Kouzelný větrník se roztáčí, v TELETUBBYLANDU začíná nový den a čtyři hravé kamarády čekají další dobrodružství a příhody. Fialový Tinky Winky je největší, zelený Dipsy má nejraději černobílý klobouk, žlutá LaaLaa si nejraději hraje s balonem a nejmenší Po, žijí za horami v tajemné zemi, kde se může stát cokoli... TELETUBBIES mají rádi tanec a velmi milují jeden druhého. A dětri budou tyto báječné postavičky také milovat. TELETUBBIES jsou mezníkem v předškolním programu, speciálně navrženém pro malé děti, aby jim pomohl s koordinací zraku a sluchu. (oficiálny text distribútora)

pytlik...

a) úroveň seriálu se nemůže omlouvat tím, že je určen pro děti do dvou let, protože ty by na televizi vůbec čučet neměly b) výchovné působení je diskutabilní, zkuste po zhlédnutí tohoto díla dětem vysvětlit, že se mají stydět za své pohlavní orgány a zakrývat si je, když Tinky, Dipsy, Laa a Po ty svoje nosí vesele odhalené. A na hlavách k tomu! ()

PetrPan2

Je čas udělat dětem pápá! Je čas udělat dětem pápá! Je čas udělat dětem pápá! Vymyselt něco tak dokonale blbého muselo dát secsakra hodně práce.. proto dávám hvězdičku. ()

shantim

Poprvé nehodnotím hvězdičkami, protože mi to u takovéhoto pořadu nepřísluší. Tento animák je totiž určen nejmenším dětem a jejich způsobu vnímání. Pro nás dospělé je to kravina na entou, ale děti to vidí jinak. Jediné, co bych ještě dodal je, že postavičky v tomto seriálu jsou opravdu pitomé a možná by bylo dobré natočit něco podobného s lepšími postavami. ()

lucascus odpad!

Děti, je mi Vás líto...kde jsou ty doby, kdy se pouštěly vynikající večerníčky a kdy i děti byly brány, jako diváci, kteří mají právo na kvalitně provedené filmy a seriály. ()

H.Gordon odpad!

Nemůžu nějak pochopit, proč tento seriál vůbec vznikl. Vždyť co ty děti z toho mají? Není to ani trochu poučné, vtipné..tvůrci se museli zřejmě hodně nudit. Mě to znechucovalo, ale myslím, že vím, co je pro děti ( je to předpokládám určené pro děti ) vhodné. Výplach mozku prťata nepotřevují. Jednoznačně odpad. ()

pabulator odpad!

Kdyby tuhle bandu pedofilů potkal starý dobrý Muf tak by jim dal určitě po hubě jo vlastně on nemá ruky. Jů a Hele seřežte je na hromadu!!! ()

ABCD Marta

Hahaha! Tak tady to někdo nepochopil, viďte? Ty roztomile vypadající a nadmíru se tulící postavičky, které opakují vše dvakrát, nedělají z dětí blbce, ale snaží se je pouze naučit správnou výslovnost různých slov. Bez českého dabingu by to mnoho z Vás asi (?) pochopilo, ale takto nejspíš ne! A že Vás to ,,tuli, tuli" štve? To jako mají říkat: ,,Jdeme do domku parchanti !" nebo ,,Neser mě už !" ??? ()

Pupidyk odpad!

Malý děcka musí být pěkně na palici když toto sledují. Myslím, že by se podobné pořady měly zakázat, z těch neviňátek pak vylezou mastodonti... ()