Kouzelný větrník se roztáčí, v TELETUBBYLANDU začíná nový den a čtyři hravé kamarády čekají další dobrodružství a příhody. Fialový Tinky Winky je největší, zelený Dipsy má nejraději černobílý klobouk, žlutá LaaLaa si nejraději hraje s balonem a nejmenší Po, žijí za horami v tajemné zemi, kde se může stát cokoli... TELETUBBIES mají rádi tanec a velmi milují jeden druhého. A dětri budou tyto báječné postavičky také milovat. TELETUBBIES jsou mezníkem v předškolním programu, speciálně navrženém pro malé děti, aby jim pomohl s koordinací zraku a sluchu. (oficiálny text distribútora)

flyboyeda

Asi nejvetsi televizni psychedelie, co znam. Pokud ctete mezi radky, naleznete souvislosti s odkazem Timothy Learyho. Vsichni jsou tam kazdopadne na drogach a spotrebu musi mit jak tryskac! Zavist... ()

Triple H

Čo ja viem. Sledovanie tohto programu je bizarnou skúsenosťou. Je mi jasné, že nie som cieľové publikum - tým sú deti v predškolskom veku. Na jednu stranu mi príde diskutabilné, či je správne posádzať už takto malé deti pred televízor, na druhú stranu tie malé deti nemám a ktovie čo by som robil keby som potreboval od nich aspoň na pol hodinku oddych. :-) ()

Jirgen odpad!

Pro mě je to naprostý odpad, ale asi jak byl nepochopen Julie Verne ve své době tak mi nechápeme tento seriál jestli se tomu dá tak říct …. ()

Idego

Něco tak dementního si zaslouží jistou ujetou formu uznání. Takže jednu hvězdičku za srandu, kterou jsem si v pubertě užil parodováním tohoto svinstva, ale zejména za to, že umožnilo vznik nezapomenutelného závěrečného dílu diskuzního pořadu Síto, při jehož sledování mi smíchy až tekly slzy. Teletubbies odborným pohledem arteterapeuta, režiséra, matky dvou dětí a docentky Mlacaté (Ester Kočičkové) z Ústavu pro výzkum agresivity: Tuli-tuli je náznak přímočarých praktik, třeba grupen-sexu.... Silně doporučuju: http://www.youtube.com/watch?v=JQ3T89zXG_s ()

Saraph odpad!

Utopický svět, kde ožralí ufouni pobíhají za svitu divného sluníčka a dělají píčoviny. Velice kreativní a sympatické! ()

haushinkaa odpad!

Tohle mi vždycky přišlo neskonale zrůdné... Viděla jsem kousek jednoho nebo dvou dílů téhle obrovské obludnosti a stačilo... O co tam vlastně jde? ...TELETUBBIES jsou mezníkem v předškolním programu, speciálně navrženém pro malé děti, aby jim pomohl s koordinací zraku a sluchu. (oficiální text distributora) - Tak mi, prosím pěkně, vysvětlete, proč na to hleděli téměř dospělí lidi? Tohle je pro mě větší záhada než mizení letadel a lodí v Bermudském trojúhelníku... btw: Už někdo zažaloval ty, co takovou hrůzu spáchali? ()

Kikania odpad!

Toto dávali v televízii keď som bola ešte malá a jediné, čo viem je, že som z toho dristu bola totálne zmätená a nepáčilo sa mi to. Doteraz neviem, o čo tam vlastne išlo:D ()

KikiPoka odpad!

Varování ministerstva školství: Nechcete-li vypatlané děti, rozhodně jim nepouštějte Teletubbies! A teď vážně. Kdybych měla děti, opravdu bych je na to nenechala koukat. Znala jsem i patnáctileté, kterým to vybrakovalo mozek. Celou devítku na základce jsem poslouchala tu přihlouplou znělku a dohady na téma "Ne... Ja sem Dipsy a ty si Po...". Co to asi udělá s mozkem dítěte? ()

LiborGondek odpad!

podle mě je celkem neobjektivní toto hodnotit, věřím, že když by mi bylo 1-3 roky, tak by se mi to líbilo. Bohužel, nebo bohudík, není a tak prostě nelze jinak. Odpad !! ()

honza7

Dávám 1* a to jen pro to, že jsem přišel brzo ráno totálně vožralej z kalby a první co jsem pustil byla tato blbost! ale opravdu jsem se v té chvíli smál ()

kinghome

A neřikejte, že se vám to nelíbilo!!! xD Kdyť to je tak boží vymejvání mozků. Škoda, že jsem si to nenahrával, protože tohle bych chtěl někdy pustit mejm dětem. Takovouhle píčovinu jen tak někdo nevymyslí a to se musí ocenit! Takže čistejch 5 hvězd. ( neberte to moc vážně ) ()