Bol raz jeden život

• Československo Byl jednou jeden... život (viac)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

Hannibal1913

Ono je to původně produkováno pravděpodobně pro děti, nicméně já se na "Byl jednou jeden..." vždycky rád podívám... Jako malého mě tento seriál, respektive jeden z jeho dílů, dokonce donutil k tomu denně si čistit zuby. Když jsem viděl ty potvůrky, co lezou z cukru a usazujou se na zubech a pak tvoří kaz, jenž jinak než zubařským vrtákem opravit nejde? Brrr! Cobydup jsem byl v koupelně a leštil zuby snad 20 minut. 89% - 17.1.2010 ()

kingik

Tak zase až tak tupý nejsem, abych nevěděl jak to v lidském těle chodí. Tvůrci jsou tak odporně polopatičtí, že mně prostě nebavilo se na to dívat. Prostě trapný seriál podávaný naivní formou, aby i se ani ten největší idiot necítil u televize blbě. Hrozný co tady na ČSFD sklízí úspěch. Fakt to nechápu. ()

terunka003

Tohle je parádní! Jako člověk "skoro z oboru" jsem tímhle nadšená. Provázelo mě to celé dětství a ráda se na to dívám, jak bílé krvinky řežou do těch hnusných parazitů se špičatými nosy,jak červené krvinky nosí molekuly kyslíku na zádech...je to poučné, pobaví, pro děti snadno pochopitelné, nemá to chybu.. ()

MikeCool

TV-seriál. Seriálová animovaná učebnice (nejen) pro nejmenší o tom jak vlastně lidské tělo funguje. Mnoho informací ohledně biologie člověka jsem čerpal právě z tohoto seriálu. Rád vzpomínám na chvíle na základní škole a hodiny biologie s následným promítáním tohoto poučného "seriálu", ach kde jsou ty časy. | Průměr všech 26. epizod: 80% (4*) | ()

Fiftis

V detstve som nevynechal ani jednu časť. Fakt úžasné a poučné. Veľa som sa naučil. Top klasika môjho detstva, kde je geniálne spojená zábava s poznaním. Tu sa Francúzi naozaj vytiahli a povýšili populárno náučný seriál pre deti o ľudskom organizme na kultové dielo, ktoré baví ako deti tak dospelých a ktoré ani po rokoch nestarne. Nieje to úžasné keď deti baví učenie? Keď ich baví náučný seriál? Tento seriál si nemusí vymýšľať dobrý dej, pretože je podľa skutočných vedomostných poznatkov. Seriál, ktorý ale ani po rokoch nestratil svoje čaro a stále dokáže isté zákonitosti v ľudskom tele pekne osvetliť. ()

• Epizóda Kostná dreň nebola na Českej televízii nikdy odvysielaná. Vyšla až na DVD s dabingom od BH Promo. (D1705)

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

28.05.2006

Tomu se říká zajímavá sešlost, pravda? No a to ještě vůbec není všecko (ale o tom později). Když se řekne francouzský animovaný film, napadne vás pravděpodobně nejdřív Tintinova dobrodružství, Byl… (viac)