Zom100: Co chceš stihnout, než tě sejme zombie

• Japonsko ゾン100〜ゾンビになるまでにしたい100のこと (viac)

Maká od rána do večera a šéf se po něm ještě vozí? Taková korporátní klasika. Naštěstí vypukne zombie apokalypsa a on může konečně začít pořádně žít. (Netflix)

FaithZombie

V Japonsku zacházejí korporáty se zaměstnanci hůř jak s fekáliemi a jim se pak jeví smrt jako nejlepší východisko, takže apokalypsa vlastně nezní až tak špatně, tohle film sdělí v prvních patnácti minutách, pak dlouho nic, zombie žralok, konec. ()

RigorMortis

Komediálny zombie horor z Japonska alebo "nielen kórejskí zombíci sú rýchli a nekoordinovaní". Stopáž najprv prekvapila, som však vytrénovaný kórejskými filmami, takže to šlo. Film bol do prvej polovice komédia, potom sa to na chvíľu prehuplo do drámy, len aby v poslednej cca tretine pribúdalo čoraz viac WTF. Akurát hlavný hrdina bol občas na facku a márne som čakal, kedy šéfa predhodí zombíkom. Navyše, zombie žraloka s nožičkami človek len tak nevidí. ()

Athree

Za mě? Dost parádní oddechovka! Ano, scéna se žralokem je už příliš a dehonestuje to film, každopádně jsem to zhlédl s nadšením, a to i proto, že se jedná o tématiku zombie a film podle anime předlohy. Doporučuji! ()

MartinTerran

Ze začátku je to docela dobrá zábava, ale potom se to nějak zasekne no a jako vyvrcholení je megabizardní žralok, no ale Japonci už jsou takoví! O horor tak úplně nejde i když chápu zombie a krev a o komedii vlastně taky úplně ne. Dobře to popsal darkrobyk. Hodnocení: 57/100. ()

Oxyuranus

Zombie jsou rychlý, jejich oči jsou děsivé a nemají žádné nestandardní schopnosti. Je tu pár celkem fajn nápadů a spousta hezkých záběrů. Bylo by to neotřelé, kdyby se to drželo v nastavené rovině, ale ke konci má pak člověk pocit, že události jsou docela uspěchané. I tak příjemná záležitost. Snad jen škoda té zbytečné délky. ()

klichem

Začalo to ako príjemná zombie komédia o kráse okamihu… A potom prišli na rad Power Rangery, všemocné Panasonic batérie a žralok s nohami. ()

ScarFace_V8

Armáda mrtvých: Máme zombie tygra... Zom100: Podrž mi pivo - my máme Zombie ž... Ups... málem bych to prozradil. Nechte se překvapit! Poměrně fajnová zombie oddechovka tentokrát z rodiště světově známé hry Resident Evil - Japonska. A i na ten tu v jedné scéně bylo neskrytě odkázáno. Na fakt, že v poslední době v zombie žánru dominovali hlavně Korejci, je to příjemná změna. Film viditelně kombinuje prvky z Korejského #Žiju, ze Zombielandu nebo i z Soumraku mrtvých. Je to hloupé, ale zábavné, takže jít do toho bez očekávání je asi ta nejlepší volba. ()

xxmurphyxx

Veľká škoda. Toto mohlo dopadnúť o veľa lepšie. Herci sympatický, hlavne hlavný hrdina je popiči, kamera, strih na vysokej úrovni a masky úplne Božie. Hudba už bola miestami klasicky Japonsky uletená, J popová a herecké výkony mali rovnakú krivku stúpania, respektíve klesania ako dej filmu. Zo začiatku bez námietok, postupne sa začalo zvoľňovať, ale stále slušná kvalita, až prišla ošemetná scéna so zombie žralokom a tam to už šlo úplne do prdele, ako by to už režisér nezvládol, chytil dojazdy z pika a každý si začal robiť, čo chce. Hudba na piču, všetci začali extrémne prehrávať, tempo sa rozbilo a celé to už dostalo nepríjemný zápach lacnej do extrému hnanej paródie. Nie, že by to pred tým bola vážna dráma ale posledná pol hodina už bol fakt moc veľký úlet. ()

