizoda zkazit nemůže. ()

Necrotongue

Nebudu se tvářit, že bylo finále nejvydařenější epizodou první sezóny, ale zcela určitě bylo kvalitnějším zážitkem než děj pátého a šestého dílu, které kromě vaty nepřinesly téměř nic. Ze zásady nereaguji negativně na komentáře / recenze jiných uživatelů, tentokrát si už ale opravdu kladu otázku, proč někteří diváci očekávají se závěrem první řady nějaká rozsáhlá vysvětlení a zakončení? Stejně jako ve všech předchozích epizodách se i tady mnohdy prázdně plkalo, jenže tvůrci mezi tím komunikačním šumem ukryli i několik podstatných informací, a mně docela bavilo, jakým směrem se začala celá záležitost ubírat. / Poučení: Pokud trefíš na tři kilometry veverku do oka, budeš asi slušný střelec. 4*+ ()

kenkaku

Jen to začalo a už se plýtvalo časem na naprosto zbytečný rozhovor (o zcela zřejmém) z minulosti. Pokračuje to idiocií zástupce šerifa (fakt je tak blbej, aby si nezkontroloval že žije?) a jak jinak debatou ve stalo soap opery… 1/4 epizody v háji a NIC co by vedlo k posunu děje se nestalo. No a můžete hádat jak děj pokračoval. Ano… ve stejném duchu. Za něco stojí možná tak 5 minut v poslední 1/4. Ze závěru řady se vyklubala bezkonkurenčně nejhorší epizoda celého seriálu a celý seriál dost degradovala. ()

Anderton

Bál som sa uzavretia/neuzavretia série, keďže dnes už vieme, že druhá séria nebude. Našťastie sa dej relatívne ukončí, i keď cliffhangery na dvojku nesmú chýbať. Takéto riešenie som skutočne nečakal, takže za to plusové body, ale prečo to zrovna vo finále vyzerá tak lacno, netuším. A nemám na mysli jeho komornosť, ale napríklad spôsob, akým hlavná postava vyrieši záverečnú úlohu. Takto vyzerá jedno z najstráženejších miest na Zemi? ()

castor

Příjemný mix několika žánrů, nicméně na vysvětlování toho bylo poměrně spoustu. Upřímně moc nedokážu posoudit, jak moc bylo finále odfláknuté, po celou dobu jsem měl problém, abych se zorientoval v časových osách, charakterizacích postav a několika zápletkách. Ale chyba je u mě, nedařilo se mi do pojetí ponořit. Ač vypadá Londýn roku 2099 od začátku skvěle, tahle mise mě nepohltila, podstatně víc mě bavila současnost a ukotvení postav v ní. Bez případné druhé série se obejdu, nicméně na Chloë Grace Moretz se zatraceně dobře dívá. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (DJMaroko)
  • V epizodě vejde Flynne (Chloë Grace Moretz) do přísně střežené místnosti pro vytváření časoprostorových simulací. Zdobí ji obraz „Bitva u San Romano“ od renesančního umělce Paolla Uccella (1397–1475). Obraz je uložený ve Florencii. (Vavča)