Réžia:
Wolfgang F. HenschelScenár:
Bernd EilertKamera:
David SlámaHudba:
Stephen KeuschHrajú:
Rebecca Immanuel, Eddi Arent, Wanja Mues, Bernd Stegemann, Boris Aljinovic, Mariella Ahrens, Gottfried Vollmer, Peer Jäger, Rosemarie Fendel, Gunter Berger, Tobias Langhoff, Uwe Karpa (viac)Hrajú
Rebecca Immanuel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Cesta za svobodou (2009) (TV film)
Miesto činu (1970) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Eddi Arent
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Poklad na Striebornom jazere (1962)
Winnetou - Červený gentleman (1964)
Záhadný Hektor (1964)
Wanja Mues
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pianista (2002)
Bournov mýtus (2004)
Smutná nedeľa - Pieseň o láske a smrti (1999)
Bernd Stegemann
Najlepšie filmy:
Balón (2018)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Život - stavba povolena (1997)
Boris Aljinovic
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Flirt (1995)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sedem trpaslíkov (2004)
Mariella Ahrens
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Zmatek v srdci (2009) (TV film)
Gottfried Vollmer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Kouzelný vrch (1982)
Ako to robia rybky? (2002)
Nádherné časy (2018)
Peer Jäger
Najlepšie filmy:
Aimee a Jaguár (1999)
Free Rainer (2007)
Marlene (2000)
Rosemarie Fendel
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Agguato sul grande fiume (1964)
Effi Briestová (1974)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Gunter Berger
Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
S láskou k vlasti nejdál dojdeš (1976)
Agathe (2005) (seriál)
Tobias Langhoff
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Na západní frontě klid (2022)
Místa ve městech (1998)
Miesto činu (1970) (seriál)
Uwe Karpa
Nemecko
Najlepšie filmy:
Das Versprechen (1995)
Jedni druhých břemena neste (1988)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Steffen Münster
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nočné stretnutia (1999)
Vo mne je niečo cudzie (2008)
Bungalov (2002)
Michael Kausch
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Marta a ja (1990)
Muž na balkóně (1993)
Balduin Baas
Poľsko
Najlepšie filmy:
Kouzelný vrch (1982)
Skúška orchestra (1978)
Hajtman z Kopníka (1956)
Friedrich Schoenfelder
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Waterloo (1970)
Siedmy braček (1991)
Hexen bis aufs Blut gequält (1970)
Ursula Heyer
Najlepšie filmy:
Winnetou (1963)
Miesto činu (1970) (seriál)
Čokoládoví čmuchalové (1985)
Ute Wieckhorst
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Rosalind Baffoe
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Neger, neger, čierna tvár (2006) (TV film)