Kouzelný větrník se roztáčí, v TELETUBBYLANDU začíná nový den a čtyři hravé kamarády čekají další dobrodružství a příhody. Fialový Tinky Winky je největší, zelený Dipsy má nejraději černobílý klobouk, žlutá LaaLaa si nejraději hraje s balonem a nejmenší Po, žijí za horami v tajemné zemi, kde se může stát cokoli... TELETUBBIES mají rádi tanec a velmi milují jeden druhého. A dětri budou tyto báječné postavičky také milovat. TELETUBBIES jsou mezníkem v předškolním programu, speciálně navrženém pro malé děti, aby jim pomohl s koordinací zraku a sluchu. (oficiálny text distribútora)

Gadamf

Tento seriál nikdy nemal opustiť hranice Spojeného Kráľovstva. Je robený vyslovene pre Britov. Predabovať a preorientovať na stredoeurópskych divákov skrátka nejde. Nehodnotím, pretože nie som v cieľovej skupine (obyvatelia UK, 1-3 roky), ani som nevidel originálne diely. ()

Simo16 odpad!

Chujovina.....ani keď som bol malý tak som to nemohol.Teraz radšej čo najďalej od toho.Ani neviem o čom to vlastne je.Pravdu povediac ani to nechcem vedieť. ()

BradleyT odpad!

Jednou ráno mi to nedalo a musel jsem se podívat o co vlastně jde, doteď si vyčítám, že jsem si přivstal. Nevím jestli tvůrci chtějí z dětídělat úplné idioty či zda je to pokus o vtip. ()

MartyMcFly89 odpad!

Ne, nevyrůstal jsem na tom, nebojte se. Ani má malá sestřička (3), ta zůstává pořád u celkem normální Kouzelné školky. Není to dobrá věc, ani pro malé děti. Jedině se mi líbila parodie na toto v TeleTele - Teleblbies. Totální odpad. Doufám, že tvůrci mají doteď noční můry. ()

sa_kra odpad!

Überbarevný peklo s anténama. Viděla jsem to asi dvakrát (jednou na test, podruhé se zánětem středního ucha a si 5 různých práškách). Jak já byla ráda, že ten příběh skončil a ono to, vole, jelo odznova! Tak jsem si vygooglila Nazitubbies na YouTube nebo jejich metalcore remix a aspoň něco docenila. Jinak peklo, peklíčko.... SPIN OFF PRO VYSAVAČ! ()

moviepill

Výzor majú ako zombíci zo šialenej maskérne, zvukmi pripomínajú predpotopné minijaštery a to slniečko...! Ja neviem, čo vám vadí? Ak chcete zo seba dostať včerajší obed aj s raňajkami a neviete ako, hurá TULI TULI! :-) (to hodnotenie berte samozrejme s rezervou, život je už tak dosť vážny...) ()