Dvoch rytierov Jedi vyšlú, aby vyriešili rukojemnícku drámu na ďalekej planéte. (Disney+)

Juraxin

Je to fakt skvelá epizóda, som rad že tu ukázali Dookua a mladého Qui-Gona na ich cestách. Pači sa mi ako tu pomalí znázorňujú Dookuho cestu k temnej strane ako aj kontroverzné správanie Qui-Gona, ktoré sme videli aj v skrytej hrozbe. Veľmi sa mi páči ako sa animátori pohrali s prostredím ktoré vyzerá ako z vestermoveho filmu. A na rozdiel od prequeleho tu znázorňuje politickú situáciu o mnoho lepšie ako je republika skorumpovaná. Je to veľmi skvelá časť škoda že ich nie je viac 9/10. ()

Martrix

Existuje hodně postav, jejichž příběh stojí za to vyprávět i přesto, že ve filmech už zemřely. Koho by nezajímalo, jak se jeden z ikonických padouchů překulil na stranu temné síly. Toto je jen kraťoučké pomrknutí do historie dvou známých postav. Obsahově plytké, ale lepší, než první epizoda. ()

fabecc1222

Na to, že se jedná o obyčejný animák, tak v obou dílech vidím velmi dobrou práci s kamerou, a s tím spojený střih hudby a zvuku, který dává do popředí nonverbální způsoby komunikace na způsob klasických dialogů, což je poměrně zajímavý motiv, který se mi zatím dost líbí. Hrabě Dooku je postava, která zatím v rámci SW nebyla dostatečně vydojená, takže je logické, že i on dostává svůj příběh o tom, jak přešel k temné straně síly. Uvidíme, co vše dalšího ještě bude určovat jeho kroky směrem k Epizodě II a Klonovým válkám. ()

Sany33

Príbeh: Dva rytieri Jedi sú vyslaný na neďalekú planétu aby sa postarali o oslobodenie senátorovho syna. Keď však dorazia zisťujú, že všetko je to inak a začína sa boj o prežitie. Prevedenie: To že to bude veľmi kvalitná animovaná tvorba viem už od prvého dielu. Hudba krásne dokresľuje to, čo sa na plátne deje. Dooku je veľmi nedocenená postava a zaslúžila by si vlastný seriál ako Kenobi. Určite má čo povedať. Páčil sa mi aj kontrast medzi padavanom Qui-Gon Jinom a jeho majstrom. Veľmi podarená časť, ktorých by bolo treba viac. 92% ()

tomik99

Škoda té délky, protože během třinácti minut není čas cokoliv více prozkoumat a dovysvětlit. Přesto epizoda splnila svůj účel. My vidíme, že senátoři jsou různí a prohnilí, Dooku ví, že není jejich sluhou a probouzí v sobě temnou stranu Síly. Plný počet ale dávám za tu skvělou hudbu. ()

Kraty

Oproti prvnímu dílu byl tento za mě daleko lepší. Musím pochválit úvodní hudbu když přistávali na oné planetě. A následně i hudba po zbytek epizody. Dialogy a akce dost povedené a nejvíc to pro mě tahala napínavost a atmosféra, která by se dala krájet. Dost silné a zasloužené 4 hvězdičky. ()

darthvader77

Fenomenální epizoda, která nabízí pohled na dvě důležité postavy prequelů Dookua a Qui-Gona. Výborná atmosféra zruinovaného města. Líbí se mi, že obrátili totálně na ruby obvyklou dynamiku a tak Dooku je ten impulzivnější zatímco Qui-Gon symbol rozumu. No a ukázalo to, jak moc zkorumpovaná republika byla. Tahle a další epizoda dobře buduje universum. ()

Sashmen13

Tohle se mi rozhodně líbilo, dvě mé oblíbené postavy, vidíme co bylo a já bych si rozhodně dal více, nebudu lhát. Tohle je mimochodem stylová ukázka, že Palpatine nebyl důvod proč Republika šla k šípku, jen doplnil poslední díl mozaiky. ()