Haunt

Evan (Harrison Gilbertson) je introvertný teenager, ktorý sa spoločne so svojimi rodičmi presťahuje do nového domu s temnou minulosťou. Spozná sa s krásnou susedkou Samanthou (Liana Liberato) a začne to medzi nimi iskriť. Spoločne začnú objavovať záhady nového domu a nevedomky sa dostanú do veľkého nebezpečenstva. (kubqo)

TomX2

Nejakým zázrakom som to dopozeral, každopádne aj tak je Haunt veľmi zlý film, pri ktorom vás udržiavajú len ako tak znesiteľní herci a celkom obstojná technická stránka. Atmosféra tu nie je žiadna, jump scare v žiadnom prípade nefunguje a záverečné rozuzlenie je blbé. 3/4 sa nič nedeje, vo finále je neúspešná snaha vydesiť, no vo výsledku to je len ďalší nezáživný horor o nejakom nudnom dome. Prinajlepšom tomu dám 1*. ()

kaylin

„Haunt“ je neinovativní horor, který se jednoduše snaží těžit z toho, že je zde poptávka po duchařských hororech, anebo to tak alespoň vypadá. Nejedná se však o film, který by navázal na tradici snímku jako „Sinister“, „Mama“ nebo „V zajetí démonů“. Prostě se připravte na to, že vám bude naservírován příběh, kde se snaží tvůrci o nějakou větší hloubku postav, ale atmosféru v „Haunt“ prostě ukočírovat nedokázali. ()

Trevor

Úvod, v ktorom dej napreduje naozaj veľmi pomaly zachránili predstavitelia Evana a Samanthy pomerne dobrými hereckými výkonmi. Klasický duchársky horor o strašidelnom dome s netradičným koncom. Za zmienku stojí aj fakt, že Evan pozerá Romerovu Noc oživých mŕtvol, čo sa v hororových filmoch objavuje pravidelne. ()

Havaj8

Po kratší pauze jsem se podíval na další béčko, který se ale barevně jako béčko netvářilo. Sympatická rodinka, která nedostala moc prostoru, se přistěhovala do strašidelnýho domu. Rychlej sled událostí Evanovi dostal do postele kámošku a to se pak začly dít věci. Kdyby aspoň ta kamarádka chtěla zkoušet i jiný věci než jen komunikovat s mrtvýma. Děj absolutně nedával smysl, spousta postav tam bylo zbytečně navíc, ani vlastně ve finále nebylo jasný, proč tomu všemu tak je. Nevyděsí, nepřekvapí, ale i tak to chvílema nějakou atmosféru mělo. ()

Nivenx

Haunt je tipický duchařský horor u kterého to je bohužel strašně okaté. Není zde nic, co jsme jinde neviděli a je to klišé poslepované velice hrubě. Carter asi moc koukal na Wana a zkusil to zopakovat, jenže Wan je jiná liga. Není to originální, ničím novým nepřekvapuje a mezi hororovou elitou nemá moc šanci uspět. Jen se veze na vlně povedenějších hororů. 45% ()

Khumbac

Byla to Chujovina ! Začalo to nadějně, když muž mluvil do mašinky. Jenže pak už to bylo žvanění a žvanění, romantika, jedna laciná lekačka ve sprše. Pak se na 30 vteřin zjevil duch a pak zase pičovina.SpoYler : To že ta puboška bude nástroj smrti mi došlo už jak jsem ji poprvé spatřil...Jestli se bude točit více takových filmů, tak za chvilku budou dobré filmy rarita :-( ()

VanTom

Spokojená rodina se nastěhuje do prokletého domu, kde se udály nepěkné věci předchozím majitelům. Námět z nejklasičtějších, ale slušně zpracovaný, kromě (laciných) lekaček v pozadí / popředí postávajících / procházejících přízraků děsí spíš flashbackovými střípky minulosti. Zamilovaný synátor a problematická dívka jí chtějí přijít na kloub kontaktováním záhrobí, což se jim samozřejmě nemůže nevymstít (nicméně závěr jsem úplně nepobral, jako o co tomu duchovi / duchům šlo?). ()

Jello Biafra

Toľko prevarených klišé pokope sa hneď tak nevidí. Rodinka sa presťahuje do baráku v ktorom straší a dvaja teenageri začnú komunikovať s duchmi pomocou rádia. Snáď z každého záberu priamo trčí vykrádanie nápadov z iných filmov (utopené decko až príliš pripomína Samaru z filmu Kruh, záverečné titulky drzo kopírujú Insidious) a záver je predviedateľný už od začiatku. Nehovoriac o nulovej atmosfére. Tých pár lakačiek už výsledný dojem nenapraví. ()

