Supertajná organizácia MIB (Muži v čiernom), ktorá sleduje činnosť mimozemšťanov na planéte Zem už dobrých 40 rokov, vypátra prítomnosť intergalaktického teroristu Edgara (Vincent D'Onofrio), ktorý prišiel na Zem zavraždiť dvoch špeciálnych veľvyslancov z inej galaxie. Do akcie sa pustia dvaja super špecialisti - agent Kay (Tommy Lee Jones) a agent Jay (Will Smith), dvaja muži v čiernych oblekoch so superzbraňami. New York sa stane bojiskom medzi votrelcami a agentmi. Kým agent Kay je chladný, vždy ovládajúci sa drsňák, agent Jay je nováčik, popudlivý a naivný. Vo svojom odbore však patrí k najlepším. Treba zneškodniť zákerného Edgara a zachrániť Zem pred deštrukciou. (TV Markíza)

Emzet

Will Smith je skvělý, u Lee Jonese doufám, že ta sebeparodie byla zamýšlená a Fiorentino je vážně pěkná (rád bych řekl, že skvěle hraje, ale na scéně je sotva deset minut, ani to ne). Skvělé hlášky a boží Edgar s trhavými pohyby v podání Vincenta D'Onofria. Vážně dobrý film. ()

Brejlil

Docela vtipná záležitost, byť většinou stojí jen na kontrastu Jonesovy odměřenosti a Smithovy živelnosti. Do toho pár (docela hodně) emzáků. A pak nádherně ironický konec: jsme jen jedna z mnoha koulí, se kterou cosi hraje mezivesmírný petanque. ()

JK-Stinger

Povedené a na svou dobu docela pokrokové blbnutí s mimozemšťany a ochránci planety v černém. Parádní efekty, solidní vtípky a narážky no a v neposlední řadě skvěli Will Smith a Tommy Lee Jones. Je to blbost, ale krásná a ujetá. ()

Olaf7

Bylo mi deset a tenhle film jsem hltal. Zasmál jsem se a akčních scén byla habaděj. Ve svém okolí jsem pak pozoroval, kdo by tak mohl bejt třeba z Venuše a pár tipů jsem měl, leč nebylo je jak ověřit. ()

Blueeyes

Jeden z mých nejmilejších filmů vůbec! Každé sledování je pro mě jako svátek. Vezmu si na sebe oblek od Edgara, do ruky svoji vlastní malinkatou míchačku paměti a těším se na porod chobotničky : ). Moc se mi líbí ten font jakým jsou psané úvodní titulky no a hudba Dannyho Elfmana.... zkrátka plnej počet, nemůžu jinak! ()

Chevees

Když jsem viděl tu obrovskou mediální kampaň, tak jsem čekal, že to bude nějaká blbina (dobrý film moc velkou reklamu většinou nepotřebuje ;)), ale když jsem to viděl, byl jsem mile překvapen. Jedná se o docela příjemnou oddychovou sci-fi komedii s dobrými triky a vynikajícím Tommy Lee Jonesem. ()

Berry

Já tuhle srandu zbožňuju hlavně díky Willu Smithovi, který je jako začínající "man in black" prostě k sežrání. A ty hlášky, které během filmu říká... ()

laserr

Will Smith sice nepatří k bůh-ví-jak dobrým hercům, ale rozhodně zvedá úroveň každému akčnímu filmu, ve kterém hraje. Když k tomu přičtu skvělého Tommy Lee Jonese, dobré efekty a vtip, vychází mi to na vemi příjemnou oddychovku-4* ()

Zeek

Sci-fi komedie. Ano, komedie to je. Sci-fi sice nemám rád, ale zde jsem se párkrát zasmál a zas tak proti srsti mi to nebylo. Zbytečně mediálně propagováno a přeceňováno. Jinak slušná komedie, kterou nemusím vidět znovu. Moje hodnocení: 60% ()

Luqi

Zaujímavý námet o agentoch čo dozerajú nad mimozemšťanmi žijúcimi medzi nami a na tú dobu parádne vizuálne efekty, to bola návnada, na ktorú sa chytili milióny divákov. A väčšina divákov bola zrejme spokojná, lebo ak hovorím za seba, dostal som to, čo som očakával - a okrem hore uvedeného i dvojicu agentov, ktorí sa k sebe dobre hodili a množstvo vtipných scénok. Síce sa nedá povedať, že by som sa váľal po zemi, ale bavil som sa aj pri druhom, aj treťom videní. ()

A1.cartman

Tommy Lee Jones a Will Smith tvoří v této sci-fi komedii luxusní dvojku. Film je nabitý vtipnými hláškami a scénami. Pro mě jasných 5*. ()

Jeremiah

Nemám rád většinu "kravaťáků", ale zde si dovolím udělat vyjímku - tyto dva docela ANO. Vtipné, svižné a docela originální dílko, které ukazuje, jak je třeba jednat z nezvanými hosty, ať již jsou odkudkoliv. Tento film mne dal to, co jsem v danou chvíli zrovna potřeboval, tj. lehký úsměv na tvář a dobrý pocit, že 90 minut ztrávených s tímto filmem nebyla zas až tak úplná ztráta času. ()

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)

Jump Street vs. Muži v černém

Jump Street vs. Muži v černém

06.03.2016

Když se na konci roku 2014 začalo mluvit o crossoveru Jump Streetu a Mužů v černém, všichni to brali jako podivný vtip. Záhy se ale ukázalo, že je tenhle koncept reálně ve hře, protože by jím studio… (viac)

V Sony chystají nové Muže v černém

V Sony chystají nové Muže v černém

25.09.2015

První Muži v černém byli blesk z čistého nebe, dvojka ale takový úspěch nezaznamenala. Na trojku se tudíž čekalo 10 let, a když v roce 2012 konečně dorazila, byl to docela zázračný hit. Studio Sony… (viac)