Liga spravedlivých

• USA Justice League
všetky plagáty
USA, (2001–2003), 19 h 17 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvorcovia:

Linda Steiner

Predloha:

Gardner Fox (komiks)

Carl Lumbly, Phil LaMarr, Michael Rosenbaum, George Newbern, Maria Canals-Barrera, Kevin Conroy, Juliet Landau, Clancy Brown, Alexis Denisof, Mark Hamill (viac)

Za pravdu, spravedlnost a svobodu se ve 21. století spojili superhrdinové všech dob v boji proti mezigalaktickým zloduchům v první díle Ligy spravedlivých - Tajemný původ. J´onn J´onzz přichází na Zem, aby varoval před hrozící nepřátelskou invazí. S pomocí Supermana a Batmana angažuje největší hrdiny světa, mezi nimiž je i Diana - princezna Amazonek, Flash, John Stewart a Jestřábí žena, aby zastavili nápor nezadržitelné armády nájezdníků. Z tvůrčí dílny týmu odměněného cenou Emmy za Nová dobrodružství Batmana/Supermana. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa PKD k tomuto seriálu (17)

Liga spravedlivých (2001)

Parádní scénáře! Zvláště pak v prvních 2 sezónách. P.s. ost právě z těchto 2 vynikajících sérií,jejžto má 5h15m.!!! opravdu doporučuji! Budete koukati...ušima. Výstižný komentář, Caszidy. ()

Secret Origins: Part 1 (2001) (S01E01)

Začátek úvodního kulervoucího 3dílného pilotu a zároveň pocta Válce Světů od velkého H.G.Wellse. A na animák,velmi dobrá hudba. ()

War World: Part 2 (2002) (S01E11)

Mongul rules!!! A ten zlý Superman mu to jen kazí.:) ()

Legends: Part 2 (2002) (S01E17)

Po pilotu,pro mě naprostý! vrchol celé 1.s. A při tom správném rozpoložení, mi projekce tohoto dvojdílu, vžene slzy do očí. ()

The Savage Time: Part 1 (2002) (S01E24)

Božský Vandal Savage, po1.! Alternativní verze Batmana je snad ještě lepší,než nealternativní,heh. ()

Twilight: Part 1 (2003) (S02E01)

Darkseid vs Brainiac. Tohle by byl film,že? Debilní WB. ()

A Better World: Part 1 (2003) (S02E11)

Geniální! Alternativní verze JL je neskutečně cool,abych použil toho slova. A WW s krátkým sestřihem a tím jejím outfitem je bombastická a to nejsem v žádném př. přítelem krátkých vlasů u ženských všeobecně. Special quest star...Doomsday. ()

The Terror Beyond: Part 1 (2003) (S02E15)

Další lahůdka. Tentokráte se Solomonem Grundym a jako významný host...Cthulhu. Byť se zde jmenuje schválně ještě více nevyslovitelněji, než v originále.:) ()

Hereafter: Part 1 (2003) (S02E19)

Opět další vrchol. Lobo..Vandal Savage a v hl. roli...Superman. Také se zde dočkáte squellé emocionální pocty comicsu- Death of Superman. ()

Wild Card: Part 1 (2003) (S02E21)

Joker řádí v Las Vegas a ani Elvis to nezachrání.:) ()

Comfort and Joy (2003) (S02E23)

Příjemný odpočinkový vánoční díl. ()

Starcrossed: Part 1 (2003) (S02E24)

Thanagariánská invaze na zemi! Hawkgirl na rozcestí. ()