Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (Netflix)

EvilPhoEniX

Zatím to vypadá na nejlépe hodnocenou romcom z Netflixu a je to opravdu velmi fajn, tedy pro příznivce žánru. Docela netradiční příběh dvou atraktivních lidí- krásná a nadějná zpěvačka vs mariňák se vezmou kvůli finančním výhodám a dotacím, ale budou před všemi muset předstívat svůj fiktivní vztah, aby nešli před soud. Nic se samozřejmě neobejde bez komplikací. Herci jsou hodně fajn a dá se jim fandit,Sofia Carson né jen hezky vypadá, ale i úžasně zpívá a dojde na pár dějových překvapení. Na můj vkus mi tu chybí humor, je to vážnější a místy smutné, což k filmu sice sedí, ale úplně to nevyhledávám. Překvapivě bavilo a fanouškům žánru doporučuji. Něžné pohlaví bude určitě spokojené. 65% ()

castor

Manželka mariňáka dostane plné zdravotní pojištění. A ještě příplatek za manželství a za odloučení. Prostě nemalý balík, který může pomoci barmance/zpěvačce Cassie s dluhy, nájmem a inzulinem, který potřebuje k životu. Ještě je ovšem nutné nějakého mariňáka najít. Jeden takový se okolo pohybuje, ovšem ví, že Mirek Dušín by s podvodem nesouhlasil a navíc věří v „true love“. Nicméně jeho drogová minulost a dluhy zatvrzelý postoj přehodnotí. Tihle dva se ovšem názorově nepotkávají, opakovaně se hádají, přesto před jeho odletem do Iráku skončí v posteli (!). Lépe se poznávají až na dálku, scénáristé jim ale nezapomenou hodit pár klacků pod nohy. Každopádně nic, co by diváka překvapilo. Nebo rozněžnilo. Krutá realita je pořád jen o klouzání po povrchu, tvůrci se otřou o několik (zejména sociálních) témat, ale nikdy nejdou na dřeň, trable přicházejí nahodile a „nějak“ se vyřeší. Je to takový červenoknihovní styl Nicholase Sparkse, který ovšem s kýčem umí pracovat přeci jenom lépe. Sofia Carson zaujme zvláštní barvou hlasu, herecky je na tom ovšem podobně (bídně) jako většina osazenstva. A ještě je to dlouhé. Dietní tři hvězdy! ()

LiVentura

Velmi originální příběh dvou mladých a krásných, kteří se v tom světě nechtějí pořád jen ztrácet.. a proto musi inscenovat divadlo pro ten svět!? ()

misterz

Dejovo slaboduché, ale čuduj sa svete ani to toľko neotravovalo a banálne neždímalo emócie ako iné romance na Netflixe. V poslednom čase to najlepšie čo tu môžete nájsť. Priemer. 60/100  ()

Happens

Těžce klasická rom-com. Akorát hlavní hrdinku ztvárňuje levicová extrémistická feministka a bojovnice za neexistující práva ničeho, zpěvačka bez talentu, ultra nepříjemná a hádavá emancipovaná budižkničemu. Celý film jsem přemýšlel, jestli to bylo opravdu úmyslem režiséra (nenávidí ženy?), nebo kouzlo nechtěného. No a pak tu máme vojáka s temnou minulostí. Zamíchat, protřepat. Nalít a rozlít. ()

Arsenal83

Úplne tradičné a predvídateľné poňatie romantiky medzi dvomi zdanlivo opačnými povahami. Takpovediac až klišé. Na ceste k očakávanému záveru sa dočkáme zaujímavé informácie od hlavnej predstaviteľky, ako napríklad, že Kaliforniu vybudovali ilegálni imigranti, ku ktorým sa všetci správajú ako k handrám. Tak polovica filmu je inak takým PR práve pre Sofiu Carson a jej nie herecké, ale spevácky plačlivé kvality. Pomaly to vyzeralo ako jej koncert. Na druhej strane Nicholas Galitzine mi ako herec nesadol, mal taký tuhý výraz, akoby práve zakusil do nechutnej klobásy. ()

Marze

Carson a Galitzine při milostných scénách postrádají emoce a teplo a kvůli to není ve filmu moc zábavy. Naopak je tu hodně politických stereotypů. Jako satira na americký zdravotní systém to ujde. A nemám nic proti happy endům, ale zdá se mi to jako Instagramová stránka - ploché a umělé. ()

Jirka_Šč

Příjemné písničky, jednoduché herectví, koukatelná romance (zajímavá tím, že se hlavní hrdinka musí starat o zraněného manžela, kterého si vzala z rozumu). Pohoda ⛱. P.S. Purple Hearts je mnohem výstižnější název, než na Netflixu uváděná česká "Zranitelná srdce" (odkazuje na vyznamenání, které dostávají vojáci zranění nebo zabití v boji). ()

hansel97

Překombinovaní prvků asi xy filmů do jednoho mišmaše, který nejsou schopni držet hlavní herci pohromadě, protože mají nulovou chemii. Trošku propaganda vibes also. ()

ARI50

Laska je na každém kroku, a někdy svede dva lidi v nečekaných chvílích, pěkná podivana se špetkou válečné tematiky. Soundtrack slušný, příběh hodně povedený, herci výborní. ()

argenson

Ne úplně standardně poskládaná manželská dvojice, solidní zápletka se slušnými dějovými odbočkami a průměrnou hudbou, snesitelná dávka romantiky a happy end jako prase. ()

berusche

Jako, já řvala jak želva. Přeci jen je k pláči, že se kvůli inzulínu musíte vdát za sexy mariňáka. No co už 🤷🏻‍♀️ ()

Chen

Ano, velmi brzy je jasné, jak to dopadne, ale i tak je to velmi příjemná a dobře obsazená s romance s lehkým, ale neobtěžujícím sociálním podtextem. ()

Aljak

Toľko oslavných ód kade-tade, a pritom to až také unikátne a výnimočného vôbec nebolo. Miestami som mal dokonca pocit akoby pozerám ďalší film Nicholasa Sparksa. Ale treba uznať, že to bola pekná romanca, určite lepšia ako tie klišé hlúposti á la Rosamunde und Inge. Scenár vyznieva miestami trochu prvoplánovo, ale rozhodne som sa nenudil a bolo to celkom fajn. Postavy ma bavili, aj s ich pohnutými osudmi, ktoré aspoň poriadne rozprúdili dej. V rámci tohto žánra je to určite nadpriemer, ale globálne je to tak akurát na 3*. ()

bourec

Ne že bych z toho byl nějak odvařenej, ale koukat se na to dalo. Taková romance bez pitvoření a hromady trapnejch scén. Ušlo. 50%. ()