Desivá túžba

• Slovensko Desivá hrôza (viac)
všetky plagáty

Teenagerka Mary je posadnutá filmovými horormi, čo má vplyv na jej duševné zdravie - v poslednom čase blúdi námesačná mestečkom a zdajú sa jej desivé nočné mory. Všetko sa ešte zhorší, keď v kine uvidí nový hit The Wisher, o bytosti, ktorá brutálnym štýlom plní tajné priania. Koluje legenda, že jeden drevorubač si kedysi prial mať najvyšší dom v dedine a Wisher ju vypálil celú do tla - mimo jeho domu. A hrdinke Mary začne niekto vraždiť kamarátov. (tron)

drankeryth

To bola katastrofa, ale predsa som v tom filme nasiel nieco male pozitivne a tak som film nepotopil do smradlavej stoky plneho hovien. Samotny vrah obleceny ako nejaky bezdomovec s ostrymi cepielkami na prstoch, podobajuce sa na crepy z rozbitej flase ma vobec nevystrasil, ale skor bol na zaplakanie. A na konci filmu, ked sa zabil sam, to som mal uz dost, ako to bolo prevedene do filmu. Tam mi ho uz aj bolo luto, curaka jedneho :) ()

Pitryx odpad!

Mně ani tak nevadí, že je to očividné béčko jako to, že to neuměli autoři něčím okořenit. Takže se vlastně divák 80 minut nudí. Velmi slabý odvar thrilleru. Flákali to všichni, celý štáb včetně herců a maskérů a prostě všech. 201412257944/8236 ()

pleassurew

dosti zvrhlé a pokud jde o zařazení do skupiny filmů tak v abecedě ani není tolik písmen(jedině snad žetkové).ovšem mi velmi "sympatická"( to se nevztahuje na její herectví!) hlavní hrdinka s pěknýma nohama pozvedává tenhle film u mě až na celou 1* ()

Zerthimon

Pokuď si to budeš přát, přijde chlap ze stromu maso z tebe rvát. Ono samotný námět by na horor tak špatný nebyl, ale všechno ostatní co dělá film koutelný... tu prostě není. ()

evelouch

?! Ten film je....boží!!! Nechápu tady to nízké hodnocení. Slasher, který není úplně podle pravidel. Můžu říct, že jsem se bála jak malá holka. Pak mi to přišlo strašně smutný a šílený. Vrahův převlek za Wishera byl dobře propracovaný. Vážně skvělý horor. Děj: Mary miluje horory, což má vliv na její duševní zdraví. Chudák Mary se tedy téměř každou noc budí z hrozivých snů. A to hlavně někde venku- bohužel trpí i náměsíčností, a to vše se ještě zhorší, když jde i přes zákaz rodičů na nový hororový hit The Wisher, který je o bytosti, jež plní tajná přání- jenže to má háček, přání si Wisher upraví podle sebe- a neváhá přitom komukoli blížit nebo i vzít život. Mary film tak rozhodí,že má pocit, že ji Wisher pronásleduje a plní její přání, takže několik kamarádů je téměř smrtelně zraněno.Jde o pouhou shodu náhod, nebo je Mary vážně bláznivá, a nebo snad Mary někdo opravdu ohrožuje? ()