Foter je lotor

• Slovensko Protivný svokor (viac)

Gaylord „Greg“ Focker (Ben Stiller) je až po uši zamilovaný do pôvabnej Pamely „Pam“ Byrnesovej (Teri Polo) - a tak nečudo, že keď príde svadobné oznámenie od jej mladšej sestry, je pripravený spoznať celú rodinu svojej vyvolenej a požiadať rodičov o jej ruku! Zdanlivo možno ide o banálnu situáciu, keď sa obe strany snažia za každú cenu vytvoriť o sebe ten najlepší dojem. Pamin otec Jack (Robert De Niro), niekdajší agent CIA, ktorý je od prírody nedôverčivý a podozrievavý, má však omnoho výhodnejšiu východiskovú pozíciu. Je na domácej pôde a pre jeho dieťa nie je nikto dosť dobrý! A už vôbec nie Greg, ktorý nemá kladný vzťah k mačkám - stratil mu štvornohého miláčika a chcel ho trápne nahradiť iným z útulku -, je zamestnaný v nemocnici ako zdravotný „brat“, detektor lži naňho prezradil, že veľmi dobre vie, čo sú to pornofilmy a okrem toho má nemožné priezvisko! Gregovi sa navyše darí skutočne majstrovsky „šliapať v porceláne“ a nechávať za sebou spúšť. Oživenie do súboja dvoch hlavných „kohútov na smetisku“ však vnesú aj matka nevesty Dina (Blythe Danner) a sok v láske - bohatý krásavec a „vhodný ženích“ Kevin Rawley (Owen Wilson). Všetko nasvedčuje tomu, že Pam si s Gregom vytúžené „Áno“ nikdy nepovie... (TV Markíza)

Kingjiri

Romatickejch komedií, na který se rád podivám víckrát, moc neni. Tuhle jsem už ale viděl po třetí a pořád mě dokáže pobavit. Ben Stiller tentokrát nehraje ujetýho týpka, ale velkýho smolaře, kterýho vám bude mnohdy líto. Robert De Niro byl jako nevrlej otec hodně fajn, jen jeho působení v CIA se nepodařilo v komediální rovině pořádně zužitkovat. Ze všeho nejvíc jsem rád, že se jedná o komedii s decentnim množstvim romantiky a ne naopak. Za casting, pár fakt dobrejch gagů nebo dialogů čtvrtá hodně slabá hvězda. ()

Mianelia2050

Naprosto skvělá komedie, která mě jen tak neomrzí. Velmi pobavila, směji se ještě do dnes :DD. Vtipná ukázka toho, jak vlezlí či zlomyslní můžou otcové (někteří, ne všichni) být, a toho, co všechno dokáží muži udělat pro svoji milou. Skvělé herecké obsazení, velmi sedělo, tak nějak jsem si to přesně představovala, hudba výstižná, příběh naprosto dokonalý. Nechtěla bych být na místě pana Bena Stillera (upřímně :D). To, co si v tomto filmu prožil, a prožije v dalším díle, je naprosto nepředstavitelné. Skvělý smolař :D. Velmi doporučuji, geniální komedie :). Dávám plný počet hvězdic, není za co strhávat :D. P.S. a SPOILER: vážně bych se Gay Jebal jmenovat nechtěla :DD. ()

geek.ondra

a mám tě Yebale... Žánrový koncert Roberta De Nira a Bena Stillera (ty Glóbové nominace bych dal oběma bohužel zbylo jen na De Nira) s mnoha dalšími sympatickými herci okolo. Skvělé gagy, nápaditý scénář a boží herci... asi všechno co si od popcornové komedie lze prát (akorát poslední akt je už moc přeslazený a právě proto jsou pro mě stále nejlepší popcornovou komedií Machři)... Super žánrové zjevení! 8/10 ()

Odpadlik

Očekával jsem to horší, víc nechutností, naštěstí se nekonaly. Z větší části to bylo vtipné, místy jsem se docela zasmál, ale nemohl jsem si nevšimnout hluhých míst, zejména v začátku, kdy jakoby tvůrci najednou nevěděli jak rozjetou scénu či dialog zakončit. De Niro celkem ušel, Stillera mi občas bylo opravdu líto. Teri Polová byla ovšem naprosto bez výrazu. ()

Sosak

Taková ta sice nablbaná, ale hrozně vtipná komedie. Jedna z lepších hollywoodských hříček se zajímavými herci a trochu vyčpělým námětem. Na druhou stranu situace, které scénáristé hlavnímu hrdinovi připravili opravdu stojí za shlédnutí a pokud to budete brát jenom jako film k pobavení, tak vás čeká příjemně strávený čásek...zvlášť ta pošahaná letuška mě rozsekala. ()

