Mladá žena z malého appalačském městečka uniká z každodenní rutiny hraním nejmodernějších videoher. Je tak dobrou hráčkou, že dostala nový herní systém k otestování... ale zde na ni čeká překvapení. Simulace dává průchod jejím touhám po poslání, romanci a luxusu v něčem, co se zdá být jen hrou... ale co zároveň ji i její rodinu vystavuje reálnému nebezpečí. (Prime Video)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (9)

Médium (2022)

No nalijme si čistého vína - je to skvělá podívaná. Tak působivý a líbivý audiovizuál jsem dlouho u žádného VOD seriálu neviděl, a když k tomu přidáte fakt, že na seriálu pracovali tvůrci Westworldu a hlavní roli má sympatická, půvabná a skvěle hrající  Chloë Grace Moretz, úspěch je snad zaručen ne? No bohužel tomu tak úplně není. První polovina seriálu úchvatná, tak propracovaný a dospělý seriál jsem už dlouho neviděl, ale ve druhé polovině se nabalí další postavy a seriál vlastně sám neví kam dřív skočit. S faktem že žádná další série už nebude působí závěrečné díly docela uzavřeně ale i nedodělaně a odfláknutě. Obsahují spoustu předlouhých a mnohdy i zbytečných dialogů, které nikam nevedou. I přes uzavřený závěr si ale tvůrci nechali otevřená vrátka pro případné pokračování, kterého se už bohužel nikdy nedočkáme. Konec rozporuplný asi jako celá druhá polovina seriálu. I přes své mouchy ale seriál doporučuji, protože něco tak drahého a megalomanského se netočí každý den. ()

Pilot (2022) (E01)

Pořádně nadupanej otvírák který se vymyká většině seriálů na streamovacích platformách svým pojetím a dospělým příběhem s nerdovským nádechem. ()

Bonus za empatii (2022) (E02)

Nikde se nepolevuje a seriál dál zamotává hlavičky (mě jakožto nečtenáři předlohy dvojnásob). ()

Haptický vlek (2022) (E03)

Epizoda kde je mix všeho - akce, flashbacky, emoce, láska i chcaní do bazénu. Tak snad se už v další epizodě trochu více rozvine příběhová linka. ()

Jackpot (2022) (E04)

Epizoda co mi svým tempem moc nesedla a spíše se vyžívá v dlouhatánských dialozích. Avšak druhá polovina seriálu má nakročeno více než slušně. ()

A co Bob? (2022) (E05)

Uff tak tohle mi teda vůbec nesedlo. Děj směřuje do končin, kam jsem nečekal že se bude vyvíjet a vůbec se mi to nelíbí, ale především mě to moc nebaví. ()

Nasrat a vyliž mi (2022) (E06)

To čeho jsem si v první polovině seriálu vůbec nevšímal (dlouhých dialogů, které ale měly svůj smysl), tak v té druhé shledávám jako největší bolístku. Většina z nich ani nemá logiku a jsou naprosto zbytečné a hlavně přetažené. Zatím jsem z druhé poloviny zklamanej. ()

Bazmek (2022) (E07)

Po dvou slabších dílech které se by se klidně vešly do 1 epizody tu máme opět akci, napětí a posunutí v příběhu. ()

Stvoření tisíců lesů (2022) (E08)

S faktem že žádná další série už nebude působí konec vlastně uzavřeně ale i nedodělaně a docela odfláknutě. I tak si ale tvůrci nechali otevřená vrátka pro případné pokračování, kterého se už bohužel nikdy nedočkáme. Konec rozporuplný asi jako celá druhá polovina seriálu. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD