Flynne, Burton a Conner se potkávají s inspektorkou Lowbeer a jsou podrobeni zkoušce. Život Elly je v ohrožení a Tommy se vypořádává se šerifem a Corbellem Pickettem po svém. (Prime Video)

castor

Je vidět, že seriál nebyl levný. Kromě akce nabízí rozmáchlé kulisy i futuristické výjevy. Ale zároveň má až příliš mnoho postav, příliš mnoho prázdných dialogů i nevyrovnané tempo. A právě rozvláčnější děj ve futuristických kulisách v mých očích pokračuje. Za sedmý díl přesto palec nahoru. Zatímco tvůrci vsadili a diváci zřejmě ocenili pohled na neutěšenou budoucnost, mě mnohem víc baví současnost a ukotvení postav v ní. Matka Ella musí akutně navštívit doktorku, ovšem nemíří k ní sama. Znovu tak dostane prostor fyzická a kontaktní akce. A zástupce šerifa se nakonec rozhodne pro svůj příběh. ()

Anderton

Zatiaľ, z môjho uhla pohľadu a tak ako vnímam celý seriál, najlepšia epizóda doposiaľ. V podstate sa až teraz podrobnejšie dozvedáme o čo v skutočnosti ide, čo hlavná postava "ukradla" a kde to zmizlo. A čo by s tým chceli robiť v budúcnosti. Zároveň je tu dosť solídnej akcie a na záver jedno prekvapenie, respektíve jedna vedľajšia postava sa rozhodne poriadne zamiešať kartami a zmeniť situáciu v celom meste v podstate od základu. Ale možno predbieham, nech tvorcovia preukážu skutočnú odvahu predovšetkým v samotnom finále. ()

Necrotongue

Po dvou předchozích zklamáních jsem teď možná trochu opatrný, ale tvůrci si to u mě předposlední epizodou zase trochu zlepšili. Jistě, rozhovory a monology by nemusely být tak rozvláčné, protože mám co dělat, abych u těch nudnějších udržel pozornost, ale můžu s jistotou říct, že akce tomuto seriálu jednoznačně sluší. Ne, že bych nezvládl dvouhodinové existenciální drama, ale od této záležitosti očekávám přece jen něco jiného. Tentokrát došlo v příběhu konečně k nějakému vývoji, a hned to bylo znát. A nemůžu si odpustit další kritiku českého dabingu; když nechcete překládat do češtiny i to, co není v originále vyřčeno anglicky, tak se na to vyserte. Já tak nebudu muset poslouchat pro mě v té chvíli naprosto neužitečné zvuky a vy nebudete vypadat jako banda tupých kktů. / Poučení: Když někoho nutíš, aby volil ze dvou možností, hrozí, že si vybere tu, která ti nevyhovuje. 4*+ ()

kenkaku

Asi mě předchozí epizody otrávili příliš, ale (př.) šerifův monolog byl otravný až dost. To samé jakékoliv scény s bizár transkou. Jeden samolibý dialog za druhým. A z toho co? Vlastně nic. Pořad víc soap opera než to co “slíbila” první epizoda. Navíc seriál selhal i po technické stránce. Každý kdo má telefon s rozpoznáním obličeje ví, že nefunguje u zavřených oči (přesně proto aby ho někdo nemohl odemknout, když spíte)… za mě zklamání pokračuje a obávám se, že poslední epizoda mě jen naštve. ()

warrenur

Po stranke akcnej a i divackej zabavnosti zatial zrejme najlepsia epizoda serie. I power-play medzi "damami" v buducnosti mala stavu. Uz by sme sa teda mohli posunut so Zubov-om a pouzit DNA kluc v steme. Ale kedze nas caka uz len posledna cast serie, zrejme dostaneme iba naznak a zvysok v dalsej serii. To je skoda. 80% ()

gumbo

Tak nám tímhle dílem skončila vložená vata. To co se dělo poslední 3 epizody by se klidně dalo scuknout do jedné. Pořád se ale držíme celkem osobního vyprávění. Už teď je asi jasné, že první řada nám moc ukončených linek asi nepřinese, ale tenhle seriál umí překvapovat, tak uvidíme. Pořád mě to ale baví. 75% ()

Eridan_

Vyhrožování, násilí. Další vyhrožování a další násilí. Příběh se nám lehce, ale opravdu jen lehounce posunul. Asi 2 věty. Tommy zklamal. Stejně jako Flynn. Pokud něco nejde řešit silou, tak ještě větší silou, ne? Kmotr hadra. Ach jo. Takový potenciál světa a je to jen chabá kulisa pro jednu mlátičku za druhou a jednoho sadistu vedle druhého. Zklamání. ()