Kouzelný větrník se roztáčí, v TELETUBBYLANDU začíná nový den a čtyři hravé kamarády čekají další dobrodružství a příhody. Fialový Tinky Winky je největší, zelený Dipsy má nejraději černobílý klobouk, žlutá LaaLaa si nejraději hraje s balonem a nejmenší Po, žijí za horami v tajemné zemi, kde se může stát cokoli... TELETUBBIES mají rádi tanec a velmi milují jeden druhého. A dětri budou tyto báječné postavičky také milovat. TELETUBBIES jsou mezníkem v předškolním programu, speciálně navrženém pro malé děti, aby jim pomohl s koordinací zraku a sluchu. (oficiálny text distribútora)

darwin odpad!

Co je to za láskyplné rodiče, když se dovolí dětem dívat na tuhle hrůzu. Mám strach, co vyroste z dětí, které na tomhle vyrůstaly. V rámci výchovné bezpečnosti by to měli zakázat a pouštět staré dobré české pohádky. ()

Cruise odpad!

Dejte si fakt bacha, je to pro děti do tří let, ale když se na to koukají dospělí dokáže to pořádně zblbnout!!!! ()

masr

Tenhle seriál dávali v letech, kdy jsem docela chlastal. Běželo to po ránu a tak nějak to ladilo s mou ranní duševní úrovní. Připadal jsem si tak nějak míň sám a navíc - žádná ze zfetovaných figurek se nade mě nevyvyšovala tím, že by vypadala inteligentněji, než v tu chvíli já. ()

Mr.Floyd

No no no! Prečo všetci tak odsudzujete Teletubbies? Veď si uvedomte cieľovú skupinu, ktorou sú kojenci a batoľatá. To, že sa to vo veku nad šesť rokov nedá pozerať je jasné a autori od seriálu ani nič iné nečakali. Prečo by aj tí úplne najmenší mali byť ukrátení od sledovania televízie (aj keď je diskutabilné či by aj také malé deti mali pozerať televíziu) ? Pre túto skupinu diváčikov je to jednoznačne za 5 s hviezdičkou. P.S. nevidel som príliš veľa častí a preto je možné, že je to blbosť v každom ohľade aj pre najmenších, nebodaj, že to škodí ich duševnému vývinu. ()

BlackTom odpad!

Ľudia nenávideli a odsudzovali Pasoliniho za Saló, no povedzte mi, aký vzťah by ste si vytvorili k autorom tejto (WTF?! ani pomenovať to neviem!) koko*iny? Zavesiť za gule do prievanu, ako to mohli tým deťom preboha urobiť? Či si oni zaslúžia niečo takéto? Ako dieťa som neznášal A je to!, no myslím, že by som to hodnotil piatimi hviezdičkami, keby vedľa toho postavili Teletubbies. A že Pokémon vymýva mozog... HROZNÉ! ()

see_sawandrew

Nehodnotím, protože je to nehodnotitelné. Není v mé kompetenci hodnotit ve dvaceti letech něco, co je určeno pro roční děti. Seriál staví a padá na neustálém opakování, a právě to je základem dětského učení. Je to infantilní - tedy dětinské, protože je to pro děti. Pochybuji, že by seriál negativně ovlivňoval budoucí dětské chování. Zdejší odpady! rozhodně nejsou adekvátní - leda že by vás naštvalo, že Lálá utrhla Dipsímu anténku :-) ()

borec999

Toto je seriál naozaj len pre kojencov a tých najmenších, pri čom aj druháci základnej školy už pre Teletubbies nie sú cieľovka, pretože sú na niečo podobné "príliš veľkí". A tak k tomu treba aj pristupovať. Samozrejme, že pre každého dospelého a príčetného to musí byť nepozerateľné a je to úplna blbosť. Ale napríklad od mojich rodičov viem, že ako dieťa v časoch keď som ledva rozprával a vnímal svet okolo ma Teletubbies vraj bavili (dosť mi to vyčítajú, keďže to boli nútení pretrpieť). Takže v tomto ohľade to fungovalo a pravdepodobne aj funguje dodnes a preto 3*... ()

Davej

Proč tři hvězdičky? Stejně tak bych jich mohl dát pět nebo hodnotit jako odpad. Ono to stejně vyjde nastejno, protože TULI, TULI. A teď už JE ČAS UDĚLAT DĚTEM PÁ PÁ. ()

Slimak

Divil bych se kdyby tohle neotravovalo i ty nejmenší....tenhle seriál překročil hranici blbosti kterou jsem dosud znal...jeden nosí kabelku a druhej tak neskutečně teplej klobouk až to bolí....tuli,tuli...bože můj. ()

1860 odpad!

Napadají mě jenom sprostá slova, kterými bych vás nerad pobuřoval, když už jste měli tu odvahu zavítat sem.. ()

wosho

Myslím si, že je to *****podívaná pro batolata a vyhulený debily. Jinak hodnotit tento pořad pro specifickou skupinu diváků většinou odpadem je idiocie. Vždyť je to pro mimina a né pro dospělejší diváky. Tak ti, co dali odpad!, vůbec netuší, která bije. ()