Známa, nebezpečná zlodejka a vrahyňa Lucy Diamondová sa vrátila späť do mesta. Nikto o nej ešte nepodal svedectvo, pretože nikto stretnutie s ňou neprežil. Do akcie nastupujú špeciálne agentky D.E.B.S., vycvičené pre boj so zločinom každého druhu. Pátranie po vrahyni by možno prebehlo bez najmenších komplikácií, keby sa najlepšia členka tímu D.E.B.S. nezamilovala, a to rovno do nepriateľa číslo jedna, do Lucy Diamondovej... (oficiálny text distribútora)

Deimos

Net/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +běhají tu čtyři hezký holky, je tu akce, láska mezi hlavní hrdinkou a...a mezi někým koho bych nečekal, potěší Michael Clarke Duncan -škoda, že Devon Aoki nedostala více prostoru, vlastně škoda, že nedostala skoro žádný, scénář je fakt stupidní/// Tohle je pěkná blbost. Hezky se na ni kouká a dost jsem se na ni těšil, ale po dějové stránce by mě to neuspokojilo ani v patnácti. Naštěstí jsem nějak přežil první půlhodinu a potom už jsem si nějak zvykl. Chování postav je někdy iritující, akce se nemůže rovnat jakémukoliv akčnímu filmu, ale přecijen tomuto snímku hodně fandím a tak ho přece úplně nepotopím./// Celkem 58%/// ()

liuk

Nojo, dopadlo to, jak se dalo obávat. Záběry na střílející, kopací, schovávající se, pistole nabíjející agentky v rozleskakávčských uniformách natočené ve slowmotionu mohou být vtipné, když je to celé přitažené za vlasy. Jenže tak půlhodiny, maximálně 40 minut. Pak už jaksi začnou docházet nápady, jak to za vlasy přitahovat, a D.E.B.S. se začnou propadat do pekel. A poslední třetina je, jak už je tak pitomých filmů zvykem, zcela nekoukatelná. Ale i tak s víc než 1* zaslouží, ze začátku to byla docela zábava a klípek na I Promised Myself je super. A kdybych si měl mezi lesbickými hovadinami vybrat mezi L Word a DEBS, tak roztleskávačky jsou i tak jasným vítězem. Teď si ovšem vzpomínám, že jsem na ně koukal v 38°C horečce, po jeho skončení šel spát a o agentkách se mi hned začalo zdát. Bohužel ne nic eroticky přijemného, ale byl to sen, ve kterém se odehrával asi děj druhého dílu, který byl narván dementními snovými zvraty víc než Basic, a já se z něj nemohl probudit. Vlastně ten film dost nesnáším. ()

terunka003

Nesmyslné, nelogické, překvapivě naivní × ta romantika. Při sledování tohoto počinu jsme absolutně nechápala o čem to vlastně je. Jasné, krásné děvy, každá jinak specifická, bojují na straně dobra proti zlu - chápu. Když se bojovník za spravedlnost zamiluje do představitele zla - to se dá ještě taky pochopit. Ale, že to jsou dvě dívky, kdo si spolu užívá - to jsem nečekala.(nejsem prudérní!) A jak se najednou všechny bojovnice dobra postavily na stranu zla a ta "zlá" slečna přestoupila ke straně dobra a prchla se svojí novou společnicí - to už bylo moc! ()

TICHOPAN odpad!

Už zase a jsou čtyři!Všude byli třikrát, od všeho mají klíče, nezadýchají se a jsou full sexy, in, cool atd i ve chvilce vyvrcholení plnokontaktního průjmu.Ony nablblé děvy mne nejvíce dostávají do rozpaků projevujícím se mimo jiné i pupenci velkosti otočených štamprlat, rudnutím do šarlatové, otáčením kolenních kloubů na druhou stranu a následném propletením všech prstních výrostků na obou nohách.Girl s pootevřenými ústy drtící své nepřátele jen urputným pohledem nemajíc v jakékoliv situaci žádný problém tento rádobyfilm řadí sekce zbytečně vyhozených peněz a velice trapných záležitostí.... ()

Naslund

Oh můj Budho, co za člověka může vymyslet tohle? Pravděpodobně někdo, kdo chce vydělat, přitom nechce 0% a udělá pro to cokoli. Aby tomu něco dali chlapi, tak obsadil moc pěkné holky a aby dohodily mladé holky aspoň pár procent, tak tam dá hafo romantických a kamarádských řečí. Výsledek hrozný, ale divi bych se, kdyby se film nezaplatil. Osobně nesnáším, když jde někdo točit film s tím, že to bude nic moc, ale třeba se pletu a autorům moc křivdím. ()

• Píseň „Girls“ od Death in Vegas, která zazní v tomto filmu, se taktéž objevuje i ve filmu Ztraceno v překladu (2003). (cuish)
  • Devon Aoki ve skutečnosti nesnáší cigaretový zápach, a tak si kouření bilinkových cigaret protrpěla. (HellFire)
  • Každá z hlavních hrdinek má individuální délku sukně. Domonique má nejkratší, Max nosí druhou nejdelší, Amy třetí nejdelší a Janet tu nejdelší. (HellFire)