Barbar

• Česko Barbar (viac)

Mladá žena prichádza do Detroitu na pracovný pohovor a prenajme si dom. Keď však príde neskoro v noci, zistí, že dom je už rezervovaný a v dome je už cudzí muž. V rozpore s ozdravým úsudkom sa rozhodne zostať, no čoskoro zistí, že je toho oveľa viac, čoho sa treba báť, než len nečakaného hosťa. (Disney+)

Baru.Class

Klasický Béčko/Céčko. Zajímavej začátek, co sliboval dost, nicméně pak se to trošku pokazilo a místama sem se musela i zasmát. Přiznám, že realitní joke s přeměřováním výměry baráku mě pobavil hodně, ale jinak to byla spíš špatněnka. Na nudnej nědělní večer možná dobrý, do kina rozhodně ne. ()

Andy.222

Asi jsem hloupý, ale asi mi něco uniká. První třetina je skvělá, buduje se tu nějaká záhada, atmosféra atd. Druhá třetina je svým způsobem celkem zábavná ve své absurdnosti. Ale ta třetí je... No bordel. Prostě jsem se nedokázal přenést přes to jak moc to do háje nedává smysl. Abych to vysvětlil budou tu SPOILERY!!!: Kde vzala tu supersílu, když se celou dobu pohybuje v úzkém podzemí? To jako ve volné chvíli dělá kliky? O její takřka Hulkovské odolnosti ani nemluvím. Odkud brala jídlo? To hlavní hrdinka přežila několik týdnů jen na tom 'mléku'? To jako ten pokoj ve sklepě nikdo předtím neobjevil? Vždyť byl sakra na očích a do toho sklepa se chodilo. To jako hlavní hrdinku nebo toho kluka nikdo nepostrádal a nevyhlásil pátrání? Například ta režisérka? KONEC!!! Tohle všechno mě tak neuvěřitelně bilo do očí a nepřišlo mi, že bych za to byl odměněn nějakou skvělou pointou. Hodně slabé 3* ()

Zvollda

Od začátku napínavý. Skvěle atmosférický hororový kosuek, který člověka napíná a děsí neznámem až do konce. Geniálně rozděleno do 3 částí, které do sebe krásně zapadají. Solidně nepříjemné prostředí sklepních prostor dokonale funguje a diváka dokáže pořádně znervoznit. Určitě zařazuji na seznam těch lepších nadprůměrných hororů co je třeba vidět. Velice povedené ()

Daginabella

Slibný začátek díky Billovi, ovšem ta kojící mrtvola to zabila🙄…Vrátilo mě to v čase k Béčkovým hororům jako Hory mají oči a Texaský masakr…myslím, že horor lze udělat i bez použití nadpřirozených hnusáren, které byly v minulém století nezbytností🙈🙈 ()

JB001

Nejsem fanoušek hororů, ale tohle mne mile překvapilo. Manželka z toho prý měla blbé spaní. Já se vyspal tradičně do růžova. Nevzpomínám si na žádný film, po kterém bych nemohl usnout nebo blbě spal ()

Carcooli

P A N E B O Ž E - tohle bylo tak skvělý! Bill Skarsgard je moje srdcovka - je tak strašidelný a krásný zároveň, že ho potřebuju pořád sledovat a v tomhle byl tak moc skvělý, že mé fanouškovské srdce opět zaplesalo! Celý tenhle snímek mě udržel v křesle až do konce. Napětí, lekačky - mělo to všechno. Jsem nadšená. ()

Tak.normal

Po hodně letech slušnej horor, a to už jsem vlastně ztratila naději. Móžná proto jsem na něj nepřišla dřív, než mi Netflix poslal do mailu alert, že přidali něco, co sedí mému (ne)vkusu. Pocem, kamdeš, nelez tam, no tak jo, vlez tam, ale dopr. dál už nelez (můj koment u filmu, ne domácí video na VHS...). Slušnej námět, ze kterého v první časti vysosají, co jde. Pak už na sebe dopředu bafám, abych se z leknutí neposrala. A stát by se to mohlo. Long je tady až devadesátkově špatnej hororovej herec, což je ode mě největší pocta :-) No a závěrečnej song mě úplně a doslova odstřelil! ()

HarryCameron

POZOR , recenzia obsahuje SPOILER. Myslel som, že základná myšlienka filmu - v dome, ktorý si hlavná postava prenajala už býva niekto iný - bude viac premyslená, ale pre rozuzlenie to nebolo až tak podstatné. Hodnotenie miestami naozaj slušnej atmosféry znižuje stupídne chovanie Tess a absolútne debilný záver ( postrelená žena spadne z veľkej výšky na chodník a potom si kľudne odkráča po vlastných, akože WTF? ) ()

charles3

Solidní horor se skvělou atmosférou, zajímavým střihem a nečekanými zvraty byl natáčený v Bulharsku. Moje první seznámení s Billem Skarsgardem a druhé či třetí s Justinem Longem, kterého si po tomto filmu snad už definitivně zapamatuju. ()

KarlN

Za mě jasná pětihvězda, ačkoliv recyklované téma filmu Pakt (Hrůzná minulost)...ten měl mimochodem také slušnou atmosféru a to i s ohledem na nízký rozpočet. Škoda jen toho ztřeštěného závěru a několika nelogičností, ale po delší době opět něco koukatelného. A musím uznat, že to první objevení schodů do podzemí, bylo vážně luxusní. ()

Zagger

parada, stalo se, co se mi kdysi povedlo s 10 Cloverfield Lane (2016) , z nudy jsem pustil film, aniz bych si ho vic hledal a vubec vedel, co poustim.. a dostal jsem po delsi dobe paradni zazitek... Musel jsem prestat hrat Uncharted, prinest chipsy a z puvodni kulisy nahodneho filmu se stal full focus plny nadseni, ze film je teprve na zacatku. ()

Belphegor

Barbar je taková jednohubka, kterou bych asi nepotřebobal vidět v kině, jsem tedy rád za streamovací služby. Herecky je příjemně obsazen a hlavní představitelka Tess (Georgina Campbell) působí přirozeně aa moc dobře hraje. Film rozhodně dokáže vybudovat hutnou atmosféru, pomalu nán odhaluje, že něco není v pořádku. Díky dobře napsaným postavám, kterých není tolik, mi na aktérech záleželo. Horor je budován jen střídmě, ale kamera a dávání si na čas udělají hodně. Proč je to tedy jednohubka? Chci vynechat spoilery, proto jen povím, že se vyprávění kousek za polovinou vydá jiným směrem, což mě osobně nesedlo. Možná by mi to ani nevadilo, kdyby to film tak rychle nezabalil, mám totiž pocit, že pravý horor nenastal, ale rozhodně mohl. Ale protože je to pořád dost sympatický počin, dám se vším odřeným 4 hvězdy. ()

UNCIA

Zpočátku neoriginálně rozvíjející se děj po první třetině přinese zajímavý zvrat ve vyprávění a nabudí tak přeci jen zájem a větší očekávání než se původně zdálo. Veškeré případné ambice jdou ale do kopru v poslední části, kdy se z toho stává klasický levný horor se všemi klišé, který je navíc v některých scénách bohužel i nechtěně směšný. ()

Warner Bros. chce získat zpátky Nolana

Warner Bros. chce získat zpátky Nolana