Flynne je znovu ohrožena na životě a tak se rozhodne konfrontovat Cherise. (Prime Video)

castor

Za mě naštěstí mírné zlepšení. Komplikace přibývají, Fisherovic rodina už ví, že je v případu zapletený šerifův úřad. Trocha té trpělivosti je pořád potřeba, prostě probrat se strukturou několika vrstev reality není jen tak. Mimochodem z práce legendárního sci-fi autora Williama Gibsona čerpaly mnohé významné filmy, s Matrixem v čele. Nicméně zatímco tvůrci vsadili a diváci zřejmě ocenili pohled na neutěšenou budoucnost (předlouhé scény a unylé postavy), mě mnohem víc baví současnost a ukotvení postav v ní. Když pak přišel čas na nějakou fyzickou a kontaktní akci, radost se násobila. A mě holt scéna na mostě bavila. ()

Dusty56

Po vydařených úvodních epizodách seriál spadl do průměru a neví, jak pryč. Názorným příkladem je tento díl, kde se vlastně vůbec nic nestane, člověk by ho klidně mohl vynechat a o nic by nepřišel. Je to klasický natahování před předpokládanou závěrečnou konfrontací v posledních dílech a mě to opravdu nudilo. 55% ()

gumbo

Čekal jsem kdy to přijde a je to tady. Vatoidní epizoda, která děj neposouvá, jen nám přidává další psychicky narušenou postavu do děje. Pak se nám tu více rozkreslují linky, které asi ani více rozskreslit nepotřebují. Nic co by vyloženě otravovalo, jen je to prostě trochu navíc. 65% P.S. Jsem moc zvědavý jak moc a jakým způsobem autoři 1. sérii (ne)ukončí. Po zkušenosti ze seriálovou produkcí poslední let  mám mírné obavy, tak jen doufám že budu příjemně překvapen. ()

Necrotongue

Pokud jde o mě, předložili mi tvůrci zatím nejslabší epizodu, která i tak vysoce převyšuje běžný seriálový průměr, i když je potřeba poukázat na fakt, že pokud jde o skutečný vývoj příběhu, nehnul se tento de facto z místa. Bylo to zajímavé; proti předchozímu dílu výrazně přibylo akce, zato se ovšem poněkud vytratil tah na branku. Protože mě ale zatím první sezóna velmi baví, budu předpokládat, že si jen všichni vybrali jakousi pauzu k nádechu, po němž patřičně vymazlí zbylé tři epizody. Obávám se ale, že situace na mostě ošklivě nahrála všem zuřivým obhájcům Druhého dodatku; nebýt jeho, seriál by rázem skončil. / Poučení: Každý průměrný Američan by si měl před cestou do zaměstnání zkontrolovat účes, make up (původně jsem chtěl napsat, že se tento konkrétní bod týká žen, ale pak mi došlo, že jsem dinosaurus), stav oděvu, stav vozidla a měl by si nabít zbraň. ()

kenkaku

Scénář má pocit, že potřebujeme více informací o postavách, tak se různě skáče v čase. Bohužel děj není nijak konzistentní. Fantastická scéna v kuželkárně střídá, konverzační cvičení nad balíčkem peněz. Pak ta vyloženě debilní scéna na mostě (jako kolikrát musí trefit vestu, pochopili, že není terminátor?). A šup hned zbytečné konverzační cvičení… seriál se zasekl na místě. ()