Milagros (Natalia Oreiro) vyrastala v sirotinci v kláštore, pretože jej matka zomrela počas pôrodu a otca nikdy nespoznala. Nemá najmenšie tušenie, kto by ním mohol byť, ale zo srdca ho neznáša, pretože od nich odišiel. Milagros dovŕšila 18 rokov, a tak sa nemôže naďalej schovávať pred okolitým svetom v bezpečí za múrmi kláštora. Začne pracovať ako slúžka v dome bohatej rodiny Di Carlovcov, kde sa zoznamuje s novými priateľmi. Ale natrafí tam aj na nových nepriateľov, ktorí nemôžu vystáť jej neskrotný temperament a priamočiaru úprimnosť. Zoznamuje sa aj s pohľadným Ivom Di Carlom (Facundo Arana), mladým budúcim dedičom rodinného bohatstva. Milagros a Ivo sú ako oheň a voda, dva neskrotné živly, ktoré nejdú úplne dohromady, ale jeden k druhému neodmysliteľne patria... (TV Doma)

werus

Dvě hvězdičky jsem uplácala z toho, že jsem na to fakt jistou dobu koukala, za parádní znělku a hezký ústřední pár. Jinak je Muneca brava telenovela jako každá jiná, myslím, že není v ničem horší ani lepší, možná jsem se s ní sešla ve správnou chvíli na správném místě nebo nevím, jak si vysvětlit, že mě vážně bavila :). Ano, každý má období, kdy je na seriály typu Policie NY nebo Kriminálka LV ještě moc mladej a blbej :).. Plně si uvědomuju, jaká je to kravina, ale dle mého názoru nejlepší kravina svého žánru - hodnotit to v konkurenci jenom telenovel, dostane hvězdiček možná i víc. ()

kluk z Na

vtipná telenovela, s neskutečně půvabnou hlavní hvězdou Natálií... dle toho mála co sem z telenovel viděl, především v předpubertálnim věku, je Divoký Anděl numero uno mezi telenovelama:-) ()

Emzet odpad!

Jediným překvapením je zjištění, že Natalia Oreiro ještě hůře hraje než zpívá. Jinak lze vše odhadovat už z názvu a úvodních titulků. ()

Berry odpad!

Dívat se na tenhle seriál hodný celé vlečky Zlatých malin je snad ještě horší než líbat posraný záchodový prkno.. Jinak absolutně souhlasím se všema, kteří dali odpad! Oreiro je KRÁVA! ()

Grafito

Sám pochybuju o svým duševním zdraví.. ale některý díly a scénky Divokýho anděla byly opravdu vtipný a zábavný.. nemůžu jinak.. A mimochodem kdo z vás ví, že si v DA zahrál i fenomenální Batigol - Gabriel Batistuta? :-) ()

Linki

Na to, že je to telenovela, za pozeranie tejto sa ako človek nehanbím (aspoň zatiaľ :)...možno to bolo spôsobené vekom, možno sympatiami k tej bláznivej deve, ktorá ako všetci v živote pár krát riadne zakopla...ale splnila svoj účel a myslím, že bola jednou z najlepších vo svojom žánri a mala vyvážený pomer príbehovej línie nielen u tých nechutných boháčov, ale aj u služobníctva, čím má veľké plus. Telenovely nezmeníme, vždy sa takmer nič neudeje, koniec useknú pred pointou, charaktery sú trochu desivo reálne občas a dialógy, ktorým sa normálny život niekedy tiež nevyhne... že by nás práve toto poznanie tak štvalo? A to, že od titulnej zvučky prvého dielu vieme ako to skončí? A som naozaj zvedavá, ako o pár rokov klesnú naše hodnotenia xyz filmov len preto, že teraz už poznáme niečo lepšie, serióznejšie, prepracovanejšie, menej banálne a pod. Už teraz viem, že príde doba, keď kopa filmov predbehne tie dnešné a my sa budeme skrývať za to, čo sa nám kedysi zdalo aspoň fajn, ak nie super... A zároveň v to dúfam, lebo pri dnešnej produkcii nie je momentálne podľa mňa nič isté... A aby som nezabudla, najnepozeratelnejšia časť tohto seriálu je pre mňa v súčasnosti jeho zvučka. Fakt nechápem, že sme ten des prežili vidieť xyz krát... ()

Vakomlok odpad!

Podle paměti jsem tomu chtěl dát jednu hvězdičku, ale pak mi to nedalo a pustil jsem si jeden díl, abych byl objektivní. Odpad it is. ()

piranha odpad!

Z těch pár dílů, které jsem viděla, si pamatuju základní vzorec. Kecy, kecy, kecy a taky to, že tam šlo o velký kulový. Navíc asi nemám dostatečnou dávku empatie na to, abych pochopila, jak se někdo může zamilovat do člověka o vzezření Facunda Arany. ()