Noční agent

• USA The Night Agent
USA, (2023–2024), 17 h 19 min (Minutáž: 45–56 min)

Tvorcovia:

Shawn Ryan

Predloha:

Matthew Quirk (kniha)

Hudba:

Robert Duncan

Gabriel Basso, Luciane Buchanan, Hong Chau, Eve Harlow, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, D.B. Woodside, Enrique Murciano, Phoenix Raei (viac)

Ostražitý agent FBI je nasazený na nouzovou linku v Bílém domě. Když přijme hovor, který odhalí spiknutí přímo v sídle prezidenta, převrátí se mu život vzhůru nohama. (Netflix)

Mlle

Předkrm je zábavný, realtivně chytrý, akční a rozhodně motivační pro pokračování. Hlavní chod je ale série nepravděpodobných, komických, polopatických a infantilních dialogů i příběhů, které relativně slušnou zápletku a místy i obstojné herce brzy promění v rozpaky přerušované smíchem a pozdviženým obočím. Mají sestupnou tendenci a na konci se po pěkně vyleštěném tobogánku sešoupneme svižně na dno… ()

mala_kea

Všechno již dávno viděné, ale s neokoukanými tvářemi v novém hábitu. Přiměřené, netrapné leč americké. Kupodivu se i tak na druhou sérii poměrně těším. ()

PEZ

Je tu nový seriál od tvorcu The Shield a je to zábavné. U mňa je to nakoniec presne medzi troma a štyrmi hviezdičkami. Troma preto, lebo od začiatku je jasné, ako to celé dopadne, ale štyrmi pre zmenu pre zábavnosť a ľahkosť, s akými je tento seriál natočený. Fakt ma bavilo pozerať všetkých 10 dielov a v každej časti sa našiel aspoň jeden dialóg, ktorý ma potešil a ktorý aspoň trocha vybočil z toho klasického amerického klišé. Plus aj technická stránka bola obstojná. Herci síce priemerní, ale nevadilo mi to. Celkovo som si to fakt užil, a aj preto sa priznám, že sa moc nedivím, že po 4 dňoch od zverejnenia sa Night Agent stal 3. najsledovanejším seriálom na Netflixe ever a po 3 týždňoch 6. najsledovanejším ever. Takže nie je priveľmi prekvapujúce, že hneď bola schválená aj druhá séria. Ale na tu si ešte chvíľu počkáme. 7/10 ()

bararich8

Not too bad. Celkově překvapení z produkce Netflixu. Příjemně se na to koukalo a stále se něco dělo. Postavy jsou sympatické a akce je v rámci žánru ok. 4* ()

ER

Řemeslně solidně zpracovaný seriál , s dobrou zápletkou, ale nečekejte kdovíjakou podívanou. Řada slabších scén jako skok z patra hotelu, či slaboduché dialogy sráží body dolů. A osočení agenta z útoku na metro, které má vyvolat náladu podezření, také nepatří mezi plusy. Herecké obsazení nenadchne. Naštěstí děj je konzistentní, spíše akční a s přimhouřeným okem napínavý. Hit se z toho nestane, na takového Bodyguarda to nemá, ale dívat se na to dá. ()

bearmeedek

Ve své kategorii je to hodně dobrý seriál. Existují samozřejmě kvalitnější, ale proto taky nedávám plnou palbu. V první epizodě mě trochu znejistily toporně podané dialogy. Naštěstí přišel rozjezd, který postupně nabíral na intenzitě. Co se týká nízké logiky určitých pasáží, vztahuje se na to nepsaný zákon, že tyto "drobnosti" milovník akčních filmů nesmí řešit. Hlavní dějová linka není nic nového, ale určitě je osvědčená. Agent FBI chrání svědkyni, oba jsou na útěku před policií, tajnou službou i před zabijáky. A zároveň se snaží odhalit pravé spiknutí. I když agent neměl to pravé charisma svých starých předchůdců, nevadil mi a postupně jsem ho přijal. Svědkyně ajťačka byla v pohodě od začátku. Za mě spokojenost. ()

E lan

Docela napínavý, relativně krátký seriál s ne úplně dobrými herci. Jak titulní dvojice, tak paní prezidentka jsou opravdy úplně mimo a nedůvěryhodné. A pan viceprezident, no to je dílo. Přesto se člověk dobře baví. ()

Shitonit

Od sedmého dílu to začalo Looostovat, hlavně mě začali srát ty začáteční připomínače co bylo v předtímdílech...jako bych byl debil, a zapoměl jsem na něco, co před minutou skončilo ?? Jinak až na totálně divný lidi, to má super děj, uteklo to jakvoda, nacpat tendle příběh do filmu by asi nešlo, a rozmrdat to do dalších serijí by bylo též dost nemoudré, tudíž dle mého stopáž akurátní, akce/děj/zábava 100procentní (nevim kde mám znak procent..) Zamotánoli do krátkého schrnutí: Jedná se o jedinej zatím seroš, kterej sem sjel poctivě celej, nenasral mě, dokonce mě každej díl bavil a utnulo se to přesně kde mělo, takže za mě chalani a robky - very gud. ()

DavidWebb

V hlavnej úlohe nepriznaný ľavoboček Arnolda S (?) spolu so svojou partnerkou to moc nedávajú (castingovo, charizmou ani herecky). Akože dá sa to pozerať bez ujmy, ale tie nadšené ohlasy nechápem a nevedel by som si ani dať repete, ani sa neklepem na druhú sériu. Taký slabší odvar 24-ky. ()

PaRi

Neurazí, ale ani nenadchne. Svižné, pobaví, ale podruhé bych tomu čas již nevěnoval, jako jsem to třeba udělal u pěti sériového seriálu Alias. ()

Mamlas

Sem tam i nějaká známá tvář se v první sérii objeví. Dá se na to dokonce s vypnutým mozkem dívat, hodně vaty a kecání je samozřejmě třeba popřeskakovat. Většinou se tam i něco děje, ale diváka to moc nevtáhne. Snad jen pár dílů ve druhé polovině evokuje aspoň takové natahované průměrné béčko převtělené do velmi nadměrných 10 dílů. (26%) ()

Co si odnést z hory statistik Netflixu

Co si odnést z hory statistik Netflixu

18.12.2023

Netflix už delší dobu každý týden vydává žebříček deseti nejsledovanějších pořadů, v celkových číslech i rozřazený pro jednotlivé země, kde je streamovací služba dostupná. V uplynulém týdnu ale firma… (viac)

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

30.03.2023

Kdybyste si měli tipnout nejsledovanější premiéru Netflixu v letošním roce a třetí nejlepší start v historii streamovací služby vůbec, pravděpodobně byste to neuhodli. Co víc, podobný úspěch nejspíš… (viac)