Pred štyrmi rokmi sa "zdravotný brat" Greg (Gaylord) Yebal (Ben Stiller) zaľúbil do krásnej Pam Byrnesovej (Teri Polová). Pam sa vtedy rozhodla predstaviť ho svojmu otcovi, konzervatívnemu a akurátnemu Jackovi (Robert De Niro), bývalému agentovi CIA, ktorý si pre svoju dcéru predstavoval onakvejšieho nápadníka. Počas víkendovej návštevy sa totiž Gregovi, ktorý je doslova magnetom na všetky možné trapasy, podarilo stratiť batožinu, podpáliť dvor, zničiť bazén a postriekať farbou Jackovho domáceho miláčika Jinx. Mimochodom, úbohý Greg je alergický na mačky. Jack ho vtedy podrobil aj testu na detektore lži. Dnes je už jeho priateľka Pam jeho snúbenicou a obaja mladí ľudia chystajú svadbu. Lenže budúci svokor, vôbec nemá záujem, aby sa do ich rodinného klanu Greg Yebal priženil. Z druhej strany chce vyhovieť svojej dcére, a preto prejaví záujem o zoznámenie sa s rodičmi budúceho zaťa. Cez víkend teda všetci nastúpia do luxusného Jackovho autokaru a odídu na ostrov k rodičom Grega, nekonvenčným bývalým hipíkom Berniemu a Rozalin (Dustin Hoffman, Barbra Streisandová). Obe rodiny strávia spolu 48 hodín, aby sa lepšie spoznali. Víkend sa začína celkom dobre, ale všetko ide hladko len do chvíle, kým Jack zistí, že Bernie je síce právnik, ale už dlho sa svojej profesii nevenuje. Zostal totiž kedysi otcom v domácnosti, aby sa venoval výchove milovaného syna a poskytol mu čo najviac rodičovskej lásky. Roz má skutočne lekársky diplom, ako tvrdí Greg, ale namiesto poriadnej praxe je sexuálnou terapeutkou seniorov a radí im v oblasti tantrického sexu. Potom dôjde k "záchodovej epizóde, ktorej protagonistami sú Yebalových pes Moses a Barnesových mačka Jinx. Pri obede sa odhalí chúlostivé tajomstvo kubánskej kuchárky, dôjde tiež k divokému futbalovému zápasu. Skrátka, poznanie rodiny Yebalovcov vôbec neprebieha konvenčne. (TV Markíza)

JohnMiller odpad!

Ben Stiller nie je práve herec ktorý by patril k mojim favoritom a ani Robert De Niro či Dustin Hoffman, tomu nedokážu pomôcť. Na prvú časť si spomínam matne no pri druhej som sa extrémne nudil. Klasický trápny americký humor nič viac. ()

Colonist

První díl byl výtečnou komedií, tohle bylo mnohem, mnohem slabší. Robert De Niro a Ben Stiller pořád OK, ale toho vulgárního a trapného humoru tu bylo trochu moc. Povedené momenty se ve filmu najdou, ale je jich pomálu. Slabé tři. ()

kajas

Strašně jsem se nasmála při scénách s pejskem Mojžíšem, ten byl k sežrání. Ovšem i jinak je film moc dobrý a taky jeden z mála těch, u kterých se směju od začátku do konce. Jednička v kvalitě ale vede. ()

Aleee89

Jednička mě příjemně překvapila. Přinesla trochu něco nového, spoustu vtipu při scénách s Gaylordem a rodiči Pam. Dvojka taky rozhodně nebyla špatná, s jedničkou je na stejné úrovni a drží krok, není to nijak horší. Ale co postrádám, je více vtipných scén a větší originalitu. Vím, že při točení pokračování je to těžké, ale mi prostě tohle u dvojek vždy vadí. To, že je to zase o tom samém a všechno už tu jednou bylo... ()

marleyy

85% De Niro, Hoffman si mě naprosto podmanily v této Americké rodinné show. Nemám důvod jakkoliv hanit tuto komediální výpravu za Jebalovými. Děkuji Amíkům, že existují i lepší komedie. ()