wowylgu313

:D oká .. já tady ty dvě hvězdy hodím v procentech prostě čistých 40% ... Minimálně do poloviny filmu to mělo naději i na tři hvězdy. Bohužel se pak stalo tolik věcí, který z průměrného Japan Zombie scénáře udělali totální slátaninu. Ten žralok na konci tomu dal úplně jinou úroveň, najednou se to celé odklonilo k béčku a přitom opět kdyby ten nápad byl pořádně natočený a hodila se trocha vážnosti, proč ne ... jenže bohužel no ... Dlouhá stopáž kdy od půlky dál to lze brát jako parodii na zombie filmy byla zbytečná. ()

brasek

Do príchodu nohatého žraloka to bola taká mierne uletená zombie dobrodružná komédia. Nič extra, ale dalo sa to pozerať. Oddychovka na jedno teplé popoludnie. ()

Raziel811

Jediné pozitivní je, že film nemá dlouhý úvod a po pár minutách člověk ví co a jak se stalo/děje. Ale to je asi tak vše. Hlavní hrdina je necharismatický a snímek ničím nevybočuje z naprostého průměru - tedy nudné akční pasáže, nudný vizuál, naivní až hloupý hrdina. ()

Dragoon

Zombie apokalypsa. Vtipné a celkem originální. Já japonské filmy fakt nemám ráda, ale tohle mě bavilo. Kdyby si na konci odpustili toho žraloka s nohama, určitě bych dala 5 hvězd. ()

babuška

až moc dlouhá zombie šitake saké kravina, rychlí japonci, neskutečně debilní dialogy, hudbu zmiňovat nebudu, zombíci vypadaj dobře ale to všechno, 1/10% ()

vinducha

Taková víceméně romantická komedie se zombie podkresem . Žralok byl docela zpestření. A osobně mám pocit , že bych na rozdíl od Akira dal dohromady tak maximálně 10 kousků. ()

Thalin

Film je očividná kritika přepracované japonské společnosti. Kdo jiný, než vyšťavený a prací umořený japonec, by místo hysterčení a řevu, že vypukla zombie apokalypsa,  jásal že nemusí do práce? Ale až na těchto pár vtipných momentů a vcelku nechutně povedené masky zombíků, nemá film moc co nabídnout. Hlavní protagonista je tak trošku otravné vemeno a postupně se z toho stává slátanina. (ten žralok... co to sakra bylo?) Navíc je to zbytečně roztahané na dvě hodiny a místy infantilní hudební doprovod tomu taky nepřidává. ()

Veruska.Kuru

Pokud čekáte zombie film tak na tohle ne. Jsou určitě lepší  filmy o zombie. Tohle bylo odpočinkové, vtipné, a ke konci až moc šíleně. Já se bavila, mě se to líbilo.  Spojler...... Co to bylo ten žralok?! Nepochopila sem, tím to celé zkazili, bez něj to byla krásná oddechovka o přátelství... ()

Little_Sawy

Asi sa zhodnem na tom z väčšinou užívateľov. Toto proste bola bolestná stráta času. A to som zombie fanúšik ako vyšitý. Čo sa týka Kórei a Japonska, tak zo zombie filmami sú na excelentnej úrovni, ale toto sa im zrejme vytratilo do záhuby. Prekvapí to maximálne zo zombí žralokom. Väčšinou si tu náruživý magor plní priania ktoré chce dosiahnuť počas zombie apokalypsy, keďže zistil že svet je v piči už dávno a jeho vyvolená chrápe s jeho šéfom. Mohli z toho vydojiť poriadne grády. Ale nestalo sa tak. Žiaľ 2* ()