Noční agent

• USA The Night Agent
USA, (2023–2024), 17 h 19 min (Minutáž: 45–56 min)

Tvorcovia:

Shawn Ryan

Predloha:

Matthew Quirk (kniha)

Hudba:

Robert Duncan

Gabriel Basso, Luciane Buchanan, Hong Chau, Eve Harlow, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, D.B. Woodside, Enrique Murciano, Phoenix Raei (viac)

Ostražitý agent FBI je nasazený na nouzovou linku v Bílém domě. Když přijme hovor, který odhalí spiknutí přímo v sídle prezidenta, převrátí se mu život vzhůru nohama. (Netflix)

Mrkvič

Hodně příjemné překvapení. Akční politický thriller jak ze staré školy. A to právě nesedí spoustě, která hodnotí třemi a méně hvězdičkami. Hlavní hrdina je klaďas jak Mirek Dušín. Co jedněm přijde jako plochá postava, já oceňuji jako správného televizního hrdinu. Že není děj nijak extra zamotaný? Že flashbacky jsou věcné a jen minutkové? Pro mě zase jen samá pozitiva. Ideálně využitá stopáž a až na herečku v roli šéfky kanceláře Bílého domu mi všichni herci příjemně sedli. ()

Jolinar

Takhle má vypadat seriálová zábava! Takhle mě bavily seriály dřív! Hlavní postavy jsou hned od začátku sympatické, fandíš jim a chceš vidět, jak si konečně dají pusu. Děj má své zvraty a překvapení, ale není to v podstatě nic extra šokujícího a komplikovanýho. A nejdůležitější - je to akční oddechovka, ne depresivní drama nebo něco krutýho. Je to zábava! Podobné seriály doporučuji: Kondor, Rekrut, Bodyguard. ()

3 AM Code

Jestli vás - v vážně se beroucím seriálu - bere hromada klišé a logika prohozená oknem, stačí k lásce na první pohled první díl. ()

psychoJoa

Velmi povedená krimi série, kterou jsem zhltala od začátku do konce. Nutno dodat, že má i své mouchy (větší i menší), ale za nápaditost jsem ochotná přimhouřit oko. Úplně však nesouhlasím s koncem, ale co nadělám. Jako poměrně solidní žánrovku doporučuju. ()

kenkaku

1.řada ***: Scénář si dost pomáhá náhodou a v drobnostech je neskutečně debilní. V každé epizodě je hned několik vyloženě směšných/hloupých situací komplet vypoušejíci logiku. Zbytek akční (občas i neotřele) nebo užvaněný (zbytečně). Podrobněji u jednotlivých epizod. ()

Wotan

No nečekal jsem, že na netflixu najdu novej koukatelnej seriál, ale cenzor asi usnul na vavřínech a pustil tuhle hříčku do éteru. Jo, není to žádnej světobornej seriál, ale já se bavil. Je to akční, napínavý a celkově to odsejpalo  svižně. Nevyskytujou se tu žádný typický netflixácký neduhy určené pro "moderního diváka". Čili já byl spokojen. ()

Free_player

No tak věděl jsem, že se tento seriál chystá a po zdejším hodnocení a celkově hodně velikém vychvalování jsem asi po měsíci nažhavil Netflix. Upřímně moc nechápu co s tím všichni tak hrozně blázní, protože Noční agent je naprosto průměrná místy zábava. Příběh prostě až moc ohraný a předvídatelný až to bolí - po mladé svědkyni jde pár nájemným vrahů, kterou chrání mladý agent, který čelí zradám a nástrahám jak ze svých řad tak z venku. Svojí svěřenkyni doprovází z místa A do místa B a při útěku naopak.  Samozřejmě muselo přijít to, že si k ní pomalu buduje vztah (nečekaně). Tohle už jsme bohužel viděli mockrát a ani né tak zatraceně klišovitě! Za mě by úplně stačil hodinu a půl dlouhý film, který nemusel být tak zbytečně roztahaný a místy fakt hrozně nudný. Velmi slabé ***. ()