Patrik200s

Zábavná komédia a určite jedna z najpodarenejších od Stillera aj keď nebiť v nej Roberta DeNira, určite by dve hviezdičky stratila ale čo už kde sa tento chlapík objaví tam sa to hmýri úspechom. ()

Withree

Osvěžující komedie, na kterou se dokonce dá dívat i vícekrát a neomrzí. De Niro je správně ďábelský (ve svém slova smyslu) tatík, který nenechá svou dceru nějakému trapákovi s ještě trapnějším jménem. Vtipy, sice některé povrchní, ale zatraceně zábavné. ()

Shakaar

Film trochu ukazuje extrémní případ odtcovské lásky ke své dceři. Naštěstí v roli byl obsazen Robert De Niro, který se pro tuto roli idealně hodil. Mnohdy jsem Stillera i litoval a doufám že v životě (až potkám tu pravou :-)) nepotkám tak pedantického tchána, který byl navíc v minulosti agentem CIA. Jako obvykle zde vidíme řadu scén do kterých se dostane Ben z cela na pohled nevinných situací jako je např. jít si zakouřit. Mnohé jsou až člověku trapné a často jsem si říkal že tohle to není možné. Ale právě u těchto komedií se člověk nejvíc pobaví. Nebývají většinou ani nejlepší a netrhnou nikdy za to Oscara, ale jsou na pohled ze všedních událostí (ikdyž). Prostě jsem se dobře bavil a myslím že 3* jsou k tomu ideální. ()

BDMarty007

Po druhem shlednuti zvysuji hodnoceni z jedne na dve hvezdicky. Byt je to znacne presponovane a chvilemi hodne trapne, musim uznat, ze je tam i par vyslovene vtipnych momentu. ()

Rudyamon

Když se Greg Focker (aneb v líp znějícím českém překladu Greg Jebal) dozví, že musí o ruku Pamely požádat jejího otce a navíc je k tomu povoláním jen zdravotní sestra, začne tušit, že nastanou komplikace. A taky že jo. A to ještě netuší, že její otec je extrémně náročný bývalý agent CIA. Celý film čerpá z těchto základních údajů, kdy se otec Pamely (Robert De Niro), podle svého přesvědčení stojící oproti Gregovi na podstatně vyšší úrovni, snaží ukázat svou převahu nad chudákem Gregem Ben Stiller), který je sice správný chlapík, ale má prostě smůlu. Volí nesprávná slova v nesprávnou chvíli před nesprávným člověkem. Když ještě ke všemu pustí z domu kocoura (což se nesmí) a ve snaze ho chytnout podpálí altánek a zničí záhradu, je dokonáno. Ale správná komedie vždycky skončí dobře a ne jinak je to i u tohoto filmu. Podle mého názoru je to vynikající komedie se skvělým obsazením a nápadem. Ben Stiller patří k mým oblíbeným hercům o jejich kvalitách není sporu. Robert de Niro v roli otce je fakt dobrý a je pravda, že vidět ho v komediální roli je zvláštní. Z dalších rolí se mi líbil nesporně Owen Wilson (jeho zamyšlení nad kocourem nemělo chybu ...). Celkově tahle komedie patří k těm, na které se rád podívám kdykoli a ač pokaždé vím o co jde, vždycky se na ni těším. ()

bono22vox

I přesto že tato komedie u kritiků moc neuspěla, stala se úspěšnou. Já z ní byl zklamaný jelikož měla tendenci být mnohem lepší, jenže to by musela mít příběh který by se víc soustředil na postavy a jejich hlubší rozvoj... ()

danny_21

Trampoty s vdavky kolem pana Jebala pobavily, Stiler je v mých očích o dost lepší komikem než Sandler a když když dostane za protivníka/spoluhráče potencionálního tchánka deNira, kterému tahle "komická" poloha seděla, dokážou místy rozhýbat bránici. Velkou škodou ale zůstává to, že potenciál Robertovy postavy není víc využitý, druhé True Lies se rozhodně nekonají, přesto mám takové tušení, že si střihnu další Fockerovy trable - 60 % ()

Bryana Cranstona pronásleduje „americký režim“

Bryana Cranstona pronásleduje „americký režim“

20.09.2013

Právě v těchto dnech zažívá vrchol slávy jako Walter „Heisenberg" White v seriálu stanice AMC Breaking Bad. V neděli odvysílaná epizoda „Ozymandias" strhala rekordy v sledovanosti a kritici i diváci… (viac)

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Pravá blondýnka Reese Witherspoon se po těžkotonážním dramatu Odvlečen vrací k lehčím žánrům. Režisér Seth Gordon už brzy odstartuje natáčení komedie Four Christmases, námětem vzdáleně připomínajícím… (viac)