Agent Cody Banks 2

• Česko Agent Cody Banks 2 (viac)

Frankie Muniz (Velký tlustý lhář) je zpátky jako tajný agent Cody Banks ve skvělém akčním dobrodružství, ve kterém se objeví i Anthony Anderson (Klokan Jack) a Hannah Spearritt (S Club 7). Se zásobou nových vynálezů, fikaných speciálních efektů a divokých honiček je film Agent Cody Banks 2 bezvadným a supertajným pokračováním zaručujícím senzační zábavu! Agent Cody Banks míří do Anglie, aby prověřil mezinárodní vztahy a zajal podlého vědce, který ukradl zařízení na kontrolu mysli a chce ovládnout celý svět! Jako student výběrové školy se nejmladší agent CIA spojí s nejlepší londýnskou špiónkou (Spearritt) a pokusí se tohoto šíleného zločince zastavit dřív, než dojde k nejhoršímu! (oficiálny text distribútora)

blackJag

Frankie Muniz patří do elitní skupiny nejméně příjemných herců na této planetě a jeho filmy toto zařazení respektují ve vzácné shodě. Agent Cody Banks není žádnou vyjímkou. Nudné, trapné, dokonale zbytečné. Jediná věc, co mne trošku pobavila, byla příruční raketomet, jinak opravdu utrpení. Hudba: Mark Thomas. 20% ()

Zlaticko1

Holy crap tak to jsem se opravdu smál... horší jak jednička a ta nebyla zrovna nejlepší. Just only for small kids :) a ta holka as ředitelka omg, nevíc lochec ()

Mr.Shock odpad!

Prosím... už nikdy víc... Kdyby se chlapec díval na Discovery, znal by MYTH BUSTERS... Kdyby se díval na MYTH BUSTERS, nikdy nebude hrát v tomhle filmu ... ()

ESNYR

Tohle teda moc nevyšlo. Už ten první film stál za prd - i když pár lepších chilek se našlo - ale tahle nudná dvojka je opravdu už na odpad. Přesto dám jedno mrknutí za ty holky na které je hezký pohled. ()

gpx

Je vám míň jak12 let? Je vám víc, ale jste zoufale infantilní? V obou případech je tohle film přesně pro vás. PS: Jediná věc, která vám i přesto může zkazit zábavu je herec v hlavní roli - je to PIČU5. ()