Drirr

Béčkový rutinní akčňák s nějakými těmi tajemstvími a zvraty. Je to celé hrozně průměrné - herecky, kamerou, scénářem. První díl má děj nakopnout, ale celé to působí úplně tupě nelogicky (hrdina geniálně odhalí nastražovanou bombu, hrdina geniálně spatří pachatele v davu lidí a pronásleduje ho. Pachatel samozřejmě neuteče, ale schová se, aby ho hrdina dohnal...meh.). Vůbec nechápu, proč je to tak populární. ()

mira007

Noční agent chránící svědkyni a zároveň odhalující spiknutí v Bílém domě - námětem i provedením takový návrat do lehce naivních devadesátek - hlavně je směšná snaha zabijáka zabít svědkyni, že ho viděla a běhat a střílet uprostřed města bez maskování a jezdit v jednom autě - hádám, že by se to vyřešilo do půl hodiny. Nicméně ikdyž to je tak nějak předvídatelné, včetně spousty zvratů a mírně paranoidního podezírání, kdo je na jaké straně, nemůžu tomu upřít, že to má výborné tempo, solidní dávku napětí skrz většinu dílů a ikdyž přesně tenhle tip akčních seriálů úplně nevyhledávám, tak mne zajímalo jak to nakonec dopadne. Přesto si to moc nezaslouží titul nejsledovanější seriál českého Netflixu roku 2023.... ikdyž ona ta inflace kvalitních seriálů je slušná. ()

bongazkongaa

Lepší než jsem čekal. Homeland to není, ale je tam taky dost mrtvol. Skoro škoda, že to uteklo tak rychle. Druhá série někde v cizině by mohla být ještě lepší. ()

Flopik

Myslel som, že to bude len nejaká vec na odreágovanie ale nakoniec sa z toho stal skvelý seroš. Od začiatku vás to vtiahne do sveta kde hrajú veľkí hráči. Poteší akcia a hlavne intrigy v bielom dome, kde to siaha až na tie najvyššie miesta. Pomalé odhaľovanie pravdy, do toho kopec zvratov a vynikajúce postavy. Funguje to skvelo aj ako thriller a ja reálne nemám čo vytknúť. Hlavná dvojka mi sadla na výbornú a dúfam že sa vráti aj ženská hrdinka. Som hrozne zvedavý na ďalšiu sériu, prvá je u mňa za plný. ()

barteca

Čekali jsme béčko, v obsazení málo známých tváří, a dostali jsme skoro áčko. Špiónský thriller s pořádným napětím. ()

scarfacer

Achjo, to je tak prvoplánově debilní. Tak nějak je jasný, jak to dopadne už od začátku, ale pořád vás to udržuje v "ale co když to bude jinak..?" Občas to z vás fakt dělá blbce, často jsou blbci ty postavy, všichni tam maji teleportéry a přesně ví co dělat, jen to provedení je děsný. Na to, že je to produkce Netflixu, je to vlastně debilní jenom tak akorát a prostě chcete vědět, co debilního zas která postava udělá, čímž to nakonec dokoukáte. Nikomu bych to  nedporučil, na druhou sérii se určitě dívat nebudu, ale dalo se to přežít. 50% ()

warrenur

1.seria: Treba sa zmierit s tym, ze pilot je scenaristicky i atmosferou najlepsou epizodou. Potom sa to preklopi do priemerneho politickeho akcneho "spiknutia", hier v tajnych sluzbach a nejakeho toho kontraktora. Ustredna dvojka, ktorej ma divak fandit, je sympaticka a to je vlastne hlavny a jediny tahak tohto serialu. Seria je plna logickych skratiek az somariniek, ale celkom to odsypa. Treba "vypnut" tak jednu hemisferu a da sa na tom zabavit, rozhodne som vsak cakal viac. Je to vsak, zial, len B-cko. 50% ()

Mlle

Předkrm je zábavný, realtivně chytrý, akční a rozhodně motivační pro pokračování. Hlavní chod je ale série nepravděpodobných, komických, polopatických a infantilních dialogů i příběhů, které relativně slušnou zápletku a místy i obstojné herce brzy promění v rozpaky přerušované smíchem a pozdviženým obočím. Mají sestupnou tendenci a na konci se po pěkně vyleštěném tobogánku sešoupneme svižně na dno… ()

dannyyy

Tenhle typ seriálu bych spíše čekal od Amazonu, takže velká trefa do černého pro Netflix. Tohle se vážně povedlo. Měl jsem v plánu kino a RE:4 Remake a vše jsem odsunul na neurčito, protože jsem se tak zažral do seriálu, že jsem to sjel na jeden zátah, chyběl mně už jen ten popcorn. Klišé neklišé, jak někteří píšou, já se velmi dobře bavil od začátku do konce. ()

Co si odnést z hory statistik Netflixu

Co si odnést z hory statistik Netflixu

18.12.2023

Netflix už delší dobu každý týden vydává žebříček deseti nejsledovanějších pořadů, v celkových číslech i rozřazený pro jednotlivé země, kde je streamovací služba dostupná. V uplynulém týdnu ale firma… (viac)

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

30.03.2023

Kdybyste si měli tipnout nejsledovanější premiéru Netflixu v letošním roce a třetí nejlepší start v historii streamovací služby vůbec, pravděpodobně byste to neuhodli. Co víc, podobný úspěch nejspíš… (viac)