Tik. Tak. Bum!
Nikdy nepoznala svojich rodičov. V špeciálnej škole pre siroty z nej vycvičili nájomnú vrahyňu, ale túžba po normálnom živote ju donúti predstierať vlastnú smrť. Čoskoro však zistí, že žiť obyčajný život je omnoho ťažšie, ako si myslela.
Megan Walshová nie je obyčajné 16-ročné dievča, ale tínedžerská agentka pre špeciálne medzinárodné operácie, iným slovami - nájomný zabijak s nevinnou detskou tvárou. Pri takomto povolaní však Megan nemôže žiť ako ostatní vrstovníci. Ľutuje, že jej uniká najkrajšie obdobie života a nemôže naplno prežívať bezstarostnú a bláznivú mladosť so všetkým, čo k nej patrí, teda s priateľmi a romantickými vzťahmi a láskami. Aby si svoj vek stihla ešte ako-tak užiť, zinscenuje svoju vlastnú smrť, oslobodí sa od bývalého života plného zvrátených záväzkov a povinností a s novou identitou sa votrie medzi študentov strednej školy na predmestí amerického mesta. Už čoskoro však zistí, je byť normálnym, obyčajným dievčaťom nie je vôbec také jednoduché, ako si myslela. Byť tínedžerkou a prežiť v zradných vodách nemilosrdného stredoškolského prostredia medzi drzými, ambicióznymi, zákernými, pomstychtivými a sebeckými spolužiakmi je oveľa väčšia výzva, než plnenie nebezpečných úloh na špionážnych  misiách. (TV JOJ)

kaylin

Takový komiksový film, který stylem - a zároveň trochu obsazením - sedí na Roberta Rodrigueze. Ale místo toho, aby to byla skvělá řežba ve stylu "Kick-Ass" nebo "Kingsman", což mi připomněla úvodní zápletka, je to teen komedie o tom, jak je těžké zapadnout, když se vydáváte za Kanaďanku. Ale ono se to nakonec povede a všechno zlé se v dobré obrátí. Jessica Alba je strašná záporačka. ()

nippa

Normálne by som sa na pozeranie niečoho takéhoto sám asi nedal :D Je tažké vôbec použiť výstižné slovíčko na popis toľkého cliché, miestami to bolo absurdne smiešne zlé. "Absolútne cheesy-corny, až priam tacky." Ale teenage sesternica (ktorá bola zrejme cieľovkou) si prežívala svoj stredoškolský sen, čo mi vyčarilo úsmev na tvári :) ()

hroubek

Fakt jsem tomu chtěl dát tři hvězdy, jelikož mě to v druhé půli dost bavilo a kupodivu všechno vypadalo lépe, než na začátku. Pak jsem si ale vzpomněl na začátek a moje "lehké nadšení" bylo zas úplně někde jinde. Film sám osobě není zas tak hrozný, a jako béčko si ho jde užít. Problém je v tom, že film si zbytečně dlouho hraje na něco jiného, než ve skutečnosti je. Do toho vypadá místy fakt blbě a v první půlce jsou akční scény nekoukatelné. V druhé půli se dostane ke slovu odkazování na teen film a je to mnohem lepší zvláště, když se na scéně objeví Sansa Stark. Herci strašně přehrávájí a někdy doslova nemají co hrát a jejich dialogy postrádají hlavu a patu. Pokud jste fandové Sophie Turner a Jessici Alby, tak na to koukněte jinak je spoustu lepší filmu, u kterých trávit čas, škoda jen té zápletky, která se rozhodně dala využít lépe. ()

ABLABLABLA

Jdem na to.. další kritika.. ty mi dneska nějak jdou. Ovšem musím uznat, že tohle byla relativně dobrá komedie. Bavila jsem se, ale hlavní hrdinka mi byla krajně nesympatická. Já si nemůžu pomoct, ale Hailee u mě teda nezazářila - zatím v žádném filmu, co jsem ji viděla (v Pitch perfect 2 je otravná, v Ender's game jsem ji nějak ignorovala, v Hateship loveship byla za krávu a v Begin again nevynikla). Mnohem víc mě bavila vedlejší story dvojice Liz a Gooch. A hlavně všechny ty outfity, co měla Hailee na sobě byly otřesné. Se nedivím, že jí Sophie řekla, že vypadá jako transka ve všem (nic proti transkám). Takže byl to fajn film, super nápad, ale když je pro vás hlavní postava otravná, je to těžké. Takové lepší 2*, horší 3*... prostě něco na pomezí. ()

JohnCZ

Hailee Steinfeld. Sophie Turner a Jessica Alba v jednom filmu - to jsem si nemohl nechat ujít. Zatímco Hailee je jako vždy skvělá a sympatická, Sophie je naopak v roli zabijáka brutálně nepřesvědčivá a Jessica Alba je prkenná takovým tím jejím klasickým ne-zcela-negativním způsobem. Barely Lethal je taková docela neambiciozní komediální pubertální oddychovka určená především pro teenagery. Herci tu obecně dost přehrávají, dějově je to primitivní, ale úplně blbé to také není a najde se dost povedených vtipů a popkulturních odkazů. Být mi 15, byl bych v sedmém nebi. ()

• Film mal byť pôvodne natočený s prístupnosťou R, no nakoniec získal rating PG-13, a to bez toho, aby tvorcovia museli vystrihnúť alebo upraviť niektorú zo scén. (m.a.t.o.)
  • Pre Dove Cameron (Liz Larsonová) je to prvá snímka, ktorá sa premietala v kinách. Predtým hrávala iba v seriáloch a televíznych filmoch. (m.a.t.o.)
  • Jméno Victoria Knox (Jessica Alba) je hříčka se slovem Victorinox, což je slavný výrobce švýcarských armádních nožů. (tessincolor)