Lennnnna

Komedie, u které se člověk určitě pobaví, ale bohužel nemůžu souhlasit s většinou, že je ještě lepší, než první díl, oba se mi zdají na stejné úrovni a abych pravdu řekla, nebavila jsem se ani u jednoho dílu tak, jak jsem předpokládala. Mezi spoustou šílených komedií, u kterých se člověk ani trochu nezasměje, jistě vyniká mezi těmi lepšími, ale opravdu dobrých komedií je skutečně málo...velká škoda:o( ()

d-fens

prvý diel som zatiaľ nevidel, ale bez Fokerovcov (Hoffman & Streisand + pes Mojžiš nič nedlžiaci priezvisku svojich majiteľov :) to musela byť dosť nuda :) ()

Parlay

Až překvapivě svěží, hladce odsýpající a vtipná podívaná, které vévodí léty prověřená garda ve složení De Niro, Hoffman a Streisandová. Nejedná se sice o sled uzemňujících kameňáků, spíše o úsměv na tváři neustále vyvolávající oddychovku, avšak i přesto není nouze o několikero opravdu povedených gagů. Thumbs up. ()

Chen

Nikdy bych nečekal, že se budu smát usušené předkožce, ale je to tak. Doslova komediální koncert pro Roberta De Nira, Dustina Hoffmana a Barbru Streisand. ()

Jufonka

Myslím, že na jedničku to nemá, jak už tu někdo řekl - občas je to "nastavovaná kaše" a to já nemam ráda. Každopádně jsem se často docela zasmála a to se mi u komedií teda moc nestává. Přiznávam, že to je možná tim, že jsem nemocná, nudim se a tento film byl "zlatý hřeb" večera. Každopádně Robert De Niro byl opět dobrej (i když v jedničce rozhodně lepší). Nicméně Jebalové rozesmát umí! ()

lekr

Až na místy trapné vtipym a opičení se po jedničce je to pořád ještě celkem pěkná komedie..popravdě 4,5 hvězdičky!! ()

Gee.Rocks

Mě převelice baví všechny tři filmy o téhle praštěné americké famílii. Ale do svých nejoblíbenějších jsem zařadila druhý díl jelikož v něm přibyli do party rodiče Gaylorda. Barbra Streisand a Dustin Hoffman. Ti v jedničce chyběli. Dávají snímku ten šílený komická nádech. De Niro ještě v dokonalé formě. Tenhle film člověk nemůže nemít rád. Je to tak perfektní komedie. Já komedie miluju. A tohle je top komedií. Ta De Nirova prsa, celé to auto "jako tank" (rozbité sklo u auta z půjčovny "Buď v klidu, to zaplatíš z pojistky." haha), Bernie ležící před karavanem, Mojžíš, "Magooor" "Ne, brambor! Lavór! Brambůrků máme plný lavooor!" Jo... I love Fockers! :-) ()

Figu

Tolik jsem byl nasycenej a namotivovanej jedničkou, že jsem se dvojky nemohl dočkat. A to byl kámen úrazu... Jsem zklamanej! Seznamka číslo dvě, tentokrát s rodiči Gaye. Mít za tatu Hoffmana a za mamu Streisandovou by měl bejt asi velikej úspěch, ale proboha, mě ta dvojka vůbec nebaví. Rádoby vtipná sexuoložka a neukojenej jednovarlatovec? Né, tohle už né. Ta pointa, ta myšlenka z předešlýho dílu se vytratila, Ben byl průměrnej a Robert bohužel málo vytíženej takřka neviditelnej. Průměrná komedie. 55% ()

vydumnica

Ach, to som si mala najprv pozrieť jednotku Meet the Parents. Čo už, vychádza mi to na slabšie 3. Ten De Niro je veľký sympaťák. Bavil ma zo všetkých najviac. ()

Jino

Pro mě trošku slabší než první díl. Hlavně v tom, že víme jaké jsou hlavní postavy již z prvního Fotra, sice tentokrát jsou do hry přimýcháni ještě Hoffman a Streisandová, což je docela oživení, ale nemohu se zbavit dojmu že je to jen nastavovaná kaše těžící s prvního dílu, ale to je tak vlastně u každého filmu. ()

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (viac)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005

07.06.2005

Štrnásty ročník odovzdávania filmových cien MTV Movie Awards moderovaný hercom Jimmym Fallonom sa už tradične blýskal hviezdnými menami, no zároveň sa (narozdiel od vážnych Oscarov) niesol vo veľmi… (viac)