Foter je lotor

• Slovensko Protivný svokor (viac)

Gaylord „Greg“ Focker (Ben Stiller) je až po uši zamilovaný do pôvabnej Pamely „Pam“ Byrnesovej (Teri Polo) - a tak nečudo, že keď príde svadobné oznámenie od jej mladšej sestry, je pripravený spoznať celú rodinu svojej vyvolenej a požiadať rodičov o jej ruku! Zdanlivo možno ide o banálnu situáciu, keď sa obe strany snažia za každú cenu vytvoriť o sebe ten najlepší dojem. Pamin otec Jack (Robert De Niro), niekdajší agent CIA, ktorý je od prírody nedôverčivý a podozrievavý, má však omnoho výhodnejšiu východiskovú pozíciu. Je na domácej pôde a pre jeho dieťa nie je nikto dosť dobrý! A už vôbec nie Greg, ktorý nemá kladný vzťah k mačkám - stratil mu štvornohého miláčika a chcel ho trápne nahradiť iným z útulku -, je zamestnaný v nemocnici ako zdravotný „brat“, detektor lži naňho prezradil, že veľmi dobre vie, čo sú to pornofilmy a okrem toho má nemožné priezvisko! Gregovi sa navyše darí skutočne majstrovsky „šliapať v porceláne“ a nechávať za sebou spúšť. Oživenie do súboja dvoch hlavných „kohútov na smetisku“ však vnesú aj matka nevesty Dina (Blythe Danner) a sok v láske - bohatý krásavec a „vhodný ženích“ Kevin Rawley (Owen Wilson). Všetko nasvedčuje tomu, že Pam si s Gregom vytúžené „Áno“ nikdy nepovie... (TV Markíza)

M@xo

Keby som mal zažívať v skutočnom živote to čo chudák Greg spachal by som samovraždu...Postavy sú velmi dobre obsadené (Robert De Niro sa proste nezapre), a velmi excelentne podané výkony hercov...videl som to už 3x a hadam ešte aspon 2x si to kuknem ()

Novik

Aspoň že je tu komedie která je jedna z mála dotažená dokonce. Většinou to bývá tak že je 1 polovina výborná, druhá už ne. Tady je to přesně naopak. Stiller je v pohodě a De Niro? Toho chlapíka mám rád, komediální, gansterský a naštvaný výraz mu fakt sedne jako ulitý. Jó, to druhý díl je fakt o poznání lepší. :) ()

Brandon7

Robert De Niro, Ben Stiller a na první dojem vtipná zápletka. Z toho se dalo "vytřískat" hodně zábavy, ale Roachovi se podařilo nemožné - zazdil všechny předpoklady k dobré komedii a vznikl neslaný a nemastný snímek, který se marně snaží být zábavný. Když si uvědomíte, jak dobrá ta komedie mohla být (s jiným režisérem), je to skoro smutné. ()

ixel1

Moje oblíbená komedie....geniální soupeření geniálních herců Bena Stillera a Roberta De Nira dokáže bavit i na dvacáté shlédnutí.. ()

LukasCL

"Jebale, taky mám bradavky. Nechtěl bys mě podojit?" Pohodová komedie, nicméně více se zasmějete u 2.dílu. Na rozjezd to ale není úplně špatné. ()

k.rakonos

Dobře jsme se bavili, rodinná komedie pro né uplně nejmenší děti, ale dle mě jasnej nadprůměr v oboru, navíc ani druhý nebo třetí díl není špatný:-) Prostě super, nezkazí večer, ani odpoledne. ()

Puchyr

No tak tohle je moje oblíbená komedie. Ben Stiller, který má strach z otce své přítelkyně. Ovšem když je to bývalý agent a Robert De Niro. Pamatuju si, že jen ten jeden pouhý pohled De Nira na Stillera, tím všelijakým pohledem a hned bylo jasné kdo je tu největší herec. Úžasná bláznivá komedie, která vždy pobaví. A Robert je nezkutečnej, neumím si představit tu roli s někým jiným.. ()

luukaas

Docela povedená komedie, která nenabídne nic nového, ale také nepůsobí Béčkovým tupým humorem, který je spíše k pláči...Robert De Niro - otec někdejší agent CIA , který podrobuje potencionálního zeťáka Benn Stillera detektoru lži......a mnoha dalším zkouškám nabízí docela vtipnou zápletku... ()