Teabag

Viděli jsme to už nejednou. Klišoidní schéma, které ničím nepřekvapí. Na druhou stranu vcelku zdařilé provedení nenechá nudit. ()

peetriss

Další z řady duchařin, které se v současnosti těší vrcholu popularity. Haunt cílí mezi mladší publikum a vypomáhá si řadou klišé, přesto si tvůrci dokáží poměrně zručně pohrávat s obrazem i se zvukem, což ruku v ruce se sympatickým obsazením vytváří obstojný výsledný (byť neoriginální) dojem, který diváky vyznávající hororový žánr jen příležitostně alespoň průměrně uspokojí, "tvrdé jádro" hororových fanoušků však nikoli. ()

Flopik

V Celku to bolo celkom slušné.Jednak sa mi to páčilo pretože horory takéhoto typu nenávidím v dobrom slova zmysle.Opustený dom a strašidlo v ňom ma proste baví.Bohužiaľ ľakačiek tu bolo dosť málo.Herci slušný.Atmosféra mrazivá.Konečný duch slabý.Som myslel že sa na konci budem báť ale nie no nevadí , 3 a 50% slušný priemer. ()

Junys

Evan a jeho rodina se přestěhují do nového domu se strašnou historií. Jednoho večera se Evan pozná s jeho sousedkou do které se tak trošku zamiluje. Ona mu ukáže přístroj který je u Evana v podkroví, slouží na komunikaci s mrtvými. Rozhodnou se, že se pokusí kontaktovat rodinu která měla dům před nimi. - Na začátek jako obvykle, prostředí fakt super. Jinak zase hodinu se tam skoro nic neděje a konec to nijak nezachránil, což mě mrzí. No trošku víc lekacích scén, zajímavější konec a bylo by to na 4*. ()

CharlieSs odpad!

Bože, to zas byla prvotřídní sračka. No ok, viděla jsem kupu mnohem horších filmů, ale stejně tady ten odpad dám, protože jsem měla náladu prorazit monitor pěstí. Ta píča v hlavní roli mě srala celých 80 minut a doufala jsem, že jí někdo rozmaže ksicht sekerou, ale marně. Puklo mi srdce. ()

Zombiepod

Horror movie my ass. Bezduchý a nezáživný romantický blábol, určený výhradne teen publiku. O horore sa hovoriť nedá, pretože až na pár bezvýznamných lakačiek sa nič desivé neprihodí. Nezmyselné riešenie situácií a ešte hlúpejší záver robí z Haunt jeden z najhorších hororov posledného roka. Kladne sa dá hodnotiť snáď len takmer áčkové technické spracovanie a, našťastie, krátka stopáž. ()

beso74

Každý duchársky príbeh začína domom a tragédiou a väčšinou sa končí inou tragédiou. Tragédiou tohoto filmu je fakt, že sa snaží divákovi predať niečo, čo už dávno videl a dokonca aj v oveľa lepšej kvalite. Jediným novým je tu fakt, že rodičia berú ako samozrejmosť fakt, že sa ich 18 ročnému synovi povaľuje v posteli nejaká bábika. Ale to má s filmovou originalitou asi toľko spoločné ako turecký bazár a značkové veci. Pred úplným krachom film zachránila miestami vcelku dusná atmosféra... ()

speedy7929

Pol hviezdičky za klamný dej, pol hviezdičky za hlavnú ženskú rolu a štvrť hviezdy za duchársku atmosféru aj s efektami. Inak filmík bez hudby a väčších prekvapení. ()

Mr.nachos

To je originality, až to bolí. Nuda a nuda a zase jenom nuda. Páreček puberťáku, který nemají nic jiného na práci než vyvolávat duchy. Nečekaná zápletka, že? Poznámka- příště víc veřit komentářům. ()

Dickator

Děj nemastný, neslaný, lekačky nic moc. Maska bubáka sice krásná, ale tím to tak nějak končí (doslova, nevím, jestli scénáristům nezbyl čas na dopsání scénáře a zápletku roztáhl přes celý film, s vyvrcholením a rozuzlením v nedohlednu, či je to zkrátka jen pokus o napínavý konec, který se absolutně minul účinkem, ale tak či onak, omluvit se to nedá). Za obstojné herecké výkony a prostředí musím dát alespoň ty dvě hvězdy.. 35%. ()