pan Spock

Když si zdravotní bratr Gaylord rozhodne vzít svojí přítelkyni Pamelu, je už čas na seznámení se s jejími rodiči. A není lepší příležitost na návštěvu u nich, než svatba Pameliny sestry. Jejich otec je ovšem poněkud paranoidním, nedůvěřivým a trochu šíleným podivínem. A tak věčný smolař Gaylord zažívá nejhorší víkend svého života, plný trapasů a ponížení. Nakonec vše ale dobře dopadne a my si tuhle zdařilou komedii můžeme patřičně užít. Téma vztahu tchán - zeť sice mohlo být využito ještě lépe, ale i tak je výsledek dobrý. Herecké složení je příjemné, děj vyvážený, takže nezbývá než tuhle komedii o rodinných vztazích doporučit. ()

jessica29

Jedna z nejlepších komedií které jsem kdy viděla!Sympatičtí herci,krásné prostředí,zajímavý scénář a bezpočet vtipných scén dělá tento film vyjímečným.Tento film mne vždy rozveselí a potěší zároveň.Viděla jsem ho už asi 10x a ještě mne neomrzel.Všem tuto komedii velmi doporučuji! ()

Kawarim

Pro mě normální, pohodová a průměrná komedie , nic velkého , ale nic malého :))) Ben Stiller a De Niro sou fajn jako vždy ..takže dávám 3* ale dobré :))). ... 70 % ...klasika ()

Pavlinka86

Jednoduchá komedie pro chvíli, kdy se chcete odreagovat. Nemusíte ani moc zapojovat mozkové buňky, jen se budete smát jako puberťák směšnému jménu, absolutně nepravděpodobným shodám náhod a tak hrozivě trapným situacím sympatického smolaře. De Niro nemusel ani představovat bývalého agenta, každý ve filmu jistě najde několik okamžiků, které mu budou jaksi povědomé z dob, kdy se sám rozhodl nebo byl donucen poznat rodiče svého partnera. 3* právě za tu jednoduchost a za to, že nebyla zkažena ani náznakem pokusu o hlubší myšlenku. ()

len.tilka

Nebýt Roberta De Nira (u něhož moc nechápu, proč tu roli vlastně bral) nedá se tam na nic moc koukat. Po shlédnutí ukázek jsem čekala, že to bude pěkná sranda, ale upřímně? Zasmála jsem se tak dvakrát. Nevím, přišlo mi to takové přeplácané a chvílemi se to pěkně táhlo, už jsem si říkala, že to snad neskončí. Ovšem nebýt tatínka nevěsty, jakožto bývalého agenta CIA a jeho neobvyklé lásce ke kocourovi, vypla bych to hned na začátku. ()

007hanka

Tenhle film celkem příhodně vykresluje trapnost setkávání a sbližování cizích lidí kteří si musí zvyknout "rozumět si" protože je čeká (třebas nechtěná) společná budoucnost. Vtipné to častěji není než je a podle mě zůstal potenciál tatíka, bývalého CIA agenta, nevyužit. Ne úplně, ale hodně. Jednu hvězdu ale přidám za scénu na letišti jelikož mi ta kráva stevardka odmítající odbavit Stillera (9. řada) v liduprázdné letištní hale, protože momentálně odbavuje cestující ze 7. a 8. řady, nápadně připomněla jak jsem dostala jebačku od doktorky za to, že jsem si dovolila přivést jí nemocné dítě do čekárny plné objednaných (ale nejspíš neviditelných) pacientů. ()

Bryana Cranstona pronásleduje „americký režim“

Bryana Cranstona pronásleduje „americký režim“

20.09.2013

Právě v těchto dnech zažívá vrchol slávy jako Walter „Heisenberg" White v seriálu stanice AMC Breaking Bad. V neděli odvysílaná epizoda „Ozymandias" strhala rekordy v sledovanosti a kritici i diváci… (viac)

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Pravá blondýnka Reese Witherspoon se po těžkotonážním dramatu Odvlečen vrací k lehčím žánrům. Režisér Seth Gordon už brzy odstartuje natáčení komedie Four Christmases, námětem vzdáleně připomínajícím… (viac)